Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC20

Kód: 81402
ZADARMOZADARMO 119,94 € –18 %
Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC20
119,94 € –18 % 98,95 € 82,46 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia

Merač kvality Levenhuk Wezzer Air MC20 je stolný monitor, ktorý meria hladiny oxidu uhličitého, vlhkosť a teplotu. Farebná stupnica na LCD obrazovke zobrazuje koncentráciu oxidu uhličitého. Ak je prekročení limit hodnôt, merač CO2 vás upozorní, aby ste vyvetrali miestnosť. Vďaka jasnému displeju, veľkým číslam a štýlovému dizajnu bude použivanie merača kvality vzduchu ľahké a príjemné.Detailné informácie

Podrobný popis

Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC20Merač kvality Levenhuk Wezzer Air MC20
je stolný monitor, ktorý meria hladiny oxidu uhličitého, vlhkosť a teplotu. Farebná stupnica na LCD obrazovke zobrazuje koncentráciu oxidu uhličitého. Ak je prekročení limit hodnôt, merač CO2 vás upozorní, aby ste vyvetrali miestnosť. Vďaka jasnému displeju, veľkým číslam a štýlovému dizajnu bude použivanie merača kvality vzduchu ľahké a príjemné.


Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC20
Meranie úrovne CO₂ je veľmi užitočná a praktická funkcia, pretože ak v miestnosti nie je dostatok kyslíka, človek sa cíti unavene, podáva nižší výkon, má bolesti hlavy a cíti celkové nepohodlie. Nedostatok kyslíka v miestnosti človek len tak nespozoruje,  preto sa neponáhľa s otvorením okna.  Je to skutočný problém hlavne v miestnostiach, kde sa nachádza veľa ľudí dlhú dobu ako napríklad v škole, škôlke prípade na nejaký spoločenských uzavretých podujatiach. Zaistite, aby ste vy, vaša rodina a blízki mali čistý vzduch,  zadovážením si merača kvality vzduchu.

Monitor je vyrobený z ABS-plast odolný voči poškodeniu. Merač CO2 vám vydrží dlho. Môžete si ho ľahko vziať so sebou na dovolenku alebo služobné cesty. Monitor je napájaný prostredníctvom vstavanej batérie. Indikátor na LCD obrazovke vás upozorní, kedy treba batériu nabiť. Merač kvality vzduchu nepotrebuje trvalé pripojenie k elektrickej sieti, preto môže fungovať bez zbytočných káblov v interiéri. Na nabíjanie merača je potrebný AC adaptér, ktorý nie je súčasťou balenia. Napätie USB portu počítača na nabíjanie merača kvality vzduchu nestačí. Môžete použiť aj nabíjačku zo smartfónu.


Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC20


Vlastnosti:
- Monitorovanie CO₂ pre zlepšenie kvality ovzdušia
- Meranie izbovej teploty a vlhkosti
- Funkcia upozornenia na nebezpečné hodnoty oxidu uhličitého
- Veľké číslice, dobre čitateľná meracia stupnica, farebná indikácia
- Odolné puzdro z ABS plastu, obrazovka s podsvietením a vstavaná nabíjateľná batéria

- Rozmery merača CO2 sú 10,4×6,7×11,4 cm

Súprava obsahuje:
- Monitor kvality vzduchu
- Micro-USB kábel
- Návod na použitie a záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Merače kvality vzduchu (merače co2)
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.25 kg
Napájanie: Vstavaná nabíjateľna batéria
Obrazovka: LCD farebná
Typ: Merač kvality vzduchu
Ďalšie funkcie: Meranie teploty a vlhkosti
Materiál tela: ABS plast
Nabíjanie: Adaptér AC, ktorý nie je súčasťou balenia
Rozmery: 10,4×6,7×11,4 cm
Hmotnosť: 0,25kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×