Apple Watch 7 Nike 45mm | Polnočne sivý hliník - Midnight Aluminium + prekvapenie

Kód: 3042
399 € / ks 332,50 € bez DPH
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

 Úplné nová séria prémiových inteligentných hodiniek Apple Watch Nike Series 7 v polnočnej šedej farbe. Tieto hodinky disponujú väčším a jasnejším OLED displejom oproti s Ion-X sklíčkom. Sú pevnejšie a robustnejšie, čím chránia proti prípadným škrabancom. Podporujú bezdotykové platby cez Apple Pay (NFC). Vodeodolnosť je na úrovni IP6X do hĺbky 50 metrov. Upozornenia z mobilu priamo na zápästí, môžete s nimi dvíhať hovory alebo odpisovať na SMS. Funkcia bezdrôtového rýchlonabíjania. Disponujú mnohými skvelými funkciami pre meranie zdravotného stavu: meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop...

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Apple Watch 7 Nike 41mm | Polnočne sivý hliník - Midnight Aluminium

Zatiaľ najväčší a najpokročilejší displej.

Prelomové inovácie v oblasti monitorovania Vášho zdravia.

Až o 33% rýchlejšie nabíjanie pre skvalitnenie používania inteligetných hodiniek.

Pre všetkých nadšencov športu a pohybových aktivít  je tu senzačná spolupráca medzi spoločnosťami Nike, Inc. a Apple. Nike patrí medzi najrenomovanejšie značky v oblasti športu. Touto kombináciou priniesli do inteligentných hodiniek skvelé vylepšenia pre všetkých nadšencov aktívneho životného štýlu.

Ciferniky Nike

Beh je zábava. Apple Watch 7 Nike prinášajú aplikáciu Nike Run Club sú skvelým partnerom na behanie. V rámci aplikácie si môžete vyskladať exkluzívne ciferníky Nike a prispôsobiť si pomocou modulárnych aplikácií. Tieto ciferníky vystavia na obdiv Vaše bežecké série a metriky. S unikátnym režimom súmraku si môžeš vybehnúť aj o polnoci.

Na tieto modulárne ciferníky Nike si pridáte tempo, rytmus, série aj vybrané behy, čiže všetko sa zobrazí na priehľadom a jasnom displeji. Nový Alway-On Retina displej na Apple Watch Series 7 vám to ukáže aj bez zdvíhania zápästia.

 Stante sa členom Nike+ Run Club

Aplikácia Nike+ Run Club je navrhnutá špeciálne pre tento typ hodiniek, táto aplikácia vám pomôže ísť ešte ďalej. Je to štartovacia čiara pre maximálny zážitok z behania. 

Pred behom - Začať môžete kedykoľvek z ľubovoľného modulárneho ciferníka Nike. Každým behom sledujte svoj pokrok a stane sa vlastným osobným trénerom so všetkými meraniami.  S prehľadom naplň svoje mesačné bežecké ciele. 

Počas behu - Sledujte priebežne svoj rytmus behu, priemerné tempo aj odbehnutú vzdialenosť a porovnávajte si predošlé trate. Zapni si režim súmraku Nike, aby Vás pri slabom svetle bolo lepšie vidno.

Po behu - Odomknite si vlastné ikony sérií, nech sa môžete chváliť svojimi bežeckými úspechmi, koľko odbehnete za týždeň. Zistite potrebné detaily v komplikácií s grafom tempa.

Vychytávky 

Počas noci budete žiariť. V režime súmraku Nike sa displej rozžiari plnou farbou, aby Vás bolo lepšie vidieť pre zvýšenú bezpečnosť. Ak ste vonku, a máte spustenú ruku, je stále aktívny Retina displej. Ak k tomu pridáte športový náramok Nike s vpleteným špeciálnym reflexným vláknom, ktoré odráža dopadajúce svetlo.

Skutočne veľká obrazovka s obrovským dopadom 

novým väčším displejom získate novú perspektívu zážitku pre používanie a čítanie v nových Apple Watch. Séria novej generácie 7 vám predstaví doposiaľ najväčšie možnosti.

