Ochranné tvrdené sklo Swissten 3D Apple iPhone 7 PLUS/8 PLUS ČIERNE

Kód: 54501720
8,90 € / ks 7,42 € bez DPH
Skladom (36 ks)
Môžeme doručiť do:
11.12.2023
Možnosti doručenia
Ochranné sklo Swissten CASE FRIENDLY pre mobilný telefón Apple iPhone 7 PLUS/8 PLUS bolo navrhnuté tak, aby bolo kompatibilné s akýmkoľvek druhom puzdier.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

                               Ochranné tvrdené sklo Swissten 3D Apple iPhone 7 PLUS/8 PLUS ČIERNE   


                                 
Ochranné sklo Swissten CASE FRIENDLY pre mobilný telefón Apple iPhone 7 PLUS/8 PLUS bolo navrhnuté tak, aby bolo kompatibilné s akýmkoľvek druhom puzdier a zároveň maximálne chránilo smartphone, a to až po okraj displeja. Ide o ochranné sklo typu 3D, ktoré chráni celý povrch displeja. Vďaka lepidlu po celej ploche skla, zaručí dokonalú priľnavosť. Hrúbka 0,3 mm dokonale chráni displej, zároveň umožňuje 100% funkčnosť dotyku.
Vlastnosti:


- Kompatibilný so všetkými krytmi
- Lepenie po celej ploche skla
- Chráni displej až k okrajom
- 98% priehľadnosť
- Oleofóbna vrstva
- Hrúbka 0,3 mm

Balené v blistri SWISSTEN.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné sklo iPhone 7/8 plus
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.04 kg
Farebný rámik: Čierny rámik
Model telefónu: iPhone 7 Plus
Trieda skla: Štandard
Značka telefónu: Apple
Tvrdosť skla: 9H
Hrúbka: 0,3mm
Lepenie po celej ploche skla: Áno
Oleofóbna vrstva: Áno
3D ochrana: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×
your-image-description