your-image-description

Sada mikroskopu, teleskopu a binokulárneho ďalekohľadu Levenhuk LabZZ MTB3

Kód: 69698
Najpredávanejšie Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
101,90 € –33 % 67,90 € 56,58 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.2.2023
Možnosti doručenia
Sada pre deti Levenhuk LabZZ MTВ3 je skutočným skvostom pre rodičov zvedavých detí, ktoré tužia po vzdelávaní. Binokulárny ďalekohľad, mikroskop, teleskop a samozrejme príslušenstvo, toto všetko nájdete v tejto rozsiahlej sade LabZZ MTВ3. Každý z týchto optických prístrojov bol špeciálne vytvorený pre mladých pozorovateľov. V sade nájdete kopec prislušenstva vďaka ktorej bude môct vaše dieťa vykonávať veľké množstvo rôznych úžastných objavov. Binokulárnym ďalekohľadom pre deti pozorovať vtáky a zvieratá, teleskopom pre deti skúmať vesmír a  detským mikroskopom študovať neviditeľný svet vôkol nás.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Sada mikroskopu, teleskopu a binokulárneho ďalekohľadu Levenhuk LabZZ MTB3
Skvelá sada pre mladého vedca.


Sada Levenhuk LabZZ MTВ3 je skutočným skvostom pre rodičov zvedavých detí, ktoré tužia po vzdelávaní. Binokulárny ďalekohľad, mikroskop, teleskop a samozrejme príslušenstvo, toto všetko nájdete v tejto rozsiahlej sade LabZZ MTВ3. Každý z týchto optických prístrojov bol špeciálne vytvorený pre mladých pozorovateľov. V sade nájdete kopec prislušenstva vďaka ktorej bude môct vaše dieťa vykonávať veľké množstvo rôznych úžastných objavov. Binokulárnym ďalekohľadom pre deti pozorovať vtáky a zvieratá, teleskopom pre deti skúmať vesmír a detským mikroskopom študovať neviditeľný svet vôkol nás.

Mikroskop:
S mikroskopom pre deti Levenhuk LabZZ MTВ3 sa dieťa môže ponoriť do divov mikrosveta. Sada obsahuje všetko, čo je potrebné k príprave vlastných preparátov a vykonávania pokusov. Budú schopné pozorovať veľký počet priehľadných vzoriek - hotové mikroskopické preparáty aj preparáty, ktoré si vyrobia sami.Teleskop:
Hvezdársky teleskop Levenhuk LabZZ MTВ3 je určený pre začiatočníkov, mladému astronómovi ukáže planéty slnečnej sústavy, Mesiac a panoramatické pohľady na jasné hviezdokopy. Zväčšenie dosahuje hodnoty 120x. Sada obsahuje diagonálne zrkadlo, čo zaručuje pohodlné pozemné pozorovanie. Zrkadielko zaisťuje správnu zvislú orientáciu výsledného obrazu.

Sada mikroskopu, teleskopu a binokulárneho ďalekohľadu Levenhuk LabZZ MTB3

Mikroskop Levenhuk LabZZ M1

Binokulárny ďalekohľad:
Binokulárny ďalekohľad Levenhuk LabZZ B2 je veľmi podstatné optické zariadenie pre mladého bádateľa a cestovateľov. Trieder je kompaktný, ľahký a ma naozaj skvelú optiku. Pozorovanie krajiny i obyvateľov lesných a poľných zákutí je s ním ľahké a zábavné.


Binokulárny ďalekohľad Levenhuk LabZZ B2

Základné charakteristiky:
- Sada tri v jednom: mikroskop, teleskop a binokulárny ďalekohľad
- Skvelý darček pre mladého bádateľa
- Mikroskop sa dodáva vrátane pomôcok k vykonávaniu zaujímavých pokusov
- Teleskop je vynikajúci pre astronomické aj pozemné pozorovanie
- Súčasťou sady je aj puzdro na uloženie binokulárneho ďalekohľadu
- Výhodná cena


Mikroskop
- Okulár 10x
- Náhradná žiarovka
- Čistá nádobka (3 ks)
- Čisté sklíčka (3 ks)
- Krycie sklíčka (3 ks)
- Samolepiace etikety na preparáty (3 ks)
- Skalpel
- Pipeta
- Stierka
- Klieštiky
- Preparačná ihla

Teleskop
- Okulár 5 mm
- Okulár 10 mm
- Optický hľadáčik 2x
- Diagonálne zrkadielko
- Hliníkový statív

Binokulárny ďalekohľad
- Mäkké puzdro
- Čistiaca utierka
- Tenký popruh

*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základné pojmy pre teleskopy
.Pre viac informácií kliknite sem.


Dodatočné parametre

Kategória: Teleskopy pre deti
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 1.97 kg
? Antireflexné vrstvy: FC
? Hlavica: monokulárna
? Materiál optiky: Optické sklo, optický plast
? Ohnisková vzdialenosť: 0-200 mm
? Optický systém: Refraktor
? Priemer objektívu (apertúra): do 50 mm
Výška statívu (nastaviteľná): 650mm - 1150mm
? Zväčšenie mikroskopu: 06.10.2022
? Zväčšenie teleskopu: 100-150x, 300x - viac
Hľadáčik: 2 х
Napájanie: 2 batérie АА
Objektívy: 15 х, 45 х, 90 х
Okuláre: 5 mm, 10 mm, 10 х
Osvetlenie: Žiarovka, zrkadielko
Revolverový nosič: 3 objektívy
Svetelnosť: f / 12
Typ montáže: Azimutálna montáž (AZ)
Zaostrenie: Hrubé
Zaostrovanie: Stredové
Statív: Hliník
Materiál tela: Plastik
Typ užívateľa: Deti
Priemer objektívu (apertúra): 50 mm
Hmotnosť: 1,97 kg
Zväčšenie teleskopu: 150x - 900 x
Ohnisková vzdialenosť: 60 mm
Farba: Zelená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×
your-image-description