Úlohou vývojárov bolo vytvoriť väčší displej a zároveň len mierne rozšíriť rozmery hodiniek. V súvislosti s týmto účelom bol displej prepracovaný, čím sa okraje hodiniek zmenšili až o 40%, čo vám prinesie o 20% väčšiu plochu obrazovky ako v predchádzajúcej sérií 6. A o viac ako 50% väčšiu plochu obrazovku ako v sérií 3. To už stojí za to.

Always-on Retina displej. Jasnejší pohľad na obsah. Aby ste na svojom ciferníku videli aktuálny čas alebo iné potrebné informácie, nemusíte už zdvíhať zápästie ani sa dotýkať obrazovky, pretože displej bude vždy zapnutý. A v týchto hodinkách je až o 70% jasnejší v interiéri, aj keď máte zápästie dole.

Apple Watch 7 Nike 41mm | Polnočne sivý hliník - Midnight Aluminium 

Hladké a kontinuálne. Vylepšený dizajn.

V týchto hodinkách máte jemný obalený efekt, ktorý je vytvorený pomocou lomu svetla na okraji displeja pre jednoduchú a bezproblémovú integráciu s vybraným puzdrom. S našim výberom remienkov si môžete dizajn hodiniek zkrášliť podľa Vášho vkusu.

 

Ľahké pre oči. Ľahké na písanie.

Pre tieto inteligentné hodinky boli tlačidlá vytvorené tak, aby, čo najviac využívali výhody väčšieho displeja. Používanie aplikácií ako kalkulačka, stopky a časovač nebolo nikdy jednoduchšie.Nová klávesnica QWERTY vám jednoducho umožní ťukať alebo posúvať z písmena na písmeno pomocou funkcie QuickPath. Na predpovedanie slov, ktoré chcete napísať, hodinky používajú inteligentné strojové učenie, ktoré Vám navrhne slovo podľa vášho používania a frekvencie.

Pomocou aplikácie Scribble môžete písať listy priamo na obrazovku hodiniek a písať text alebo e-mail. S väčším displejom to môžete robiť oveľa rýchlejšie a efektívnejšie pre všetky veľkosti a typy prstov. Takisto sú tieto Apple Watch 7 najpevnejšie hodinky Apple Watch, aké kedy boli vyrobené. Pre dosiahnutie takto veľkého displeja Always-On Retina boli pre funkčnosť potrebné zmeny dizajnu. Takého inovatívne postupy tiež pomohli vytvoriť doposiaľ najpevnejší predný kryštál.

 Apple Watch 7 písanie

Odolný voči prasknutiu.

Najsilnejší predný kryštál vôbec.

Odolný voči prachu

Certifikácia IP6X.1

Vodeodolný

Odolný voči vode s odolnosťou WR50.

 Apple Watch 7 vodeodolnost

Robustnejšie pre aktívny životný štýl

Predný kryštál je až o 50% hrubší. Tento predný kryštál je v najvyššom umiestnenom bode viac ako dvakrát hrubší oproti predošlej generácií Apple Watch 6, čo v konečnom dôsledku zvyšuje pevnosť a odolnosť.

Predný kryštál o 50% hrubší. Predný kryštál je v najvyššom bode viac ako dvakrát hrubší, ako hodinky Apple Watch Series 6, čo zvyšuje pevnosť a odolnosť. Zvýšená bola aj celková konštrukcia a robustnosť hodiniek, aby ste sa nemuseli obávať zbytočných škrabancov a prasklín. V hodinkách bol implementovaný OLED displej. Dotykový senzor bol integrovaný do panelu, čím sa vytvoril zjednotený komponent a znížila sa hrúbka displeja a okraje.

 Apple Watch 7 merania

Budúcnosť merania zdravia na plnom displeji.

V rámci merania zdravotného stavu je dostupných mnoho funkcií. Zmerajte si hladinu kyslíka v krvi pomocou zabudovaného revolučného senzora. Vykonajte si EKG kedykoľvek a kdekoľvek, podľa vašich potrieb. Môžete si skontrolovať svoj aktuálny srdcový tep. Spolu s ďalšími mnohými inováciami, ako je merania kvality spánku, aby ste mohli byť zdraví a vo forme. Nové Apple Watch 7 ponúknu viac zdravotných poznatkov ako predošlé modely.

