Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM20

Kód: 81407
ZADARMOZADARMO 131,94 € –18 %
Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM20
131,94 € –18 % 108,85 € 90,71 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia

Oxid uhličitý vo vysokých koncentráciách negatívne ovplyvňuje našu pohodu. Cítite sa letargický, je ťažšie sa sústrediť a môžete dostať bolesť hlavy alebo dokonca migrénu. Ak je situácia dlhodobo mimo kontroly, môžete sa začať cítiť letargicky alebo môžete pociťovať iné príznaky syndrómu chronickej únavy. Stačí, ak zabudnete miestnosť včas vyvetrať. Levenhuk Wezzer Air PRO DM20 je prístroj navrhnutý špeciálne na monitorovanie hladín CO2, vďaka čomu sa budete cítiť pohodlnejšie.


Detailné informácie

Podrobný popis

Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM20


Oxid uhličitý vo vysokých koncentráciách negatívne ovplyvňuje našu pohodu a zdravie. Cítite sa letargický, je ťažšie sa sústrediť a môžete dostať bolesť hlavy alebo dokonca migrénu. Ak je situácia dlhodobo mimo kontroly, môžete sa začať cítiť letargicky alebo môžete pociťovať iné príznaky syndrómu chronickej únavy. Stačí, ak zabudnete miestnosť včas vyvetrať. Tieto stavy sú naozaj nepríjemné, ale našťastie tomu môžeme predísť. Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM20 je prístroj navrhnutý špeciálne na monitorovanie hladín CO2, vďaka čomu sa budete cítiť pohodlnejšie. 


Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM20 je „inteligentný“ monitor CO2, ktorý je možné nastaviť prostredníctvom mobilnej aplikácie Smart Life/Tuya Smart. Pripojenie sa vytvorí cez Wi-Fi. Vďaka aplikácii budete vždy upozornení ak sa zmení hladina CO2, a to zmenou farby podsvietenia: Zelená – výborná, Žltá – situácia si vyžaduje pozornosť a Červená – treba okamžite konať. Akonáhle sa hladina CO2 stane kritickou, zariadenie vás upozorní pípnutím. Monitor kvality ovzdušia je napájaný nabíjateľnou batériou.


Poznámka: Na nabíjanie zariadenia je potrebný AC adaptér (nie je súčasťou dodávky). Napätie USB portu počítača na tento účel nestačí. Môžete použiť aj nabíjačku na smartfón.Monitor vzduchu v tvare červeno-bieleho vajíčkaVlastnosti:
- Zmena farby podsvietenia v závislosti od koncentrácie CO2
- Alarm zaznie pri dosiahnutí kritickej úrovne CO2
- Wi-Fi modul, kompatibilný s mobilnou aplikáciou „Smart Life/Tuya Smart“.
- Napájané nabíjateľnou batériouSúprava obsahuje:
- Monitor kvality vzduchu
- Micro USB kábel
- Návod na použitie a záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Merače kvality vzduchu (merače co2)
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.25 kg
Napájanie: Nabíjateľná batéria
Funkcie monitoru: Alarm zaznie pri dosiahnutí kritickej úrovne CO2
Mobilná aplikácia: Smart Life/Tuya Smart
Farby displeya: Zmena farby podsvietenia v závislosti od koncentrácie CO2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×