Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM40

Kód: 81408
ZADARMOZADARMO 167,94 € –18 %
167,94 € –18 % 138,55 € 115,46 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia

S monitorom kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM40 možno zlepšiť život vo veľkom meste. Vzduch vo veľkých mestách je zvyčajne plný škodlivých emisií zo stavieb, automobilov, strojov a priemyselných podnikov. Všetky emitujú tony drobných častíc do vzduchu, ktorý dýchame. Usadzujú sa v našich pľúcach a spôsobujú alergie, bronchitídu a astmu. Nevyhnete sa mu, ale môžete ho mať pod kontrolou monitorovaním úrovne škodlivých znečisťujúcich látok v ovzduší. Tu môže pomôcť Levenhuk Wezzer Air PRO DM40.


Detailné informácie

Podrobný popis

Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM40


S monitorom kvality ovzdušia Levenhuk Wezzer Air PRO DM40 možno zlepšiť rušný život vo veľkomeste. Vzduch vo veľkých mestách je zvyčajne plný škodlivých emisií zo stavieb, automobilov, strojov a priemyselných podnikov. Všetky emitujú tony drobných častíc do vzduchu, ktorí dýchame a ktoré nás ohrozujú. Usadzujú sa v našich pľúcach a spôsobujú alergie, bronchitídu a astmu či iné dýchacie ťažkosti. Vyhnúť sa týmto veciam nedá, ale môžete sa pred nimi preventívne chrániť vďaka monitorovaním úrovne škodlivých znečisťujúcich látok v ovzduší. Tu môže pomôcť monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM40. Prvá dôležitá funkcia prístroja je meranie úrovne jemných častíc


Monitor dokáže detekovať stredné, malé a veľmi malé častice (PM10, PM2 ,5 a PM1, 0). Druhou funkciou je monitorovanie CO2 v ovzduší. V miestnostiach, kde je vydychaný vzduch, sa výrazne zvyšuje koncentrácia oxidu uhličitého, čo vedie k zhoršeniu Vášho zdravia a výkonnosti. Gadget Vás vždy upozorní na to, kedy sa hladina CO2 stane kriticky nebezpečnou pre vaše zdravie. Prístroj má dve ďalšie funkcie na vyhodnotenie mikroklímy: teplomer a vlhkomer. Nechýbajú ani hodiny a kalendár. Všetky informácie sú prehľadne zobrazené na obrazovke a nechýba ani podsvietenie. Na napájanie zariadenia sa používa nabíjateľná batéria.


Poznámka: Na nabíjanie zariadenia je potrebný AC adaptér (nie je súčasťou dodávky). Napätie USB portu počítača na tento účel nestačí. Môžete použiť aj nabíjačku na smartfón.
Monitor ktorý sníma kvalitu vzduchu s modrým displejom


Kľúčové vlastnosti:
- Monitor CO2 a analyzátor vzduchu
- Teplomer a vlhkomer pre vnútorné merania
- Dátum a čas je možné nastaviť
- Veľké číslice a jasné podsvietenie
- Napájané nabíjateľnou batériou


Súprava obsahuje:
- Monitor kvality vzduchu
- Micro USB kábel
- Návod na použitie a záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Merače kvality vzduchu (merače co2)
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.47 kg
Napájanie: Napájateľná batéria
Používanie: Iba v interieri
Monitor: CO2 a analyzátor vzduchu
Funkcie monitoru: Veľké číslice a jasné podsvietenie
Súprava obahuje: Návod na použitie a záručný list
Nabíjanie: Nabíjateľná batéria

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×