Merania krvi v kyslíku (saturácia) je celkovo úchvatná inovácia. Táto funkcia vám pomôže pochopiť, ako kvalitne vaše telo absorbuje kyslík priamo do krvi a následne do orgánov. Tento senzor a aplikácia v hodinkách Apple Watch 7 umožní odčítať na požiadanie hodnoty krvného kyslíka, tieto merania si môžete preniesť do pozadia, vo dne i v noci.

 Apple Watch 7 EKG

Spoľahlivé EKG každý moment

Vykonajte si EKG kedykoľvek podľa požiadania. Vďaka aplikácii EKG môžu hodinky Apple Watch Series 7 generovať EKG podobné, ako pri jednovodičovom elektrokardiograme. Je to významné meranie priamo na Vašom zápästí, ktoré môže poskytnúť dôležité údaje pre lekárov aj pre Vás.

Prst dokáže veľa povedať o vašom srdci. Zabudované elektródy v digitálnej korunke a zadnej strane senzora spolupracujú priamo s aplikáciou EKG na čítanie elektrických signálov vášho srdca. Jednoducho sa dotknite korunky Digital Crown a vygenerujte si svoje EKG len za 30 sekúnd. Meranie EKG vám môže napovedať, či váš srdcový rytmus ukazuje predsieňovú fibrilácie – ide o závažnú formu nepravidelného srdcového rytmu – alebo sínusového rytmu, čo predstavuje, že srdce bije v pravidelnom správnom rytme.

 Apple Watch 7 meranie spánku

Lebo spánok robí deň.

S aplikáciou Sleep nesledujete len Váš spánok, pomôže Vám takisto vytvoriť správny rozvrh a rutinu pred spaním, aby ste splnili svoje spánkové ciele pre lepší štart do dňa. Zvládne dokonca sledovať aj vašu dychovú frekvenciu, keď spíte. 

Nabíjanie bude rýchlejšie ako doposiaľ. Celý systém nabíjania pre hodinky Apple Watch 7 bol vylepšený tak, aby ste svoje hodinky mohli používať rýchlejšie ako predtým. Vďaka aktualizovanej architektúre nabíjania a káblu USB-C s rýchlym nabíjaním PowerDeliery nabíjanie potrvá z 0% na 80% len 45 minút. Zlepšite si komfort s našim výberom bezdrôtových nabíjačiek. 

Až o 33% rýchlejšie nabíjanie ako v minuloročnej sérii Apple Watch 6

8 minút poskytuje 8 hodín sledovania spánku

Apple Watch 7 Nike 41mm | Polnočne sivý hliník - Midnight Aluminium - balenie 

Buďte sústredený a dýchajte

Len krátka prestávka so správnym dýchaním počas náročného dňa môže znížiť stres. Nová funkcia Reflect Mindfulness vám pomôže stanoviť si zámer a vycentrovať sa pomocou nádhernej animácie. Nové audio a video meditácie v Apple Fitness+ sa zameriavajú na zlepšenie vašej celkovej pohody a vnútorného kľudu pomocou vybraných tém, ako je pokoj, vďačnosť alebo láskavosť.

 

Hravo motivujúce až na hranu možností

Klepnite si priamo pre desiatky rôznych tréningov a sledujte všetky pohyby. Svoje ciele môžete rozvíjať s aplikáciou Apple Fitness+. Hodinky Apple Watch Series 7 ponúknu všetko pre Váš aktívny životný štýl. Vďaka väčšiemu displeju uvidíte svoj športový pokrok a metriky rýchlejšie a jasnejšie, či už vo vode alebo mimo nej.

Fitness je len o Vás. Dajte si silový tréning, beh alebo chôdzu a pomenujte to – s Apple Watch 7 na to majú tréning. Novinka v rámci fitness sú Tai Chi a Pilates, ktoré Vám pomôžu vyplaviť hormóny šťastia – endorfíny. To všetko priamo na zápästí.

 Apple Watch 7 cyklistika

Cyklistika na novej úrovni. Nové Apple Watch 7 teraz automaticky rozpoznajú, kedy začnete šliapať do pedálov, a pripomenie vám, aby ste začali cvičiť. S detekciou pádu, ktorá je optimalizovaná pre bezpečnú jazdu a iné cvičenia, vám pomôže privolať záchrannú službu v prípade núdze.  Aby ste neboli rušený pozeraním na displej, funkcia hlasovej odozvy vám oznámi míľniky cvičenia, ako je rýchlosť, vzdialenosť a iné. V prípade elektrobicyklov vylepšený algoritmus presnejšie počíta kalórie.

