Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC40

Kód: 81405
ZADARMOZADARMO 137,94 € –18 %
Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC40
137,94 € –18 % 113,80 € 94,83 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia

Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC40 je vhodný pre každého, komu záleží na jeho zdraví a jeho blízkych. Zariadenie rozpozná prekročený limit koncentrácie oxidu uhličitého a upozorní vás na jeho prekročenie. Väčšinou aj keď sa vzduch v miestnosti zdá byť dostatočne čerstvý, reálne v ňom nemusí byť dostatok kyslíka v dôsledku zvýšenej koncentrácie CO₂. Následkom toho môžu byť časté bolesti hlavy, závraty, chronická únava a znížený výkon. Meranie kvality vzduchu je dokonalým riešením na zlepšenie kvality vášho života.


Detailné informácie

Podrobný popis

Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC40


Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC40 je vhodný pre každého, komu záleží na jeho zdraví a jeho blízkych. Zariadenie rozpozná prekročený limit koncentrácie oxidu uhličitého a upozorní vás na jeho prekročenie. Väčšinou aj keď sa vzduch v miestnosti zdá byť dostatočne čerstvý, reálne v ňom nemusí byť dostatok kyslíka v dôsledku zvýšenej koncentrácie CO₂. Následkom toho môžu byť časté bolesti hlavy, závraty, chronická únava a znížený výkon. Meranie kvality vzduchu je dokonalým riešením na zlepšenie kvality vášho života.

Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC40
Merač CO2 vo vzduchu okrem oxidu uhličitého, meria aj základné ukazovatele mikroklímy a to teplotu a vlhkosť. Vďaka týmto nameraným parametrom môžete podnikať kroky na zlepšenie mikroklímy v priestoroch v ktorých sa pohybujete a trávite najviac času. Nehovoríme len o vetraní, ale aj o vlhkosti, o kontrolu nadmernej vlhkosti a umiestňovaní izbových kvetín na miesta kde je vysoká koncentrácia CO₂ a pod.

Dizajn merača kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC40 je vyrobený v štýlovom tele so zaoblenými hranami a  disponuje stolovým stojanom. Telo je vyrobené z ABS plastu, ktorý je známy svojou pevnosťou a odolnosťou. Väčšiu časť predného panela tvorí podsvietený farebný LCD displej s jasnými a dobre čitateľnými číslicami a stupnicou komfortu. Merač CO2 je napájaný prostredníctvom vstavanej batérie. Na nabíjanie prístroja je potrebný AC adaptér, ktorý nie je súčasťou balenia. Napätie USB portu počítača na nabíjanie nestačí. Je možné použiť aj nabíjačku na smartfón.

Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC40

Vlastnosti:
- Štýlový a užitočný darček na zlepšenie atmosféry každého domova
- Monitor CO₂, teplomer a vlhkomer
- Upozorňuje na prekročenie komfortných hodnôt CO₂
- Jasná farebná stupnica hodnotenia pohodlia s ikonami
- Odolné plastové puzdro ABS, nabíjateľná batéria


Súprava obsahuje:
- Monitor kvality vzduchu
- Micro-USB kábel
- Návod na použitie a záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Merače kvality vzduchu (merače co2)
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.25 kg
Funkcie: Teplomer, Vlhkomer
Napájanie: Vstavaná batéria
Typ: Merač kvality vzduchu
Typ obrazovky: Farebná LCD
Nabíjanie: Adaptér AC, nie je súčasťou balenia
Rozmery: 10,6×7×12 cm
Hmotnosť: 0,25kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×