Sieťový adaptér Swissten SMART IC 1x USB 1A POWER + DÁTOVÝ KÁBEL USB / MICRO USB 1,2 M biely

Kód: 22061000
8,90 € / ks 7,42 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Možnosti doručenia
Kvalitný cestovný adaptér Swissten SMART IC 1x USB 1A POWER pre komfortné a bezpečné nabíjanie Vášho zariadenia. Spracovanie nabíjačky je na vysokej úrovni od SWISSTEN. Disponuje jedným výstupom USB. Výkon nabíjačky je na 1A. V balení nájdete aj dátový kábel pre nabíjanie zariadení s koncovkou Micro USB, ktorý je dlhý 1,2m. Balené v blistri SWISSTEN.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Sieťový adaptér Swissten SMART IC 1x USB 1A POWER + DÁTOVÝ KÁBEL USB / MICRO USB 1,2 M biely


Kvalitná nabíjačka SWISSTEN s výstupným prúdom 1A, ktorá disponuje technológiou inteligentného nabíjania Smart IC. V adaptéri je výstup 1x USB pre všestranné nabíjanie takmer každého zariadenia. Adaptér je spracovaný kvalitne s dlhou životnosťou. Môžete sa tak spoľahnúť na komfortné, rýchle a bezpečné nabíjanie. Je totiž chránený proti prepätiu a skratom.Smart IC

Systém nabíjania Smart IC rozdeľuje dostupný prúd medzi pripojené zariadenia. Okrem toho inteligentná nabíjačka rozpozná požadovaný prúd pre každé zariadenie. Nabíja čo najšetrnejšie v závislosti od rýchlosti nabíjania.

Dátový kábel USB/Micro USb
V balení nájdete aj kvalitný dátový kábel USB / Micro USB. Tento kábel je v dĺžke 1,2m a bielej farbe. Prevedenie TPU je kvalitné a vydrží dlhé obdobie a mnoho nabití.
Kľúčové vlastnosti

✓ Kvalitný sieťový adaptér SWISSTEN
 
1x USB port
Výkon nabíjačky je až 1A
 Smart IC inteligentné nabíjanie
✓ V balení dátový kábel USB/Lighting 1,2m biely
✓ SWISSTEN spracovanie

Dodatočné parametre

Kategória: Adaptéry s káblom USB
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.09 kg
Vstup: AC 100-240V, 50-60Hz, 0,15A
Výstup: DC 5V/1A, Max. 5W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

your-image-description