Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC60

Kód: 81403
ZADARMOZADARMO 179,94 € –18 %
179,94 € –18 % 148,45 € 123,71 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia

Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC60 je kompaktný stolný prístroj, ktorý meria koncentráciu oxidu uhličitého, teplotu a vlhkosť. Údaje sa zobrazujú na veľkej LCD obrazovke s farebne odlíšenou stupnicou pohodlia, ktorá je založená na údajoch o úrovni CO₂. Jediný pohľad na túto stupnicu bude stačiť, aby ste zistili, či je potrebné miestnosť vyvetrať. Pri prekročení limitných hodnôt oxidu uhličitého vás zariadenie upozorní (v prípade potreby ho možno vypnúť).


Detailné informácie

Podrobný popis

Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC60


Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air MC60 je kompaktný stolný prístroj, ktorý meria koncentráciu oxidu uhličitého a nie len to. Zmeria Vám aj teplotu a vlhkosť vo Vašej domácnosti či práci. Údaje sa zobrazujú na veľkej, prehľadnej LCD obrazovke s farebne odlíšenou stupnicou pohodlia, ktorá je založená na údajoch o úrovni CO₂. Stačí jeden pohľad a hneď viete, či je potrebné miestnosť vyvetrať. Pri prekročení limitných hodnôt oxidu uhličitého vás zariadenie upozorní (v prípade potreby ho možno vypnúť).


Včasné vetranie miestnosti, najmä ak je v nej veľa ľudí,je dôležité k zabezpečeniu vašej pohody a spôsobom, ako sa vyhnúť bolestiam hlavy, únave a nedostatku koncentrácie v práci. Ak nebudete miestnosť vetrať tak často, ako je potrebné, hladina oxidu uhličitého sa zvýši, čo spôsobí minimálnu nevideľnú hrozbu. Nechajte sledovanie kvality ovzdušia na Monitor kvality vzduchu Levenhuk, aby ste sa vy aj vaša rodina vždy cítili dobre!


Elegantné telo monitora Levenhuk Wezzer Air MC60 je vyrobené z ABS plastu a kovu odolného voči poškodeniu. Monitor je napájaný vstavanou batériou. Čas a dátum, ktoré Monitor tiež ukazuje, môžete vidieť  v hornej časti obrazovky. Okrem toho je k dispozícii história meraní za posledných 50 minút. S týmto zariadením môžete získať komplexné informácie o mikroklíme a sledovať aj malé zmeny v zložení vzduchu.


Poznámka: Na nabíjanie zariadenia je potrebný AC adaptér (nie je súčasťou dodávky). Napätie USB portu počítača na tento účel nestačí. Môžete použiť aj nabíjačku na smartfón.Vlastnosti:
- Kontrola kvality vzduchu je kľúčom k dobrému zdraviu
- Upozornenie na limitné hodnoty CO₂, zobrazené minimálne a maximálne hodnoty
- Vstavaný teplomer, vlhkomer, hodiny, kalendár
- Veľké číslice a viditeľná farebná stupnica pohodlia
- Odolné puzdro z ABS plastu, podsvietený LCD displej
- Vstavaná nabíjateľná batéria, indikátor nabíjania


Súprava obsahuje:
- Monitor kvality vzduchu
- Micro-USB kábel
- Návod na použitie a záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Merače kvality vzduchu (merače co2)
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.47 kg
? Displej: Podsvietený LCD displej
Materiál: ABS Plast
Funkcia Monitoru: Meria koncentráciu Oxidu uhličitého
Fukcia Monitoru: Kalendár
Monitor: Veľké číslice a viditeľná farebná stupnica pohodlia
Nabíjanie: Nabíjateľná batéria, indikátor nabíjania
Obsah balenia: Návod na použitie a záručný list
Historia merania: 50 minút

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×