your-image-description

Krížový vodič preparátu Levenhuk MS3

Kód: 71786
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
41,90 € –54 %
Krížový vodič preparátu Levenhuk MS3
41,90 € –54 % 19,30 € 16,08 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
14.2.2023
Možnosti doručenia
Krížový vodič preparátu Levenhuk MS3 slúži na pohyb mikroskopických preparátov po pracovnom stolíku mikroskopu a na presné určenie ich súradníc. Mikroskopické preparáty sa pomocou neho môžu posúvať pozdĺž osi X (zľava doprava) a pozdĺž osi Y (dopredu a dozadu). Na určenie presných súradníc rôznych miest mikroskopického preparátu slúži meracia stupnica a pomocná Noniová stupnica.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Krížový vodič preparátu Levenhuk MS3
Snímateľný vodič preparátu pre kontrolu pohybu pozdĺž osí X a Y. Obsahuje súradnicovú a Noniovú stupnicu.


Krížový vodič preparátu Levenhuk MS3 slúži na pohyb mikroskopických preparátov po pracovnom stolíku mikroskopu a na presné určenie ich súradníc. Mikroskopické preparáty sa pomocou neho môžu posúvať pozdĺž osi X (zľava doprava) a pozdĺž osi Y (dopredu a dozadu). Na určenie presných súradníc rôznych miest mikroskopického preparátu slúži meracia stupnica a pomocná Noniová stupnica. Krížový vodič preparátu Levenhuk MS3
Krížový vodič preparátu Levenhuk MS3

Krížový vodič preparátu je odnímateľný a jeho inštalácia na pracovný stolík mikroskopu je rýchla a jednoduchá. Stačí jednoducho odskrutkovať držiaky preparátov a konštrukciu krížového vodiča upevniť fixačnou skrutkou určenou na pripevnenie k pracovnému stolíku. Inštalácia tohto vodiča preparátov na plastové stolíky sa neodporúča z dôvodu ich nedostatočnej robustnosti, v dôsledku čoho by mohlo dôjsť k ich poškodeniu. Krížový vodič preparátu Levenhuk MS3 je kompatibilný s mikroskopmi radu Levenhuk Rainbow PLUS a S NG. Materiál vodiča je vyrobený z kovu a materiál rukoväte tvorí odolný plast.Krížový vodič preparátu Levenhuk MS3
Krížový vodič preparátu Levenhuk MS3Vlastnosti:
- Krížový vodič preparátu Levenhuk
- Určený na pohyb mikroskopických preparátov po stolíku
- Osi X a Y
- Vysoko kvalitný krížový vodič
- Výhodná cena

Obsah sady:
- Krížový vodič preparátu Levenhuk MS3
- Užívateľská príručka a záručný list


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*
Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k mikroskopom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.13 kg
Materiál rukoväte: plast
Materiál vodiča: kov
Hmotnosť vrátane obalu: 0,13 kg
Hodnota dielika na stupnici: 1 mm
Priemer montážneho kolíku: 3 mm
Rozmer závitu fixačnej skrutky: M4
Rozmery balenia: 12x11x2,5 cm
Rozsah pohybu pozdĺž osi X: 0-57 mm
Rozsah pohybu pozdĺž osi Y: 0-30 mm
Vzdialenosť medzi montážnymi kolíkmi: 35 ± 0,1 mm
Vzdialenosť medzi montážnymi kolíkmi a fixačnou skrutkou: 17,5 ± 0,1 mm

Prezentačné video CZJ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description