Digitálny bytový teplomer a vlhkomer Levenhuk Wezzer BASE L30, čierny

Kód: 78885
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
19,14 € –41 %
Digitálny bytový teplomer a vlhkomer Levenhuk Wezzer BASE L30, čierny
19,14 € –41 % 11,20 € 9,33 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2022
Možnosti doručenia
Digitálny teplomer a vlhkomer Levenhuk Wezzer BASE L30 je vynikajúci prístroj na reguláciu vnútornej klímy. Ide sa o digitálny termohydrometer, ktorý nielen meria a zaznamenáva presné hodnoty teploty a vlhkosti vzduchu, ale namerané maximálne a minimálne hodnoty ukladá do pamäte zariadenia. Bezdrôtový teplomer taktiež zobrazuje trendy nameraných hodnôt, vo forme šípok a indikátor komfortu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálny teplomer a vlhkomer Levenhuk Wezzer BASE L30, čierny


Funkcia: teplomer, vlhkomer. Magnetická zadná strana 

Digitálny teplomer a vlhkomer Levenhuk Wezzer BASE L30 je vynikajúci prístroj na reguláciu vnútornej klímy. Ide sa o digitálny termohydrometer, ktorý nielen meria a zaznamenáva presné hodnoty teploty a vlhkosti vzduchu, ale namerané maximálne a minimálne hodnoty ukladá do pamäte zariadenia. Bezdrôtový teplomer taktiež zobrazuje trendy nameraných hodnôt, vo forme šípok a indikátor komfortu. Prostredníctvom širokej škály funkcií, viete ľahko zabrániť tvorbe plesní, ktorá je spôsobená nadmernou vlhkosťou alebo naopak zabrániť vysúšaniu vzduchu. Ani jedna ani druhá možnosť nie sú vhodné pre zdravie človeka. Namerané údaje teplomerom a vlhkomerom sa zobrazujú na čiernobielej LCD obrazovke. Tieto informácie sú rozdelené do dvoch blokov. V jednom bloku nájdete údaje o vlhkosti vzduchu a v druhom o teplote. Indikátor úrovne komfortu, prostredníctvom nameraných výsledkov vlhkosti vzduchu indikuje jednu z týchto hodnôt: „LOW“ (znížený, 1–24%), „OK“ (normálny, 25–55%) alebo „HIGH“ (vysoký, 56 -95%). Termohydrometer Levenhuk Wezzer BASE L30magnetickú zadnú stranu, preto si ho viete pripevniť na dvere chladničky, a tak budete mať údaje o mikroklíme vždy na očiach. Digitálny teplomer a vlhkomer v jednom je napájaný batériami.Digitálny teplomer a vlhkomer Levenhuk Wezzer BASE L30, čierny

Vlastnosti: 
- Presné meranie vlhkosti a teploty vzduchu
- Šípky označujúce trendy v nameraných hodnotách 
- Záznamy maximálnych a minimálnych hodnôt sú ukladané do pamäte prístroja 
- Napájanie batériami; možno ľahko vziať so sebou 
- Dve možnosti montáže: na stenu alebo na magnetickú zadnú stranu 

Obsah sady:
- Termohydrometer
- Užívateľská príručka a záručný list


Dodatočné parametre

Kategória: Digitálne izbové teplomery
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.16 kg
Farba: Čierna
Konštrukcia: plast
Obrazovka: Čiernobiela
Použite: Vnútorné
Typ: Digitálny teplomer a vlhkomer
Vstavané funkcie: Teplomer, vlhkomer
Prevedenie: Nástenný, digitálny, bezdrôtový
Možnosť použitia: Pre domáce použitie
Vlhkomer (vlhkosť vzduchu): Áno
Jednotky merania: °F, °C
Rozsah merania: 1% až 95%
Rozlíšenie merania: 1,00 %
Teplomer (teplota): Áno
Rozsah merania vo vnútri: 0°C až +50°C
Typ obrazovky: Monochromatická
Počet obrazoviek: 1
Napájanie: Batérie AAA – 2 ks (nie sú súčasťou dodávky)
Celkový odhad úrovne pohodlia: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×