Zváračské magnetické uholníky

Zváračské magnetické uholníky, sú špeciálne náradie, ktoré sa používa pri zváraní, spájkovaní, montáži, umiestnení a upevnení kovových dielov. Uholníky vytvárajú silné magnetické pole, ktoré priťahuje a drží kovové diely na požadovanom mieste.

#ShowMore#

Výhodou zváračských uholníkov je, že zabezpečujú stabilnú fixáciu kovových dielov, ktoré chcete napríklad zvárať. Zásluhou magnetického poľa je, že drží kovové diely v požadovanej pozícii, čo vám uľahčí a zefektívni proces zvárania. Je to veľmi užitočné pri zváraní pozdĺžnych alebo vodorovných spojov, kde by bolo potrebné použiť ďalšie fixačné prostriedky, napríklad svorky alebo upínacie zariadenia.

Zváračské magnetické uholníky disponujú tvarom uholníka s magnetickými čelami. Čela sú vyrobené z magnetov alebo iných silných magnetických materiálov, ktoré disponujú dostatočnou silou, aby dokázala udržať zvárané a iné diely na mieste. Magnetické uholníky sú dostupné v rôznych veľkostiach a s rôznymi silami magnetického poľa. Môžete si tak vybrať správny typ podľa veľkosti a hmotnosti dielov s ktorými potrebujete pracovať.

Okrem zvárania môžete magnetické uholníky používať aj pri sústružení, frézovaní alebo montáži kovových dielov a veľa iného. Sú užitočné aj v priemyselných odvetviach, kde sa vyžaduje spoľahlivá fixácia kovových dielov.  Pri používaní magnetických uholníkov je veľmi dôležité dodržiavať bezpečnostné opatrenia. Silné magnetické pole môže mať vplyv na blízke predmety, elektronické zariadenia alebo ľudí s kovovými implantátmi, preto je nutné ich používať s opatrnosťou a dodržiavať nariadenia výrobcu.

Existujú aj zváračské uholníky s vypínačom, ktoré kombinujú funkciu tradičného zváračského uholníka s integrovaným vypínačom. Pohodlne vám umožňuje rýchlo prepínať medzi režimami bez potreby manuálneho vypnutia zváračky. Vypínač je väčšinou umiestnený v strede uholníka a viete ho jednoducho ovládať jedným prstom.

 

 

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?
- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia:

- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny  

 

Najpredávanejšie

8 položiek celkom
Držiak Strend Pro QJ6007 magnetický, uhlový, s vypínačom, 3-3/4"x3-3/4"x1", max.12 kg, ON/OFF Kód: 222908
Držiak Strend Pro QJ6005, uhlový, s vypínačom, 4-3/8"x3-3/4"x1", 12 kg, ON/OFF
11,67 € bez DPH
14 € / ks
Kód: 222883
Držiak Strend Pro QJ6015 magnetický, uhlový 5-1/2"x4-1/4", max.30 kg
3,83 € bez DPH
4,60 € / ks
Kód: 222918
Držiak Strend Pro QJ6003, uhlový 5", magnetický, s otvorom, max.30 kg
Kód: 222882
Držiak Strend Pro QJ6014 magnetický, uhlový 4-1/4"x3-1/2", max.20 kg
2,50 € bez DPH
3 € / ks
Kód: 222917
Držiak Strend Pro QJ6002, uhlový 4", magnetický, s otvorom, max.20 kg
Kód: 222325
your-image-description