Huawei FreeBuds Pro - Biele + prekvapenie

Kód: 596
Záruka 1 rok
Značka: Huawei
92 € / ks 76,67 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
3.7.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Skvelé slúchadlá Huawei FreeBuds Pro v elegantnom bielom prevedení pre každodenné komfortné používanie. Počas vonkajšieho nosenia tieto slúchadlá dokážu efektívne potlačiť vonkajší hluk na úrovni až o 40 dB pomocou ANC potláčania okolitého hluku. Prepojenie so zariadením beží na modernom Bluetooth 5.2 majú až 3 režimy intenzity odstránenia okolitého hluku. Výsledný zvuk je skvelo vyladený a krištáľovo čistý. Za skvelým a dynamickým zvukom stoja 11mm ultramagnetické dynamické meniče, vo výbave nechýbajú handsfree funkcie. Pre čisté volania je v slúchadlách zabudovaný systém 3 mikrofónov pre zachytenie každého tónu počas rozprávania. Na jedno nabitie hrajú až 4,5h s aktívnym ANC / bez ANC zvládnu hrať až 7 hodín.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Huawei FreeBuds Pro Strieborné

Inteligentné a aktívne potláčanie okolitého hluku

Integrované mikrofóny v bezdrôtových slúchadlách, ktoré smerujú zvnútra von automaticky detekujú okolitý hluk, pričom dynamické ovládače generujú presne protihlukové signály. Huawei FreeBuds Pro dokážu znížiť úroveň okolitého hluku až o 40 dB, vďaka čomu si môžete naplno vychutnať každú skladbu bez vyrušovania.

 Huawei FreeBuds Pro

Skenuje okolie a optimalizuje okolitý hluk ANC

Bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds Pro sú schopné inteligentne rozpoznať okolitý zvuk, na základe čoho vedia inteligentne prepnúť režimy potlačenia okolitého hluku. K dispozícií majú hneď niekoľko druhov samostatných režimov ANC.
- Režim ultra - v tomto režime je výrazne zvýšenie potlačenie okolitého šumu
- Príjemný režim - redukuje zvuky z kancelárie, listovanie papiera, písania na klávesnici či pri rozhovoroch na pracovisku.
- Hlavný režim - umožňuje vám vychutnať si naplno hudbu v rušných uliciach alebo kaviarňach, kde sú hluky okolia zníženie.
- Hlasový režim - tento režim eliminuje okolité zvuky, pre komfortnejšie rozhovory. Vďaka tomuto, Vám neuniknú rozhovory okoloidúcich priateľov, hlásenia z vlakovej stanice či letiska.

 Huawei FreeBuds Pro

Ultra-magnetický dynamický ovládač a výborný ekvalizér

Slúchadlá Vám poskytnú efektívne potlačenie šumu a výrazne basy, vďaka vysoko magnetickej hustote a stabilite zaručenej 11 mm ovládačom. Na základe týchto zmien signálu v reálnom čase prijatých mikrofónmi do uší sa ekvalizér nastaví ihneď tak, aby bol zvuk a vyváženie tónu stále vyvážený, bez ohľadu na to, ako nosíte slúchadla alebo polohu.

 Huawei FreeBuds Pro

Systém troch mikrofónov a hlasový bone senzor

Tento hlasový bone senzor vníma hlas priamo z vibrácií lícnych kostí, čím tak je schopný vylepšiť celkový zvuk z Vášho hlasu počas volania. Vo výbave nájdete integrované dva mikrofóny, ktoré smerujú von a sú schopné zachytiť váš hlas. Zatiaľ čo, mikrofón zvonku sa postará, aby bol Váš hlas čistý.

 Huawei FreeBuds Pro

Inteligentná anténa pre stabilné a rýchle pripojenie

Každé slúchadlo FreeBuds Pro má dva samostatné Bluetooth antény, čo Vám zaručí široké pokrytie 360° signálom pre rýchle a bezproblemové pripojenie. Výkonný procesor má certifikát pre Bluetooth 5.0 a znižuje latenciu zvuku na 180 ms pre skvelý zážitok počas hrania hier alebo sledovania dynamického filmu.

 Huawei FreeBuds Pro

Tri farebné prevedenia

Tieto slúchadlá disponujú skvelým dizajnom a kompaktným prevedením. Telo slúchadiel je veľmi ľahké a dizajn vyvažuje tlak v uchu, čím máte zaručenú cirkuláciu vzduchu pre komfortné používanie počas celého dňa. K dispozícií sú mäkké silikónové štuple v troch rôznych variantoch (L, M, S). Slúchadlá spolu s puzdrom nájdete v sivom prevedení s jemným kovovým leskom, elegantnom a formálnom bielom prevedení alebo v nadčasovom čiernom prevedení.

 Huawei FreeBuds Pro

Intuitívne a rýchle dotykové ovládanie

Tieto slúchadlá disponujú jednoduchým ovládaním a citlivým senzorom, ktorý ihneď reaguje na Vaše požiadavky. Jednoduchým prejdením prsta, stlačením alebo zovretím môžete zvýšiť/stíšiť hlasitosť, meniť hudbu či prijímať hovory.

