Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC50

Kód: 81400
ZADARMOZADARMO 149,94 € –18 %
Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC50
149,94 € –18 % 123,70 € 103,08 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia

Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC50 meria hladiny oxidu uhličitého a zobrazuje hodnoty na obrazovke LCD. Ide o zásadný parameter, ktorý určuje kvalitu vnútorného vzduchu, a teda ovplyvňuje denný komfort ľudí v miestnosti. Vysoká hladina oxidu uhličitého – ako neviditeľného, no stále nebezpečného faktora – spôsobuje únavu, bolesti hlavy, nízky výkon a ďalšie nepríjemné symptómy. Získajte lepšiu kvalitu vzduchu s Levenhuk Wezzer Air, aby ste rýchlo a jednoducho zlepšili kvalitu svojho života!


Detailné informácie

Podrobný popis

Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC50


Monitor na meranie kvality vzduchu u Vás doma či v práci Levenhuk Wezzer Air MC50 meria hladiny oxidu uhličitého a zobrazuje hodnoty na obrazovke LCD. Ide o veľmi dôležitý parameter, ktorý určuje kvalitu vnútorného vzduchu, a teda ovplyvňuje denný komfort ľudí v miestnosti. Vysoká hladina oxidu uhličitého, na nás môže mať vplyv jak po fyzickej tak psychickej stránke. Oxid Uhličitý je neviditeľný, ale napriek tomu nebezpečný. Spôsobuje únavu, bolesti hlavy, nízky výkon a ďalšie nepríjemné symptómy. Získajte lepšiu kvalitu vzduchu s Levenhuk Wezzer Air, aby ste rýchlo a jednoducho zlepšili kvalitu svojho života!


Vďaka alarmom oxidu uhličitého budete vždy vedieť, kedy je najlepší čas vyvetrať. Môžete tiež určiť, v ktorej miestnosti sú hladiny CO₂ najčastejšie prekračované, aby sa zvýšila kvalita vzduchu v miestnosti pridaním niekoľkých izbových rastlín do interiéru. Okrem toho má monitor Levenhuk Wezzer Air MC50 stupnicu komfortu s ikonami smajlíkov, teplomerom a vlhkomerom. Je to skvelý spôsob, ako kontrolovať mikroklímu vo vašom dome, triede alebo kancelárii.


Levenhuk Wezzer Air MC50 možno umiestniť napríklad na stenu alebo stôl. Bude skvelým riešením a ozdobou interiéru a stane sa dokonalým darčekom pre fanúšika zariadení inteligentnej domácnosti. Veľké číslice a farebný displej Vám uľahčia interakciu so zariadením. Gadget je napájaný vstavanou batériou. Indikátor na obrazovke vás upozorní na včasné dobitie zariadenia.


Poznámka: Na nabíjanie zariadenia je potrebný AC adaptér (nie je súčasťou dodávky). Napätie USB portu počítača na tento účel nestačí. Môžete použiť aj nabíjačku na smartfón.
Moninotr kvality vzduchu s veľkými číslicami

Vlastnosti:
- Meria hladinu oxidu uhličitého a upozorní vás na prípadné prekročené limity
- Vstavaný teplomer a vlhkomer na sledovanie teploty a vlhkosti
- Odolné puzdro z ABS plastu, podsvietený farebný LCD displej
- Vizuálna indikácia úrovne pohodlia: Ovládanie je jednoduché aj pre dieťa
- Napájanie pomocou vstavanej nabíjateľnej batérie


Súprava obsahuje:
- Monitor kvality vzduchu
- USB kábel
- Návod na použitie a záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Merače kvality vzduchu (merače co2)
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.55 kg
? Displej: Podsvietený farebný LCD displej
Materiál: ABS Plast
Funkcia monitoru: Upozorní vás na prípadné prekročené limity
Nabíjanie: Vstavaná nabíjateľná batéria
Súčasť balenia: Návod na použitie a záručný list

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×