Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC10

Kód: 81406
56 € / ks 46,67 € bez DPH
Skladom (19 ks)
Môžeme doručiť do:
9.10.2023
Možnosti doručenia

Meranie CO2 v miestnosti môžete merať prostredníctvom Levenhuk Wezzer Air MC10, ktorý je nevyhnutným nástrojom pre každého človeka, ktorý býva v meste. Je potrebný najmä pre tých ľudí, ktorí v každodennom živote nemajú veľa času na zlepšenie svojho zdravia a pohody. Ak sa miestnosť, v ktorej sa nachádzate, dlhšie nevetrá, výrazne sa zvyšuje koncentrácia oxidu uhličitého vo vzduchu, čo spôsobuje únavu, nízky výkon a bolesti hlavy. Aby ste tomu vedeli zabrániť, zaobstarajte si tento monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC10.


Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC10


Meranie CO2 v miestnosti môžete merať prostredníctvom Levenhuk Wezzer Air MC10, ktorý je nevyhnutným nástrojom pre každého človeka, ktorý býva v meste. Je potrebný najmä pre tých ľudí, ktorí v každodennom živote nemajú veľa času na zlepšenie svojho zdravia a pohody. Ak sa miestnosť, v ktorej sa nachádzate, dlhšie nevetrá, výrazne sa zvyšuje koncentrácia oxidu uhličitého vo vzduchu, čo spôsobuje únavu, nízky výkon a bolesti hlavy. Aby ste tomu vedeli zabrániť, zaobstarajte si tento monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC10.

Merač kvality vzduchuzabudovaný CO2 monitor, ktorý negatívne zmeny vo vašej miestnosti rýchlo odkryje. Okrem toho, že aktuálne údaje zobrazuje na obrazovke, vás tiež upozorní ak ovzdušie nadobudne kritické hodnoty. Ak máte kopec práce alebo sa práve venujete svojmu koníčku, a nemáte čas sledovať namerané hodnoty, merač CO2 vám pripomenie, kedy je vhodné vyvetrať miestnosť. Merač zaznamenáva aj minimálne a maximálne hodnoty a graficky ich zobrazuje na stupnici kedy je a nie je dobrá mikroklíma.

Medzi ďalšie funkcie Levenhuk Wezzer Air MC10 patrí aj meranie teploty a vlhkosti v miestnosti. Merač hladiny CO2 je napájaný nabíjateľnou batériou a disponuje tiež indikátorom slabej batérie. Na nabíjanie zariadenia je potrebný AC adaptér, ktorý nie je súčasťou dodávky. Napätie USB portu počítača na tento účel nestačí. Je možné použiť aj nabíjačku na smartfón.


Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC10
Vlastnosti:
- Detekuje hladinu oxidu uhličitého v miestnosti
- Zaznamenáva minimálne a maximálne hodnoty
- Varuje pred nebezpečnými hladinami CO2
- Pohodlná stupnica, teplomer a vlhkomer
- Napájané nabíjateľnou batériou

Súprava obsahuje:

- Monitor kvality vzduchu
- Micro USB kábel
- Návod na použitie a záručný list

 

Prečítajte si naše články v téme - Merače, monitory a optické prístroje.

Značka Levenhuk sa spája s Discovery Channel
https://www.tvojfon.sk/discovery-by-levenhuk/znacka-levenhuk-sa-spaja-s-discovery-channel/

10 ročna záruka na produkty Discovery by Levenhuk
https://www.tvojfon.sk/discovery-by-levenhuk/10-rocna-zaruka-na-produkty-discovery-by-levenhuk/

Nové meteostanice od spoločnosti Levenhuk by Discovery
https://www.tvojfon.sk/discovery-by-levenhuk/nove-meteostanice-od-spolocnosti-levenhuk-by-discovery/

Doživotná záruka na produkty Levenhuk!
https://www.tvojfon.sk/clanky-o-optickych-pristrojoch/dozivotna-zaruka-na-produkty-levenhuk/

Merače kvality vzduchu (co2) od Levenhuk Wezzer Air
https://www.tvojfon.sk/clanky-o-optickych-pristrojoch/

Novinka - meteorologické prístroje Levenhuk
https://www.tvojfon.sk/clanky-o-optickych-pristrojoch/novinka-meteorologicke-pristroje-levenhuk/

 

Dodatočné parametre

Kategória: Merače kvality vzduchu (merače co2)
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.26 kg
Napájanie: Nabíjateľnou batériou, Adaptér AC, ktorý nie je súčasťou balenia
Typ: Merač kvality CO2
Upozornenie na vysokú koncetráciu CO2: Áno
Ďalšie funkcie: Meranie teploty a vlhkosti
Rozmery: 10,5×8,5×15,2 cm
Hmotnosť: 0,3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description