 Huawei FreeBuds Pro

Veľká výdrž batérie až 30 hodín

V prípade, že sa rozhodnete vypnúť potlačenie okolitého šumu Vám slúchadlá na jedno nabitie zvládnu až 7 hod počúvania a až 30 hod v kombinácií s nabíjacím puzdrom. Ak máte zapnuté aktívne potlačenie okolitého hluku ANC, ich výdrž na jediné nabitie je až 3,5 volania a až 16 hod s nabíjacím puzdrom. Ak máte vypnuté potlačenie okolitého hluku môžete na jedno nabite mať 4,5 hodín volania a ďalších 25 hodín sa nabíjacím puzdrom.

 Huawei FreeBuds Pro

Po otvorení pripojte až dve zariadenia

Po otvorení puzdra na nabíjanie sa v telefóne zobrazí vyskakovacie okno, ktoré Vás vyzve na prvé spárovanie alebo potvrdenie spárovania, pričom Vám bude ukazovať aj koľko energie je v slúchadlách k dispozícií. Huawei FreeBuds Pro majú podporu až pre dve zariadenia a rýchle prepínanie medzi nimi stlačením dotykovej plochy na oboch slúchadlách.

 Huawei FreeBuds Pro

Kľúčové vlastnosti Huawei FreeBuds Pro
Štýlový dizajn s dotykovým ovládaním
True Wirelles slúchadlá
✓ Technológia najnovšieho Bluetooth 5.2
✓ Výborný a čistý zvuk vďaka inteligentným 11mm meničom
ANC technológia potláčania okolitého hluku v 4 režimoch
✓ Systém 3 integrovaných mikrofónov pre lepšie vnímanie diania v okolí
✓ Súčasné prepojenie pre 2 rôzne zariadenia, duálna Bluetooth anténa
✓ Výdrž na jedno nabitie až 7h / so zapnzutým ANC 4,5h
✓ S nabíjacím puzdrom výdrž až 30 h
✓ Dizajn pre cirkuláciu vzduchu a správny tlak v ušiach
✓ Veľmi ľahké - 6,1g jedno slúchadlo

 

Dodatočné parametre

Kategória: Lacné a kvalitné slúchadlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Farba slúchadiel: Biela
Typ konštrukcie slúchadiel: Štupľové
Typ pripojenia slúchadiel: Bluetooth
Typ slúchadiel: do uší
Typ prenosu: bezdrôtové
Typ pripojenia: bluetooth
Typ nabíjania: Bezdrôtové, USB-C
Ovládanie hlasitosti: na slúchadlách
Mikrofón: Áno
Prijatie hovoru: Áno
Vhodné pre šport: Nie
ANC (Potlačenie okolitého ruchu): Áno
Kmitočtový rozsah od: 20 Hz
Kmitočtový rozsah do: 20000 Hz
True wireless: Áno
Výdrž slúchadiel: 7.5 hod.
Výdrž s nabíjacím puzdrom: 30 hod.
Detské slúchadlá: Nie
Akustický systém: polouzavretý
Meranie tepu: Nie
Farba: biela
Šírka výrobku: 11.6 cm
Výška výrobku: 4.5 cm
Hĺbka výrobku: 10.1 cm
Hmotnosť výrobku: 0.2 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HUAWEI

Huawei je spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1987 a v súčasnosti patrí medzi popredných svetových poskytovateľov informačných a komunikačných technológií a inteligentných zariadení.  Názov spoločnosti je tvorený dvoma čínskymi znakmi 华 a 为 , ktoré v preklade znamenajú „čínsky úspech“. Už samotný názov spoločnosti poukazuje na celosvetový úspech, ktorý dosiahla aj tým, že je tretím najväčším dodávateľom smartfónov na trhu po spoločnostiach Apple a Samsung.Táto spoločnosť realizuje svoju činnosť vo viac ako 170 krajinách a regiónoch, pričom hlavným zameraním firmy je snaha o vytvorenie plne prepojenéhointeligentného sveta. Firma Huawei dodáva na trh mobilné telefóny, ktoré sú vhodné pre spotrebiteľov, ktorí preferujú mobilný telefón, ktorý je kombináciou prijateľnej cenyprvotriedneho výkonu. Okrem iného firma dokáže prekvapiť aj modelmi telefónov, ktoré vynikajú tými najlepšími parametrami.

 

Spoločnosť Huawei môže byť hrdá na niekoľko významných spoluprác s rôznymi známymi značkami, ako je napríklad T-Mobile, Vodafone, či Motorola. Okrem iného je Huawei jedným zo sponzorov rôznych podujatí alebo športových tímov, ako sú napríklad FC Arsenal alebo Paríž Saint-Germain.Značka sa môže pýšiť aj širokým produktovým portfóliom, kde okrem smartfónov ponúka aj notebooky, tablety, smart hodinky, slúchadlá, routre alebo rôzne príslušenstvo ako sú ochranné kryty, remienky na hodinky, počítačové myši, či dátové káble.
Podľa rebríčka najhodnotnejších značiek, ktorý realizuje spoločnosť Brand Finance – popredná britská agentúra špecializujúca sa na oceňovanie značiek a strategické poradenstvo, bola značka Huawei za posledný rok zaradená medzi 10 najhodnotnejších značiek. Medzi top desiatku bola značka zaradená aj z dôvodu, že je druhým najväčším investorom na svetev oblasti investovania do výskumu a vývoja. Okrem iného, spoločnosť poskytuje rôzne inovatívne produkty aj globálnym spotrebiteľom, svoje najnovšie vlajkové smartfóny P50 Pro a P50 Pocket nevynímajúc.

your-image-description