Ochranné sklo SWISSTEN 3D ULTRA iPhone 7 PLUS/8 PLUS BÍLÉ

Kód: 64701703
13 € / ks 10,83 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Možnosti doručenia
Najkvalitnejšie ochranné sklo, od výrobcu Swissten Ultra Durable 3D na iPhone 7 PLUS/8 PLUS, je unikátne vďaka svojej hrúbke len 0.2mm. Temperované sklo, ktoré je jedno z najtenších skiel na trhu v súčasnej dobe. Napriek tomu, tvrdosť skla 9H zaručuje prvotriednu ochranu. 3D zaoblené hrany a lepidlo po celej ploche skla, to zaručí dokonalú priľnavosť na celej ploche smartfónu. Tvrdené sklo s hrúbkou 0,2mm, chráni displej a zároveň umožnuje 100% funkčnosť dotyku. Lacné a kvalitné ochranné sklo iPhone, od českého výrobcu SWISSTEN. Neodporúčame používať s puzdrami, ktoré zasahujú príliš blízko skla. Môžu spôsobiť jeho odlepenie. Doporučuje sa, používať s puzdrami s nižším lemom.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Ochranné sklo SWISSTEN 3D ULTRA iPhone 7 PLUS/8 PLUS Biely rámik


Najkvalitnejšie ochranné sklo, od výrobcu Swissten Ultra Durable 3D na iPhone 7 PLUS/8 PLUS, je unikátne vďaka svojej hrúbke len 0.2mm. Temperované sklo, ktoré je jedno z najtenších skiel na trhu v súčasnej dobe. Napriek tomu, tvrdosť skla 9H zaručuje prvotriednu ochranu. 3D zaoblené hrany a lepidlo po celej ploche skla, to zaručí dokonalú priľnavosť na celej ploche smartfónu. Tvrdené sklo s hrúbkou 0,2mm, chráni displej a zároveň umožnuje 100% funkčnosť dotyku. Lacné a kvalitné ochranné sklo iPhone, od českého výrobcu SWISSTEN. Neodporúčame používať s puzdrami, ktoré zasahujú príliš blízko skla. Môžu spôsobiť jeho odlepenie. Doporučuje sa, používať s puzdrami s nižším lemom.Vlastnosti:
- Ochranné temperované sklo Swissten na iPhone 7 PLUS/8 PLUS
- Vysoká kvalita
- Ochrana celého displeja
- Zaoblené hrany
- Tvrdosť skla 9H
- Lepenie po celej ploche skla
- Chráni displej až k okrajom
- 98% priehľadnosť
- Oleofóbna vrstva
- Hrúbka 0,2 mm

Balené v blistri SWISSTEN.Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné sklo iPhone 7/8 plus
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.04 kg
Farebný rámik: Biely rámik
Model telefónu: iPhone 7 Plus
Trieda skla: Vyššia
Značka telefónu: Apple
Tvrdosť skla: 9H
Hrúbka: 0,2 mm
Lepenie po celej ploche skla: Áno
Oleofóbna vrstva: Áno
3D ochrana: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

your-image-description