Adaptér do auta Swissten CL 2x Usb 4,8A - strieborný (ECO)

Kód: 20115100ECO
10 € / ks 8,33 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Možnosti doručenia
Elegantná nabíjačka CL Swissten POWER DELIVERY USB 4,8A do auta s prémiovým spracovaním. Minimalistický metalický dizajn, ktorý vás zaujme a vydrží. Takisto je vďaka tomu aj zvýšená odolnosť a celkový dojem. Celkový výkon nabíjania je až 4,8A (2,4A a 2,4A). Nabíjačka disponuje dvoma USB nabíjacími portami pre duálne nabíjanie. Balené v blistri SWISSTEN.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Adaptér do auta Swissten CL 2x Usb 4,8A - strieborný (ECO)


Kvalitný adaptér do auta s prémiovým metalickým spracovaním, ktorý je odolný a atraktívny. Svojim metalickým spracovaním je chránený proti prehriatiu. Disponuje dvoma USB portami pre nabíjanie. Celkový výkon nabíjania je až 4,8A.


Adaptér do auta Swissten CL 2x Usb 4,8A - strieborný


Malý adaptér v kovovom tele + 2 výstupy USB
Výhodou minimalistického dizajnu je, že tento adaptér sa zmestí všade a skryje sa v palubnej doske. Kovové spracovanie vo veľkej miere zvyšuje odolnosť tak aj atraktivitu adaptéra. Každý z dvoch výstupných USB portom dokáže nabíjať prúdom 2,4A, čo stačí pre pohodlné nabitie nových smartfónov, tak aj pre tablety alebo iné zariadenia.


Adaptér do auta Swissten CL 2x Usb 4,8A - strieborný nabíjanie

EKO balenie
Balenie s týmto označením je plne ekologické a šetrné voči prírodnému prostrediu. Krabička od tovaru je kompletne vyrobená z recyklovaného papiera, ktorý sa ďalej recykluje. Čo v praxi znamená, že výrazne znižuje ekologické stopy v minimalistickom dizajne balenia, ktoré verne kopíruje veľkosť daného produktu.


SWISSTEN adaptér pre nabíjanie do auta v EKO balení


Kľúčové vlastnosti:
- Kvalitný adaptér SWISSTEN adaptér
- 2 nabíjacie USB porty
- Kovové telo s dlhou životnosťou a celkovou atraktivitou
- Celkový nabíjací prúd 2,4A.


Dodatočné parametre

Kategória: Adaptér do auta s USB
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.03 kg
Vstupné napätie: 12V - 24V
Výstupné napätie: 5V
Max. výstupný prúd: 2x 2,4A
Teplota použitia: 0-45°C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

your-image-description