Mobilné telefóny iPhone 12 mini

Smartfón iPhone 12 Mini je súčasťou generácie smartfónov iPhone 12 od spoločnosti Apple z roku 2020. Pre menej náročných užívateľov, ktorí nepotrebujú profesionálne funkcie fotoaparátu, je tento smartfón ideálnou možnosťou.

Tento 5,4“ smartfón prišiel v úplne novej veľkosti a predstavoval najmenší iPhone. Hlavnou výhodou čo sa týka veľkosti tohto smartfónu je, že je možné ho ovládať jednou rukou, čím si nachádza veľa priaznivcov. Vo výbave iPhone 12 Mini je možné nájsť displej Super Retina XDR OLED, s podporou HDRrozlíšením 2430x1080 pixelov (so 476 pixelmi na palec). Tak ako u ostatných modelov tejto rady, smartfón je odolný voči vode a prachu a vydrží ponorenie do hĺbky 6 metrov po dobu až 30 minút.

Ďalšími novinkami pri tejto rade sú 5G pripojenie, vyššia kvalita streamovaného videa, vylepšenie hier a hovorov na FaceTime, či MagSafe. Vnútro tohto modelu je tvorené čipom A14, ktorý poskytuje dobrý výkon a efektívnosť. Smartfón je vybavený aj sústavou dvoch kamier, ultraširokouhlej kameryširokouhlej kamery. K dispozícii je taktiež aj 2x optický zoom a až 5x digitálne priblíženie.

Vzhľadom na ponuku farebných prevedení si môžete vybrať spomedzi farieb: zelená, modrá, fialová, čiernačervená, ale aj veľkostí: 64 GB a 128 GB.

Pripravili sme pre Vás podrobné porovnanie všetkých modelov iPhone 11 v novom blogu od eshopu TVOJFON.sk.
Apple iPhone 11 vs iPhone 11 Pro vs iPhone 11 Pro Max: Ktorí si kúpiť?

 

your-image-description