Merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM30

Kód: 81409
80 € / ks 66,67 € bez DPH
Skladom (20 ks)
Môžeme doručiť do:
9.10.2023
Možnosti doručenia

Ak bývate vo veľkom meste alebo v blízkosti priemyselnej oblasti, musíte pozorne sledovať kvalitu vzduchu, ktorí dýchate. Zlá ekológia a blízkosť priemyselných zón môžu mať negatívny vplyv na Vaše zdravie, čo môže viesť k rozvoju chronických ochorení: bronchitída, astma, alergie atď. Rovnako tak to dokáže rozladiť aj naše duševné zdravie. Monitor kvality vzduchu Wezzer Air PRO DM30. Zabudovaný analyzátor častíc vám umožňuje merať vašu expozíciu aerosólom a prachu vo vzduchu, ktorý dýchate. 


Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM30


Ak bývate vo veľkom meste alebo v blízkosti priemyselnej oblasti, musíte pozorne sledovať kvalitu vzduchu, ktorí dýchate. Zlá ekológia a blízkosť priemyselných zón môžu mať negatívny vplyv na Vaše zdravie, čo môže viesť k rozvoju chronických ochorení: bronchitída, astma, alergie atď. Rovnako tak to dokáže rozladiť aj naše duševné zdravie. Monitor kvality vzduchu Wezzer Air PRO DM30. Zabudovaný analyzátor častíc vám umožňuje merať vašu expozíciu aerosólom a prachu vo vzduchu, ktorý dýchate. 


Tieto častice majú rôzne veľkosti. Zariadenie dokáže zaznamenávať stredné, malé a drobné častice: merania možno nastaviť pre PM10, PM2, 5 a PM1, 0. Nechýba ani CO2 monitor. Na základe jeho hodnôt budete vedieť, ako často vetrať a výrazne tým zlepšiť svoju pohodu a výkon pri práci. Všetky namerané hodnoty sa zobrazujú na vstavanej obrazovke a sú dobre viditeľné aj z diaľky. Negatívny vplyv na vaše zdravie môžu mať aj príliš vysoké alebo nízke hodnoty vlhkosti a teploty. Preto je tiež veľmi užitočné mať dve doplnkové funkcie (vlhkomer a teplomer). Tieto indikátory sa zobrazujú aj na vstavanej obrazovke. Zariadenie je napájané nabíjateľnou batériou a nesmie chýbať ani podsvietenie obrazovky.


Poznámka: Na nabíjanie zariadenia je potrebný AC adaptér (nie je súčasťou dodávky). Napätie USB portu počítača na tento účel nestačí. Môžete použiť aj nabíjačku na smartfón.Merač vzduchu a jeho kvality s veľkymi číslami a modrou obrazovkou
Vlastnosti:
- Určuje koncentráciu jemných častíc vo vzduchu
- Meria hladinu oxidu uhličitého a upozorňuje na kritické hodnoty
- Vstavaný teplomer a vlhkomer
- Monochromatický podsvietený displej a telo z ABS plastu
- Poháňané nabíjateľnou batériou; nechýba ani indikátor slabej batérie


Súprava obsahuje:
- Monitor kvality vzduchu
- Micro USB kábel
- Návod na použitie a záručný list

 

Prečítajte si naše články v téme - Merače, monitory a optické prístroje.

Značka Levenhuk sa spája s Discovery Channel
https://www.tvojfon.sk/discovery-by-levenhuk/znacka-levenhuk-sa-spaja-s-discovery-channel/

10 ročna záruka na produkty Discovery by Levenhuk
https://www.tvojfon.sk/discovery-by-levenhuk/10-rocna-zaruka-na-produkty-discovery-by-levenhuk/

Nové meteostanice od spoločnosti Levenhuk by Discovery
https://www.tvojfon.sk/discovery-by-levenhuk/nove-meteostanice-od-spolocnosti-levenhuk-by-discovery/

Doživotná záruka na produkty Levenhuk!
https://www.tvojfon.sk/clanky-o-optickych-pristrojoch/dozivotna-zaruka-na-produkty-levenhuk/

Merače kvality vzduchu (co2) od Levenhuk Wezzer Air
https://www.tvojfon.sk/clanky-o-optickych-pristrojoch/

Novinka - meteorologické prístroje Levenhuk
https://www.tvojfon.sk/clanky-o-optickych-pristrojoch/novinka-meteorologicke-pristroje-levenhuk/

 

Dodatočné parametre

Kategória: Merače kvality vzduchu (merače co2)
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.38 kg
Funkcia monitoru: Určuje koncentráciu jemných častíc vo vzduchu
Nabíjanie: Nabíjateľná batéria, indikátor slabej batérie
Súčasť balenia: Návod na použitie a záručný list

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description