Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM50

Kód: 81401
ZADARMOZADARMO 185,94 € –18 %
Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM50
185,94 € –18 % 153,40 € 127,83 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia

Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM50 meria parametre vzduchu, ktoré sú dôležité pre ľudské zdravie, ako je úroveň oxidu uhličitého a jemných častíc. To sú neviditeľné hrozby, ktorým denne čelia dospelí a deti, najmä vo veľkých mestách. Vysoké koncentrácie CO₂ môžu spôsobiť bolesti hlavy a chronickú únavu, zatiaľ čo veľké množstvo jemných častíc sadzí, síranov, dusičnanov a iných škodlivých prvkov môže spôsobiť kardiovaskulárne a respiračné ochorenia.


Detailné informácie

Podrobný popis

Monitor kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM50


Inteligentný merač kvality vzduchu Levenhuk Wezzer Air PRO DM50 meria parametre vzduchu, ktoré sú dôležité pre ľudské zdravie, ako je úroveň oxidu uhličitého a jemných častíc. To sú neviditeľné hrozby, ktorým denne čelia dospelí a deti, najmä vo veľkých hlučných mestách. Vysoké koncentrácie CO₂ môžu spôsobiť bolesti hlavy a chronickú únavu, zatiaľ, čo veľké množstvo jemných častíc sadzí, síranov, dusičnanov a iných škodlivých prvkov môže spôsobiť kardiovaskulárne a respiračné ochorenia.


Stačí, ak si monitor Levenhuk Wezzer Air PRO DM50 na meranie kvalitu vzduchu zavesíte na stenu, aby ste vedeli všetko o jeho kvalite vo Vašej domácnosti a včas vykonali potrebné opatrenia (vetranie, filtre atď... ) Na LCD obrazovkách sa zobrazujú všetky hodnoty, ako sú: hodnoty koncentrácií oboch znečisťujúcich látok, aktuálny čas, teplota, vlhkosť. Veľké číslice a pohodlné rozhranie zjednodušujú používanie Monitora kvality vzduchu. S týmto zariadením budete mať vždy prehľad o výkyvoch mikroklímy a budete mať istotu, že vzduch v miestnosti je čistý.


Jednou z niekoľkých výhod Levenhuk Wezzer Air PRO DM50 sú dve ikony úrovne pohodlia. Podľa smajlíkov zistíte, aká dobrá je kvalita vzduchu, ktorí dýchate. Okrem toho sú aj výstrahy pri prekročených určitých hodnôt CO. Manipupácia s týmto meračom vzduchom je tak jednoduchý, že to hravo zvládne aj dieťa. Takže dieťa už len pohľadom na monitor spozná, že je čas vyvetrať miestnosť. Materiál, z ktorého je Monitor kvality vzduchu vyrobený, je odolný a netoxický ABS-Plast. Zariadenie so štýlovým dizajnom troch obrazoviek je možné umiestniť na stenu alebo stôl.


Poznámka: Na nabíjanie zariadenia je potrebný AC adaptér (nie je súčasťou dodávky). Napätie USB portu počítača na tento účel nestačí. Môžete použiť aj nabíjačku na smartfón.Monitor ktorý meria vzduch a jeho kvalitu

Vlastnosti:
- Komplexné informácie o kvalite ovzdušia sú kľúčom k dobrému zdraviu
- Meria CO₂ a častice, ktoré sú škodlivé pre vaše zdravie
- Upozornenia na ventiláciu
- Hodiny, teplomer, vlhkomer, dve stupnice komfortu
- Robustný, odolný ABS Plast; farebné LCD obrazovky s podsvietením
- Vstavaná nabíjateľná batéria s indikátorom nabitia


 Súprava obsahuje:
- Monitor kvality vzduchu
- USB kábel
- Návod na použitie a záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Merače kvality vzduchu (merače co2)
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.56 kg
Materiál: Netoxický ABS-Plast
Napájanie: Vstavaná nabíjateľná batéria s indikátorom nabitia
Obrazovka: LCD Obrazovka s podsvietením
Funkcia Monitoru: Hodnoty koncentrácií oboch znečisťujúcich látok
Funkcia monitoru: Dve stupnice komfortu
Súčasť balenia: Návod na použitie a záručný list

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×