SWISSTEN WIRELESS SLIM POWER BANK 8000 mAh USB-C INPUT

Kód: 2805
19,90 € 16,58 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.11.2021

Táto powerbanka je univerzálna a zvládne toho naozaj veľa. Kapacita powerbanky je až ohromných 8 000 mAh. Disponuje dvoma nabíjacími USB-A portamiInováciou je taktiež aj bezdrôtové nabíjanie QI. Konektivita bezdrôtového nabíjania je pre iOS aj Android. Rozmery powerbanky sú malé, čiže je ideálnym spoločníkom na cesty. Dizajn batérie je v elegantnej matnej čiernej farbe s bezdrôtovým nabíjaním na jednej strane. Súčasťou balenia je aj micro-USB kábel. Vnútri powerbanky nájdete kvalitnú Li-pol batériu. Samotnú powerbanku je možné nabíjať pomocou USB-C konektora. O stave nabitia powerbanky sa dozviete cez LED indikátor. Skvelou funkciou je aj inovatívna technológia SMART IC, ktorá automaticky deteguje nabíjací protokol zariadenia a inteligentne rozdelí výstupný prúd. 

Detailné informácie

Podrobný popis

SWISSTEN WIRELESS SLIM POWER BANK 8000 mAh USB-C INPUT

 

Ste aktívny a potrebujete mať stále šťavu, aj keď ste na cestách? Elektronika je už dnes neoddeliteľnou súčasťou bežného života a každý chce byť neustále pripojený. Pre tieto prípady je vhodná kompaktná a prémiová Powerbanka od renomovanej spoločnosti SWISSTEN. Táto spoločnosť patrí medzi najväčších výrobcov kvalitného mobilného príslušenstva na trhu.

 8000 mAH SLIM POWER BANK

Táto powerbanka je univerzálna a zvládne toho naozaj veľa. Kapacita powerbanky je až ohromných 8 000 mAh. S takouto kapacitou si môžete dopĺna nabiť viacero zariadení. Disponuje dvoma nabíjacími USB-A portami. Konektivita pre USB-A je univerzálna pre takmer každé zariadenie, čiže si môžete nabíjať ľubovoľne zariadenie, len vložíte kábel a zariadnie sa bude nabíjať. Inováciou je taktiež aj bezdrôtové nabíjanie QI. Konektivita bezdrôtového nabíjania je pre iOS aj Android. Rozmery powerbanky sú malé, čiže je ideálnym spoločníkom na cesty, výlety do prírody a dovolenky.

 

Spracovanie powerbanky je na vynikajúcej úrovni, ako to býva pri značke SWISSTEN zvykom. Dizajn batérie je v elegantnej matnej čiernej farbe s bezdrôtovým nabíjaním na jednej strane. Súčasťou balenia je aj micro-USB kábel. Vnútri powerbanky nájdete kvalitnú Li-pol batériu. Samotnú powerbanku je možné nabíjať pomocou USB-C konektora. O stave nabitia powerbanky sa dozviete cez LED indikátor, ktorý vás informuje o kapacite nabitia. Skvelou funkciou je aj inovatívna technológia SMART IC, ktorá automaticky deteguje nabíjací protokol zariadenia a inteligentne rozdelí výstupný prúd. S touto technológiou sa nemusíte báť poškodenia zariadenia cez prepätie.

 

✓ Renomovaná spoločnosť SWISSTEN
✓ Kapacita 5 000 mAh
✓ Vstup USB-C
2x USB-A porty pre univerzálne nabíjanie
✓ Bezdrôtové Qi nabíjanie
Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť
SMART IC – automatická detekcia zariadení
LED indikácia stavu nabitia powerbanky
✓ Kábel v balení: micro USB (15 cm)
Skvelý dizajn
Prémiová kvalita

Dodatočné parametre

Kategória: Powerbanky
Záruka: 2 roky
Kapacita: 8 000 mAh
Určené pre: Mobilné telefóny a tablety
Počet výstupov: 4+
Výstupy: USB-C
Výstupný prúd: 2 A
Výstupné napätie: 5 V
Max. výkon drôtového nabíjania: 10 W
Max. výkon bezdrôtového nabíjania: 5 W
Vstup: Micro USB, USB-C
Vstupný prúd: 2 mA
Vlastnosti a funkcie: LED indikácia stavu, Bezdrôtové nabíjanie
Kábel: Micro USB
Farba: Čierna, Biela
Šírka: 72 mm (7,2 cm)
Výška: 138 mm (13,8 cm)
Hĺbka: 15 mm (1,5 cm)
Hmotnosť: 245 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: