Samsung Galaxy Buds Pro R190 | Strieborná - Silver

Kód: SAMBPR190SIEU
EU distribúcia
Značka: Samsung
108 € / ks 90 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Možnosti doručenia

Nové bezdrôtové slúchadlá do uší Samsung Galaxy Buds Pro v striebornom prevedení si vás získajú jedinečným dizajnom. Disponujú frekvenčných rozsahom 20 - 20000 Hz. Výsledný zvuk je krištáľovo čistý s hlbokými basami a vyladenými výškami. S vybraným zariadením sa párujú pomocou Bluetooth 5.0. Dosah signálu pre prehrávanie je až 30 metrov. Unikátna funkcia potlačenia okolitého hluku ANC vám zabezpečí ničím nerušené poslúchanie. Integrovaný mikrofón vám zaručí čisté hovory bez zbytočného šumu. Na slúchadlách je skvelá funkcia ovládania dotykom, s týmto si môžete prepínať/pozastaviť skladby alebo zdvihnúť hovor. Na jedno nabitie vydrží batéria 8 h, s nabíjacím puzdrom vydržia až 20 h. Puzdro sa nabíja cez USB-C konektor.

 

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

 

 Samsung Galaxy Buds Pro R190 | Strieborné - Silver

 

Sami si vyberajte, čo chcete počuť

Sluchadlá disponujú unikátnou funkciou aktívneho potlačenia vonkajšieho hluku ANC, táto funkcia je schopná odfiltrovať až 99 % okolitého šumu. Integrované vnútorné a vonkajšieho mikrofóny monitorujú okolitý hluk v reálnom čase. Filtráciu okolíteho hluku si môžete vyberať na základe úrovne ANC: zvyšujte alebo znižujte ruch okolo vás vďaka inteligentnému algoritmu, ktorý ruší hluk. Ak ste v hlučnom autobuse, prepnite na vysokú úroveň alebo na nízku úroveň, ak ste v tichej knižnici – nemusíte ani meniť hlasitosť.

Samsung Galaxy Buds Pro  

Ambientný zvuk

Slúchadlá zvládnu sami prepnúť z potláčania aktívneho hluku ANC na režim ambientného zvuku, ak začujú hlas. Napríklad ak ste v kaviarni a objednávate si niečo od baristu. Len čo prehovoríte, ANC proti okolitému hluku sa automaticky vypne. Tieto inteligentné slúchadlá sa pri konverzácií stlmia aj ak používate ambientný režim alebo je vypnuté ANC, samostatne znižia hlasitosť vašej hudby a nasmerujú mikrofón na osobu s ktorou vediete rozhovor. Ambientný zvuk znamená, že nie je potrebné si vyberať slúchadlá z uší, aby ste sa zapojili do rozhovoru. Jednotlivé zvuky budete dokonale počuť vďaka vonkajšiemu mikrofónu, ktorý ich bude prenášať do slúchadiel.

 Samsung Galaxy Buds Pro

Živý zvuk, ktorý vás vtiahne

Slúchadla majú aj 360 Audio, s ktorým sa ocitnete v centre diania. S pomocou technológie Dolby Head Tracking ™ vás Galaxy Buds Pro vás zvuk premiestni priamo do deja sledovaného filmu, videa alebo televízneho programu. Inteligentný snímač novej generácie sleduje dráhu vášho pohybu a tomuto prispôsobuje výsledný zvuk.  S obsahom v Dolby Atmos budete počuť každý detail zreteľne a čisto. Môžete sa tešiť na krištáľovo čistý zvuk s hlbokými basmi a vyladenými výškami.

Samsung Galaxy Buds Pro 

Prepínajte podľa preferencií

S automatickým prepínaním Galaxy Buds Pro zistí, ktoré zariadenie sa používa a na základe toho sa pripojí jednotlivému zariadeniu. Ak sledujete film na tablete a telefonujete, Galaxy Buds Pro automaticky prepnú zvuk na váš telefón. Ak zavesíte, tak Galaxy Buds Pro sa ihneď pripoja späť k tabletu.

Samsung Galaxy Buds Pro 

Vyhráte každú skrývačku so svojimi slúchadlami

Vyhľadanie stratených slúchadiel je jednoduché. Stačí otvoriť aplikáciu SmartThings. Vaše slúchadlá vydajú pípnutie, aby ste ich v miestnosti mohli ľahko nájsť. Pomocou vyhľadávania offline dokážete vystopovať posledné miesto, kde ste ich používali, aj keď už nie sú pripojené k vášmu telefónu

Samsung Galaxy Buds Pro 

Inteligentné zdieľanie zvuku

Nové slúchadlá Samsung Galaxy Buds Pro disponujú skvelou funkciou zdieľania zvuku. Funkcia Buds Together vám umožní pripojiť k telefónu dve sady Galaxy Buds Pro súčasne, takže môžete obaja počúvať svoj BFF playlist v špičkovej zvukovej kvalite.

