Stolný statív Levenhuk ТТ25

Kód: 72664
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
23,94 € –21 %
Stolný statív Levenhuk ТТ25
23,94 € –21 % 18,99 € 15,83 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia
Ideálnou voľbou pre majiteľov výkonných ďalekohľadov, pozorovacích ďalekohľadov alebo fotoaparátov, je tento stolný statív Levenhuk TT25. Je to univerzálny statív, ktorý sa môže použiť s akýmkoľvek optickým prístrojom, ktorý disponuje štandardným závitom 1/4 ". Vďaka tomuto užitočnému stolnému statívu môžete zvýšiť kvalitu pozorovania pri používaní veľkého zväčšenia. Vyhnete sa tak problémom spôsobeným prirodzeným chvením rúk.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolný statív Levenhuk ТТ25
Výška: 25 cm. Nosnosť: 5 kg.


Ideálnou voľbou pre majiteľov výkonných ďalekohľadov, pozorovacích ďalekohľadov alebo fotoaparátov, je tento stolný statív Levenhuk TT25. Je to univerzálny statív, ktorý sa môže použiť s akýmkoľvek optickým prístrojom, ktorý disponuje štandardným závitom 1/4 ". Vďaka tomuto užitočnému stolnému statívu môžete zvýšiť kvalitu pozorovania pri používaní veľkého zväčšenia. Vyhnete sa tak problémom spôsobeným prirodzeným chvením rúk.


Stolný statív Levenhuk ТТ25Stolný statív Levenhuk ТТ25
Celé telo kvalitného stolného statívu Levenhuk je vyrobené z kovu, vďaka čomu sa predlžuje jeho životnosť a zvyšuje sa odolnosť voči poškodeniu. Nosnosť statívu je až 5 kg. Výška stojaceho stolného statívu je 25 centimetrov a výška pri zložení je 33 centimetrov. K hlave stolného statívu, ktorá je sklopná a otočná, je pripevnená páka, ktorá slúži na ovládanie optického prístroja. Pri niektorých optických prístrojoch je potrebné použiť špeciálny nástavec, ktorý je nutné zakúpiť samostatne.


Stolný statív Levenhuk ТТ25Vlastnosti:
- Stolný kovový statív
- Štandardný závit 1/4 "
- Nosnosť je 5 kg
- Spoľahlivý pevný dizajn


Obsah sady:

- Stolný statív Levenhuk TT25
- Značkové darčekové balenie

- Záručný list (2 roky)

Dodatočné parametre

Kategória: Tripody (statívy) pre ďalekohľady
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.34 kg
? Hlavica: otočná a sklopná
Materiál hlavy (držiaku): kov
Materiál statívu: kov
Nosnosť: 5 kg
Počet stupňov: 1
Priemer najväčšej trubičky: 15,7 mm
Typ statívu: stolný
Výška: 250 mm
Výška pri zložení: 330 mm
Závit: 1/4 "

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×