Mobilný telefón iPhone 13 Pro Max

Špičkovou vlajkovou loďou spoločnosti Apple je mobilný telefón iPhone 13 Pro Max, ktorý je správnou voľbou pre tých, ktorí od mobilného telefónu očakávajú množstvo funkcií a vysokú kvalitu fotoaparátov.

Skvelý 6,7“ iPhone 13 Pro Max prišiel ako náhrada pôvodného iPhone 12 Pro Max, pričom dizajn oboch modelov je takmer identický. Súčasťou jeho výbavy je OLED Super Retina XDR displej s podporou technológie ProMotion, pričom tento displej je vonku jasnejší až o 25 percent, a ďalej je to rozlíšenie 2778x1284 pixelov (so 458 pixelmi na palec). Chod tohto mobilného telefónu iPhone 13 Pro Max zabezpečuje najrýchlejší bionický čip A15, ktorý poskytuje skvelý výkon.

Jednou z množstva výhod je vylepšený trojitý zadný fotoaparát, ktorý disponuje trojnásobným optickým priblížením, ale aj skener LiDAR. Na svoje si prídu aj náročnejší používatelia, nakoľko fotoaparát je vybavený veľkým počtom zaujímavých funkcií, od makro fotografie, cez rôzne fotografické štýlyrežimypo Smart HDR 4, ktorá umožňuje rozpoznanie až štyroch ľudí v scéne.

Ďalšou skvelou vlastnosťou je zvýšenie kapacity batérie na 4352 mAh, čo umožňuje predĺžiť výdrž batérieoproti iPhone 12 Pro Max až o 2,5 hodiny. V našej ponuke si môžete vybrať z rôznych farebných prevedení: modrý, zlatý, strieborný, sivý a rôznych veľkostí: 128 GB a 256 GB.

V tejto časti blogu sme pre Vás pripravili kompletné porovnanie nových Apple modelov iPhone 13 (mini) vs. iPhone 13 Pro (Max) pre zjednodušenie nákupu. Nové modely Apple iPhone 13 (mini) vs. iPhone 13 Pro (Max). Aké sú rozdiely?

 

your-image-description