Samsung Galaxy Buds Pro 

Padnú a perfektné držia 

S novým vzhľadom v podobe klasického tvaru slúchadiel sa zmierňujú nepríjemné pocity pri dlhom nosení. Ergonomický tvar ocenia aj ľudia, ktorí žijú aktívnym životným štýlom. Slúchadlá skvelo držia aj pri fyzický aktivitách. S prieduchmi, ktoré vám vyrovnajú tlak v ušiach a zvýšujú prúdenie vzduchu, je ich nosenie úplne prirodzene, akoby ste ani nič nemali v ušiach.

Samsung Galaxy Buds Pro 

Udržia vaše tempo

Pri zapnutom ANC vám Galaxy Buds Pro poskytnú až 5 hodín hrania a ďalších 13 hodín v puzdre. Ak sú vypnuté máte k dispozícií 8 hodín prehrávania, s nabíjacím puzdrom 20 hodín. Ak ste aktívny počas celého dňa, či už máte kopu videokonferencií alebo si vychutnávate vaše obľúbené playlisty, so slúchadlami Galaxy Buds Pro budete vždy pripojení.

 

Výdrž až 28 hodín – 8 hodín samotné slúchadlá, 20 hodín poskytne dobíjacie puzdro
Technológia ANC (aktívne potlačenie hluku) – odfiltruje až 99 % okolitého šumu
✓ Slúchadlá vždy nájdete vďaka aplikácii SmartThings
Vodoodolnosť IPX7 – ochrana pri ponorení do hĺbky 1 metra na 30 minút
Detekcia pri vložení a vybratí z ucha
Perfektné padnú a držia
Inteligenté zdieľanie zvuku
360 Audio, s ktorým sa ocitnete v centre diania.
Dolby Head Tracking ™, Dolby Atmos
Ambientný zvuk pre rozhovory
Krištáľovo čistý zvuk s hlbokymi basmi a vyladenými výškami 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds Pro
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Značka: Samsung
Farba slúchadiel: Strieborná
Typ konštrukcie slúchadiel: Štupľové
Typ pripojenia slúchadiel: Bluetooth
Typ slúchadiel: do uší
? Typ prenosu bezdrôtové: Bluetooth
Typ nabíjania: USB-C, Bezdrôtové
Ovládanie hlasitosti na slúchadlách: áno
Mikrofón: áno
Prijatie hovoru: áno
Vhodné pre šport: áno
? Stupeň krytím: IPX7
ANC (potlačením okolitého ruchu): áno
True wireless: áno
Výdrž slúchadie: 8 hod
Výdrž s nabíjacie púzdrom: 28 hod
Akustický systém uzavretý: áno
Meranie tepu: Nie
Farba: stieborná
Šírka výrobku: 5.0 cm
Výška výrobku: 5.0 cm
Hĺbka výrobku: 2.8 cm
Hmotnosť výrobku: 0.1 kg

Galaxy Buds Pro: How to Wear & Care | Samsung

Galaxy Buds Pro: Official Introduction Film | Samsung

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Samsung

Samsung je kórejská spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1938 a jej zakladateľom bol Lee Byung-Chull. Spoločnosť Samsung patrí medzi svetových výrobcov a predajcov elektroniky, pričom zaujímavosťou je, že až do 70. rokov minulého storočia nepredala žiaden z elektrických výrobkov. Spoločnosť sa pôvodne zaoberala výrobou a predajom rezancov. Po Kórejskej vojne Lee založil cukrovú rafinériu, neskôr začal s predajom textílií a stavbou mlynu s vlnou. Neskôr sa Samsung rozšíril aj na trh s poisťovníctvom a realitami. Počas 60. rokov vytvoril partnerstvo so „Sanyo“ a zameral sa na výrobu chladničiek, či televízorov, pričom prvé čiernobiele televízory boli vytvorené v roku 1970.

Neskôr bola výroba rozšírená na stavbu helikoptér, lodí, či motorov do lietadiel. Postupne sa v 80. rokoch spoločnosť zamerala na výrobu telefónov, kedy expandovala na trhy v Nemecku, Portugalsku a New Yorku. Neskôr sa začali vyrábať tlačiarne a osobné počítače a v roku 1984 sa spoločnosť mohla tešiť z predajov, ktoré presiahli jeden trilión wonov. Koncom 90. rokov spoločnosť začala s investovaním do dizajnu a výroby komponentov pre iné spoločnosti (napríklad Apple), pričom ich cieľom bolo stať sa svetovým a najväčším výrobcom spotrebnej elektroniky.

Samsung vstúpil na trh s jedným z prvých dotykových zariadení v roku 2001, konkrétne išlo o model SPH-1300. Jedným z úspechov bol telefón, ktorý disponoval funkciou rozpoznávania hlasu (rok 2005). Cieľ byť najväčším výrobcom telefónov na svete sa podaril naplniť v roku 2012. Spoločnosť presadzuje aj ekológiu, nakoľko do zariadení inštaluje komponenty, ktoré sú šetrnejšie k životnému prostrediu, používa eko-obaly na mobil, alebo balí výrobky do ekologického balenia z vlnitej lepenky, ktorá sa po vybratí produktu dá využívať na ďalšie praktické, či dokonca kreatívne účely.

×
your-image-description