Termohygrometer na monitorovanie hluku Levenhuk Wezzer Teo TH70

Kód: 81411
56 € / ks 46,67 € bez DPH
Skladom (8 ks)
Môžeme doručiť do:
2.10.2023
Možnosti doručenia

Termohygrometer na meranie hluku Levenhuk Wezzer Teo TH70 meria nielen teplotu a vlhkosť vzduchu, ale aj úroveň hlučnosti, ktorá je tak tiež veľmi dôležitá. Zariadenie je veľmi užitočné, pretože ukazuje, či sú podmienky v byte, kancelárii alebo továrni optimálne na bývanie a prácu, hluk v pozadí, najmä preto, že dlhodobý vplyv na pohodu a zdravie človeka, je veľmi dôležité kontrolovať.


Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

     

Termohygrometer na monitorovanie hluku Levenhuk Wezzer Teo TH70


Termohygrometer na meranie hluku Levenhuk Wezzer Teo TH70 meria teplotu a vlhkosť vzduchu, ale to nie je všetko. Zmerať si ním môžete aj úroveň hlučnosti. Merač teploty a vlhkosti vzduchu je veľmi užitočný prístroj, pretože ukazuje, aké podmienky sú v byte, kancelárii alebo továrni primerané na bývanie a prácu. Hluk sa meria aj z toho dôvodu, že môže výrazne ovplyvniť Vaše fyzické a psychické zdravie, ktoré je veľmi dôležité.

Termohygrometer ktorý sníva hluk a má na obrazovke velke číslice


Hodnoty merača hluku si môžete pozrieť na obrazovke a všetko je zreteľne viditeľné z veľkej vzdialenosti. Vedľa sa nachádza aj smajlíková mierka komfortu, ktorá schematicky ukazuje, aké pohodlné sú aktuálne podmienky či už v práci alebo u nás doma. Merania teplomeru a vlhkomeru sú vyobrazené menšou ilustráciou, ale sú tiež dobre vidieť vďaka vysokému kontrastu obrazovky. V prípade, že naň nebudete dobre vidieť, môžete použiť podsvietenie. Určite oceníte aj dizajn Termohygrometeru ktorý vyzerá veľmi štýlovo a moderne; Termohygrometer na napájanie používa nabíjateľnú batériu.


Poznámka: Na nabíjanie zariadenia je potrebný AC adaptér (nie je súčasťou dodávky). Napätie USB portu počítača na tento účel nestačí. Môžete použiť aj nabíjačku na smartfón.

Monitor na meranie vzduchu a vlhka biely
Vlastnosti:
- Teplomer s meračom hluku
- Štýlový dizajn, podsvietený farebný displej
- Napájané nabíjateľnou batériou


Súprava obsahuje:
- Termohygrometer
- USB kábel
- Návod na použitie a záručný list

 

Prečítajte si naše články v téme - Merače, monitory a optické prístroje.

Značka Levenhuk sa spája s Discovery Channel
https://www.tvojfon.sk/discovery-by-levenhuk/znacka-levenhuk-sa-spaja-s-discovery-channel/

10 ročna záruka na produkty Discovery by Levenhuk
https://www.tvojfon.sk/discovery-by-levenhuk/10-rocna-zaruka-na-produkty-discovery-by-levenhuk/

Nové meteostanice od spoločnosti Levenhuk by Discovery
https://www.tvojfon.sk/discovery-by-levenhuk/nove-meteostanice-od-spolocnosti-levenhuk-by-discovery/

Doživotná záruka na produkty Levenhuk!
https://www.tvojfon.sk/clanky-o-optickych-pristrojoch/dozivotna-zaruka-na-produkty-levenhuk/

Merače kvality vzduchu (co2) od Levenhuk Wezzer Air
https://www.tvojfon.sk/clanky-o-optickych-pristrojoch/

Novinka - meteorologické prístroje Levenhuk
https://www.tvojfon.sk/clanky-o-optickych-pristrojoch/novinka-meteorologicke-pristroje-levenhuk/

 

Dodatočné parametre

Kategória: Merače kvality vzduchu (merače co2)
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.56 kg
Použitie: Byt, Kancelária
Napájané: Nabíjateľnou batériou
Súčasťou balenia: Termohygrometer
Spôsob nabíjania: AC adaptér
Farba displeja: Farebný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

logo Levenhuk

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 Misia spoločnosti

Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvýšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia

Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

 Levenhuk produkty

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Discovery by Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk Labzz pre deti

 Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelávacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description