Príslušenstvo pre Apple, ktoré stojí za to !

Príslušenstvo pre Apple, ktoré stojí za to!

V dnešnom článku by sme vám chceli predstaviť príslušenstvo pre značku Apple, ktoré stojí za zmienku. Toto príslušenstvo je podľa našich vlastných skúseností veľmi dobrým výberom.

Keď príde na  vyberanie príslušenstva pre zariadenia od Apple, tak jedným z majoritných kritérií je vyhovujúca cenakvalita spracovania daného príslušenstva. Na trhu existuje množstvo značiek či už krytov, ochranných skiel alebo nabíjačiek.

Pokiaľ hľadáte príslušenstvo, ktoré môže rozšíriť možnosti vášho iPhonu, alebo len jednoducho  zábavný a extravagantný doplnok, ktorý odráža vašu osobnosť. Možností je naozaj množstvo.

Ako sme už hore vyššie spomínali – rôzneho príslušenstva je plný trh. Niektoré je menej kvalitné, vyrobené z chatrných materiálov. To vedie k rýchlemu znehodnoteniu, niekedy naozaj drahého príslušenstva – napríklad kryty na mobilný telefón. Práve preto treba vhodne vyberaťnesiahnuť hneď po prvej možnej ponuke. My sme tu od toho, aby sme vám ponúkli naozaj overené produkty, ktoré stoja za zmienku a dokážu vám poslúžiť dlhú dobu.

Apple 20W USB-C Adaptér

Originálny 20W adaptér priamo od výrobcu Apple, ktorý je zárukou kvality. Súhlasíme. Na trhu sa dajú nájsť aj lacnejšie alternatívy, ale zaručujeme vám, že tento adaptér vydrží naozaj úctyhodný čas.

apple_adapter

Apple Leather Wallet with MagSafe

Veľmi obľúbeným doplnkom ku iPhonom sa stala ikonická peňaženka od Apple. Jedná sa o kožený doplnok, ktorý si jednoducho priložíte k iPhonu a pomocou technológie MagSafe sa prichytí a bude držať. Veľmi praktické. Odporúčame ľudom, ktorí neradi so sebou nosia bežnú peňaženku a vystačia si napríklad s bankomatovou kartou.

apple_leather_case

Bezdrôtová Powerbanka od Swissten s MagSafe

Idete niekam na chatu a už dopredu viete, že nebudete mať k dispozícii elektrickú energiu ? Táto bezdrôtová powerbanka od výrobcu Swissten vás vie zachrániť naozaj v každej situácii. Vďaka kapacite 5000mAh, rýchlemu nabíjaniu PD+QC s výkonom až 15W vás táto powerbanka dokáže podržať i v tých najťažších chvíľach. Dokonca vďaka podpore MagSafe so sebou nemusíte nosiť ani kábel. Stačí priložiť iPhone na vyznačené miesto na powerbanke. A to sa naozaj vyplatí !

powerbanka_swissten

Magnetický držiak do auta od Swissten s MagSafe

Tento magnetický držiak je správnou voľbou. Jeho jednoduché a kvalitné spracovanie vám umožní bezdrôtovo nabíjať iPhone priamo v aute. Stačí si ho nainštalovať do vetracej mriežky v aute, zapojiť do autozapaľovania a môžete bezproblémovo svoj mobil nabíjať alebo sledovať navigáciu a plne sa venovať cestnej premávke.

magneticky_drziak_do_auta

Apple AirTag

Nedávno výrobca Apple rozšíril svoje portfólio produktov aj o Apple AirTag. Toto malé príslušenstvo je výbornou pomôckou pre ľudí, ktorí často strácajú svoje veci. Jedná sa o malé zariadenie, ktoré vie pomôcť v prípade straty alebo odcudzenia vašich osobných vecí. Pomocou vstavanej aplikácie Nájsť si viete prezvoniť predmet, na ktorom je Apple AirTag pripevnený a následne sa k nemu aj dostať. (Samotná aplikácia vás bude navigovať).

apple_airtag

×