Záhradné plečky a ručné pluhy

V kategórii záhradných plečiek a ručných pluhov nájdete výber náradia, ktoré je navrhnuté na úpravu pôdy, orbu a iné práce v záhrade, na poli alebo v malých poľnohospodárskych podnikoch.nevyhnutné pre pestovanie rastlín, prípravu pôdy na výsadbu, a údržbu poľnohospodárskych plôch. Ponúkajú rôzne funkcie a vlastnosti, ktoré vám uľahčia a zlepšia prácu v záhrade alebo na poli. Pri výbere záhradnej plečky alebo ručného pluhu je potrebné zvážiť niekoľko potrebných faktorov, aby ste si vybrali pluh, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.

#ShowMore#

Jedným z dôležitých faktorov pri výbere vhodnej plečky alebo ručného pluhu je jeho konštrukcia a kvalita materiálov z ktorých sú vyrobené. Kvalitné plečky a pluhy sa zvyknú vyrábať z odolných materiálov, ako napríklad z hliníka, ocele alebo kovu, preto zaisťujú pevnosť a odolnosť náradia voči opotrebeniu a korózii. Čepele alebo lamy plečiek a pluhov by ste mali mať dobre nabrúsené, aby umožnili efektívnu prácu pri orbe pôdy a odstraňovaní nečistôt.

Vyhotovenie záhradnej plečky a ručného pluhu sa líši v závislosti od ich určenia a použitia. Dostupné sú plečky, ktoré sú určené na rôzne úlohy, ako napríklad na odstraňovanie buriny, orba pôdy alebo povrchové pohnojenie. Pluhy môžu byť určené pre rôzne druhy pôdy a terénnych podmienok. Je preto veľmi dôležité zvoliť si ten správny typ pluhu pre vaše potreby.

Okrem konštrukcie a vyhotovenia plečky a ručného pluhu je potrební zvážiť aj ergonomické vlastnosti náradia. Rukoväť by mala byť pohodlná a ľahko ovládateľná, aby umožnila bezbolestné používanie aj pri dlhšej práci. Niektoré typy môžu vlastniť gumové alebo mäkké rukoväte, ktoré zaisťujú lepší úchop a minimalizujú únavu rúk a tela.

Ďalším dôležitým faktorom na ktorý treba pri výbere záhradnej plečky a ručného pluhu prihliadať je jeho funkčnosť a výkonnosť. Sú dostupné modely, ktoré ponúkajú možnosť nastavenia hĺbky orby, vďaka čomu si ich môžete prispôsobiť na svoju prácu podľa potrieb a druhu pôdy. Môžu tiež mať odnímateľné čepele alebo lamy, ktoré vám umožnia ich jednoduchú výmenu a údržbu náradia.

Je taktiež dôležité zvážiť aj cenu a kvalitu plečky a pluhu. Ceny náradia sa môžu líšiť v závislosti od ich kvality, funkcií a značky, preto je dôležité nájsť rovnováhu medzi cenou a kvalitou, aby ste si zakúpili to najlepšie náradie, ktoré vám bude vyhovovať. 

 

Pokiaľ si chce zariadiť svoju vlastnú dielničku alebo ju zveľadiť, tak si pozrite náš článok, ktorý nájdete na tomto linku:
Prípadne aj vás zaujímajú rôzne meracie prístroje, tak si skúste prečítať články v našom blogu, ktoré nájdete na tomto linku:
Ak máte čas môžete si prečítať články, ktoré sme si pre vás pripravili: 

Pýtate sa, prečo nakúpiť u nás?

- Zákazníci pri obchode za posledný polrok najlepšie hodnotia.
- Rýchlosť doručenia, komunikácia, ceny a ochotu riešiť nepredvídateľné situácie
- Naša zákaznícka podpora funguje nepretržite
- Proklientský servis, ktorý rýchlo reaguje
- Široká škála produktov
- Recyklujeme 
- Nízke ceny

Najpredávanejšie

Pluh Strend Pro Premium, záhradný, Alu teleskop 1350 mm
 
12 €
(10 € bez DPH)
Radličky FED 502 sada na plečku
Radličky FED 502 sada na plečku
Skladom (>5 ks)
Kód: 211153
10 €
(8,33 € bez DPH)
Pluh FED 503, na plečku
Pluh FED 503, na plečku
Skladom (>5 ks)
Kód: 211175
10 €
(8,33 € bez DPH)
3 položiek celkom
Pluh Strend Pro Premium, záhradný, Alu teleskop 1350 mm
10 € bez DPH
12 € / ks
Kód: 2110304
Pluh FED 503, na plečku
8,33 € bez DPH
10 € / ks
Kód: 211175
Radličky FED 502 sada na plečku
8,33 € bez DPH
10 € / ks
Kód: 211153
your-image-description