Merač kvality ovzdušia Levenhuk Wezzer Air PRO CN20

Kód: 81410
ZADARMOZADARMO 215,94 € –18 %
215,94 € –18 % 178,15 € 148,46 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia

Pohoda človeka žijúceho vo veľkom meste je ovplyvnená viacerými technogénnymi faktormi. V prvom rade čelíte smogu, ktorý ohrozuje predovšetkým naše dýchacie cesty, ale dokáže pokaziť aj našu vnútornú pohodu. Aby sme tomu unikli, často sa snažíme neotvárať okná tak často. Druhým je hlukové znečistenie: hukot dopravy a hluk davu – všetky druhy zvukov v pozadí, ktoré si už ani nevšimnete v každodennom živote nás tiež dokážu ovplyvniť. Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO CN20 je zariadenie, ktoré pomôže udržať situáciu pod kontrolou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Monitor kvality ovzdušia Levenhuk Wezzer Air PRO CN20


Pohoda človeka žijúceho vo veľkom meste je ovplyvnená viacerými technogénnymi faktormi. V prvom rade čelíte smogu, ktorý ohrozuje predovšetkým naše dýchacie cesty, ale dokáže pokaziť aj našu vnútornú pohodu. Aby sme tomu unikli, často sa snažíme neotvárať okná tak často. Druhým je hlukové znečistenie: hukot dopravy a hluk davuvšetky druhy zvukov v pozadí, ktoré si už ani nevšimnete v každodennom živote nás tiež dokážu ovplyvniť. Prístroj na meranie vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO CN20 je zariadenie, ktoré pomôže udržať situáciu pod kontrolou.


Na obrazovke modulu gadget, kompaktného prístroja na meranie vzduchu sa zobrazuje hladina oxidu uhličitého nameraná v reálnom čase. Existujú zelené, žlté a červené ikony, ktoré nás upozorňujú, na stav a hladinu Oxidu uhličitého. Pri dosiahnutí kritických hodnôt Vás merač kvality vzduchu upozorní na vyvetranie miestnosti. Na obrazovke vyskočí aj merač hluku so stupnicou komfortu farieb. Levenhuk Wezzer Air PRO CN20 navyše určuje teplotu a vlhkosť vzduchu. Detektor kvality vzduchu a hluku prichádza v štýlovom bezrámovom dizajne, má krásny podsvietený displej a ovládacie tlačidlá sú umiestnené na hornom paneli. Napájané nabíjateľnou batériou.


Poznámka: Na nabíjanie zariadenia je potrebný AC adaptér (nie je súčasťou dodávky). Napätie USB portu počítača na tento účel nestačí. Môžete použiť aj nabíjačku na smartfón.


Vlastnosti:
- Meria hladinu hluku a CO2
- Vstavaný teplomer a vlhkomer
- Jasná obrazovka s podsvietením
- Štýlový dizajn, odolný ABS plast
- Napájané nabíjateľnou batériou


Súprava obsahuje:
- Monitor kvality vzduchu
- USB kábel
- Návod na použitie a záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Merače kvality vzduchu (merače co2)
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.65 kg
Napájanie: Nabíjateľná batéria
Obrazovka: Jasná obrazovka s podsvietením
Funkcia Monitoru: Meria hladinu hluku a CO2
Vzhľad: Štýlový dizajn, odolný ABS plast
Súprava obsahuje: Návod na použitie a záručný list

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×