Bez obáv môžete takisto plávať, pretože Apple Watch sú vodotesné do 50 metrov. Či ste práve na otvorenej vode, alebo len sledujete svoje medzičasy, ste krytí.

 Apple Watch 7 motivacia

Pravidelná dávka motivácie

Krúžky vašich aktivít počas dňa. Cvičte, hýbte sa alebo len stojte. Tri prstene, ktoré ukazujú všetky spôsoby pohybu pre aktivity počas celého dňa. Môžete si aj navzájom zdieľať aktivity a tým pádom sa motivovať pre väčší výkon a povzbudenie. Súťaže. Pozvite priateľov, aby súťažili v sedemdňovej aktivite.

 Apple Watch 7 trening

Vychutnajte si obľúbenú hudbu, podcasty alebo audioknihy. S Apple Music máte na svojom zápästí 75 miliónov skladieb s hudobnou motiváciou. Popri poslúchaní hudby si môžete pustiť podcast alebo audioknihu, ktoré vám pomôžu stratiť kalórie a seba na tejto ceste.

S Apple Fitness+ získate nový druh fitness zážitku. Každý týždeň budete mať k dispozícií nové cvičenia od 5 do 45 minút. Jedenásť typov cvičení, vrátane HIIT, sily, pilates a jogy. Vedené meditácie, ktoré vám pomôžu zamerať sa na celkovú pohodu. Všetky tieto merania môžete prepojiť priamo s vašim iPhone, iPadom a Apple TV.

 Apple Watch 7 hudba

Všetko čo potrebujete. Kamkoľvek pôjdete

Len si stačí nasadiť inteligentné hodinky Apple Watch a vyraziť kamkoľvek. Nová séria 7 si uchováva všetky veci, ktoré potrebuje, vďaka svojej novej zväčšenej obrazovke. A vďaka dostupnému mobilnému telefónu môžete zostať v spojení so svojou rodinou, priateľmi, hudbou, upozorneniami, fotografiami a ďalším - aj keď nemáte telefón.

S hodinkami môžete jednoducho prijímať hovory, odosielať SMS s emoji. Apple Watch s mobilným telefónom vám poskytne všetky správne pripojenia. Tým pádom môžete svoj telefón nechať doma.

S funkciou peňaženka máte všetko na jednom mieste, teda zápästí. Môžete si zaplatiť za čokoľvek. Takisto môžete spravovať svoju inteligentnú domácnosť, odomknite si dvere, naštartujte auto alebo si zapnite klímu na diaľku.

 Apple Watch 7

Mapy

Mapy sú ta vodiaca ruka. Či kráčate pešo, šoférujte, bicyklujete alebo cestujete verejnou dopravou, mapy vám uľahčia orientáciu a nestratíte sa ani vo veľkomeste. Jemné klepnutia od Taptic Engine vám dajú vedieť, kedy je potrebné odbočiť doľava alebo doprava, takže sa nemusíte pozerať na hodinky.

 Apple Watch mapy

Stále s rodinou

Spojenie s vašou rodinou priamo na zápästí. V aplikácií Family Setup môžete svoj iPhone používať na spárovanie hodiniek pre svoje deti alebo starších dospelých, ktorí nemajú vlastný iPhone. S každým tak môžete ostať v spojení.

Deti môžu telefonovať, písať textové správy, klásť Siri otázky, počúvať hudbu, sťahovať a používať aplikácie a získať príspevok prostredníctvom Apple Cash Family.

Každý člen rodiny môže zdieľať svoju polohu, aby ste ju mohli vidieť v aplikácií Nájsť ľudí. V rôznych situáciách, ak starší členovia rodiny alebo deti sa vrátia domov alebo nie sú tam, kde sa očakáva, že budú. Aplikácia Memoji umožní rodinným príslušníkom prispôsobiť si Memoji tak, aby každý mal svoj originálny obrázok, potom ho môžu zdieľať v Správach alebo si ho nastaviť ako ciferník.

