Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC30

Kód: 81404
ZADARMOZADARMO 131,94 € –18 %
Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC30
131,94 € –18 % 108,85 € 90,71 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia

Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC30 meria koncentráciu oxidu uhličitého. Je to dôležitý parameter, ktorý určuje nielen kvalitu vzduchu v miestnosti, ale aj celkovú pohodu a komfort ľudí v miestnosti. Ak je vo vzduchu viac oxidu uhličitého ako kyslíka, tak sa ľudia v miestnosti začnú cítiť unavený, majú bolesti hlavy, nevedia sa sústrediť a znižuje sa ich výkon. Ideálny spôsob, ako sa s neviditeľným nebezpečenstvom vysporiadať, je zaobstarať si merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC30.Detailné informácie

Podrobný popis

Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC30


Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC30 meria koncentráciu oxidu uhličitého. Je to dôležitý parameter, ktorý určuje nielen kvalitu vzduchu v miestnosti, ale aj celkovú pohodu a komfort ľudí v miestnosti. Ak je vo vzduchu viac oxidu uhličitého ako kyslíka, tak sa ľudia v miestnosti začnú cítiť unavený, majú bolesti hlavy, nevedia sa sústrediť a znižuje sa ich výkon. Ideálny spôsob, ako sa s neviditeľným nebezpečenstvom vysporiadať, je zaobstarať si merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC30.


Okrem úrovne CO₂ merač zaznamenáva aj teplotu a vlhkosť. Údaje sa zobrazujú na ľahko čitateľnej LCD obrazovke. Ak dôjde k prekročeniu limitu hodnoty oxidu uhličitého, merač kvality vzduchu vám to nahlási. S meračom CO2 budete vždy vedieť o kvalite vzduchu a základné informácie o mikroklíme vo vašej miestnosti. To vám bude nápomocné, aby ste mohli vykonať tie správne kroky v správnom čase, teda otvoriť okno, umiestniť rastliny na miesta s vysokou koncentráciou CO₂, zapnúť zvlhčovač a podobne.

Merač oxidu uhličitého moderný dizajn s okrúhlym tvarom a podsvietenou obrazovkou na prednom paneli. Telo merača kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC30 je vyrobené z ABS plastu, o ktorom sa vie, že je odolný voči poškodeniu.  Prístroj je napájaný vstavanou nabíjateľnou batériou a disponuje indikátorom nabitia batérie. Merač CO2 môžete zavesiť na stenu alebo ho umiestniť na komodu, stôl, parapetu alebo iné vodorovné povrchy. Na nabíjanie prístroja je potrebný AC adaptér, ktorý sa nenachádza v balení. Napätie USB portu počítača na nabíjanie nestačí. Môžete použiť aj nabíjačku na smartfón.

Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC30


Vlastnosti:

- Štýlový a užitočný gadget – nástroj, ktorý zaisťuje kvalitu vzduchu
- Meranie hladiny CO₂ a alarmy úrovne komfortu
- Veľkolepý okrúhly LCD displej s komplexnými informáciami o mikroklíme
- Meranie vlhkosti a teploty s presnosťou na desatinu stupňa
- Odolné plastové puzdro z ABS, beží na vstavanú nabíjateľnú batériu


Súprava obsahuje:

- Monitor kvality vzduchu
- Micro-USB kábel
- Návod na použitie a záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Merače kvality vzduchu (merače co2)
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.25 kg
Typ: Merač kvality vzduchu
Typ obrazovky: LCD
Ďalšie funkcie: Teplota a vlhkosť
Materiál tela: ABS plast
Rozmery: 10,7×6×10,7 cm
Hmotnosť: 0,25kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×