Štupľové bluetooth slúchadlá Swissten STONEBUDS - čierne

Kód: 54100200
15 € / ks 12,50 € bez DPH
Skladom (>100 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2023
Možnosti doručenia
Pokiaľ Vás už nelákajú zbytočné veľké náhlavné slúchadlá, tak ideálnou voľbou sú skvelé mini štupľové slúchadlá SWISSTEN STONEBUDS v bielej farbe. Bez káblové slúchadlá, ktoré si vychutná každý milovník hudby. Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu, sú ideálne na cesty, či už pri bežnej chôdzi, alebo aj v mestskej doprave. Ergonomický tvar slúchadiel SWISSTEN STONEBUDS, s mäkkými silikónovými štupľami a nízkou hmotnosťou, z nich robí veľmi komfortné a pohodlné slúchadlá.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Bluetooth slúchadlá SWISSTEN STONEBUDS - biele

Pokiaľ Vás už nelákajú zbytočné veľké náhlavné slúchadlá, tak ideálnou voľbou sú skvelé mini štupľové slúchadlá SWISSTEN STONEBUDS v bielej farbe. Bez káblové slúchadlá, ktoré si vychutná každý milovník hudby. Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu, sú ideálne na cesty, či už pri bežnej chôdzi, alebo aj v mestskej doprave. Ergonomický tvar slúchadiel SWISSTEN STONEBUDS, s mäkkými silikónovými štupľami a nízkou hmotnosťou, z nich robí veľmi komfortné a pohodlné slúchadlá.


 Už žiadne zbytočné káble!


Tablet, notebook alebo mobilný telefón príjemne a jednoducho spárujete pomocou rýchlej a spoľahlivej Bluetooth technológie. Nová verzia Bluetooth 5.0 s dosahom 10 m, zaručí rýchle prepojenie a nízku spotrebu batérie. Populárny model slúchadiel SWISSTEN STONEBUDS, je vybavený mikrofónom pre handsfree hovory. Ide teda o True Wireless slúchadlá. Mikrofón je integrovaný medzi mikrofóny so všesmerovým snímaním a je umiestnený vo vnútornej konštrukcii slúchadiel. Slúchadlá STONEBUDS, sú vybavené ovládačom, vďaka ktorému môžete prepínať medzi skladbami. Medzi skladbami, je možné rýchlo prepínať vďaka ovládaču na týchto bezdrôtových slúchadlách.

Bezdrôtové slúchadlá SWISSTEN STONEBUDS s vyladeným zvukom v kombinácii s kvalitnými a výkonnými meničmi, robí z týchto slúchadiel nie len dobre vyzerajúci ale aj výkonný produkt. V každom zo slúchadiel, je zabudovaná 45 mAh batéria vďaka ktorej môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu cca 2,5 hodiny nepretržite. Jednoduché, ale moderné nabíjacie puzdro s 300 mAh akumulátorom, vám pri plnom nabití dokáže následne tri krát slúchadlá dobiť. Spolu to teda máme 10 hodín aktívneho počúvania hudby alebo podcastov.Vlastnosti:


✓ Štuple sú vymeniteľné
✓ Štupľové slúchadlá SWISSTEN STONEBUDS
✓ Minimalistický dizajn
✓ Ergonomický tvar
✓ True Wireless Stereo
✓ Biela farba
✓ Nízka hmotnosť
✓ Mäkké silikónové štuple
✓ 2,5 hodiny počúvania na jedno nabitie
✓ 10 hodín aktívneho počúvania hudby
✓ Moderné nabíjacie puzdro s 300 mAh akumulátorom


Malé rozmery, nízka hmotnosť a v neposlednom rade, nízka cena. Toto sú hlavné vlastnosti slúchadiel SWISSTEN STONEBUDS.


Dodatočné parametre

Kategória: Bezdrôtové slúchadlá Swissten
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.08 kg
Farba slúchadiel: Čierna
? Konektor slúchadiel: Nie
Typ konštrukcie slúchadiel: Štupľové
Typ pripojenia slúchadiel: Bluetooth
Mikrofón: Áno
Ovládanie hlasitosti: Áno
Bluetooth: 5.0
True Wireless Stereo: Áno
Dosah: 10 m
Kapacita batérie slúchadiel: 2 x 45 mAh
Kapacita batérie boxu: 300 mAh
Výdrž: 2,5h
Dobíjací kábel: Micro USB (súčasť balenia)
Doba dobíjania: 2 hrs
Veľkosť boxu: 70 x 39 x 31 mm
BT profily: A2DP, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2
Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Citlivosť: 105 dB SPL (sound pressure level) at 1 kHz
Impedancia: 16 Ohm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×
your-image-description