 Apple Watch 7 family

Aplikácie navrhnuté, aby zvládli všetko

S prístupom k tisícom rôznym aplikáciam zo služby App Store, ktoré je priamo na Vašom zápästí sú Apple Watch 7 perfektným osobným asistentom pre každú činnosť. Surfovanie, fotografovanie, astronómia, čo si len pomyslíte. Stačí si stiahnuť aplikáciu priamo do hodiniek Apple Watch a všetko potrebné máte poruke.

 Apple App Store

Vytvorte si ciferník podľa Vás

S možnosťou vytvorenia osobného ciferníka si môžete zvoliť upozornenia a merania podľa vašich preferencií a toho čo vás baví. Ak ste surfer, pozrite sa na príliv a odliv, vietor a teplotu vody na prvý pohľad. Tváre môžete dokonca zdieľať s priateľmi a rodinou prostredníctvom e -mailu alebo textovej správy.

 Apple Watch ciferniky

Tri úžasné materiály

Na vytvorenie hodiniek, ktoré sú tak úžasné na pohľad, ako sa dajú používať, bola potrebná extrémna úroveň remeselného spracovania. Apple Watch 7 sú k dispozícii v troch pozoruhodných materiáloch - titáne, nehrdzavejúcej oceli a 100% recyklovateľnom hliníku.

Apple Watch 7 materialy

Vlastnosti produktu Apple watch 7 série: 
Väčší a jasnejší OLED Retina displej s kvalitným zafírovým sklíčkom
✓ Až o 20% väčšia plocha obrazovky
Robustnejšia konštrukcia proti škrabancom, predný kryštál hrubší až o 50%
Modernejší kontinuálny dizajn
Jednoduchšie písanie a používanie aplikácií ako v predošlom modely
✓ Rýchlejšie nabíjanie, z 0% na 80% len za 45 minút
Vodeodolné podľa certifikácie IP6X, až do hĺbky 50 metrov
✓ Spoľahlivé meranie srdcového rytmu EKG len za 30 sekúnd
Meranie hladiny kyslíka v krvi
Sledovanie a meranie kvality spánku
Rôzne meditačné cvičenia v aplikácií Apple Fitness+
Nové tréningy a aktivity v aplikácií Apple Fitness+
✓ Vylepšená funkcie pre cyklistiku: detekcia pádu, funkcia hlasovej odozvy
Monitoring tréningu v interaktívnych kruhoch
Zabudovaný audioprehrávač
Platby pomocou Apple Pay
Interatívne mapy a GPS, aby ste sa nikde nestratili
✓ Osobný hlasový asistent Siri
Aplikácia Family Setup pre celú rodinu s množstvom funkcií
Voliteľné ciferníky podľa potrieb a preferencií

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Apple Watch 7
Hmotnosť: 0.2 kg
Farba: Čierna
Farba hodiniek: sivá
Materiál remienka: Silikón
Farba remienku: sivá
Vymeniteľný remienok: áno
Určenie: unisex
Jazyk mobilnej aplikácie: Angličtina, Čeština, Nemčina, Maďarčina, Slovenčina, Francúzština
OS hodiniek: watchOS
Kompatibilný OS: iOS
Verzia kompatibilného OS: iOS 15
Konektivita: WiFi , Bluetooth , NFC
Kapacita úložiska: 32 GB
Spôsob ovládania: Kombinované
Ovládanie cez mobilnú aplikáciu: áno
Senzory a hardvér: Akcelerometer, GPS, Gyroskop, Vibrácie, Kompas, GLONASS, Galileo, Oxymeter, Intenzita svetla, Barometer, Mikrofón, Reproduktor, Bezdrôtové nabíjanie
Dotyková obrazovky: áno
? Typ displeja: OLED
Zobrazenie času: Kombinované
Uhlopriečka displeja: 1,61"
Sklíčko: Ion-X
Tvar ciferníka: Hranatý
Materiál puzdra: Hliník
Farba puzdra: sivá
Funkcie pre šport: Krokomer, Výpočet kalórií, Meranie tepu, Meranie vzdialenosti, Meranie rýchlosti, Meranie tempa, Meranie vyjdených poschodí, Automatické začatie aktivity, Virtuálny tréner, Prevýšenie, Podpora aplikácie Strava, Meranie EKG
Zdravotné funkcie: Meranie tepu
Meranie tepu: Priame/zo zápästia
Monitoring spánku: áno
Meranie EKG: áno
Upozornenie na srdcové problémy: áno
Pripomenutie pohybu: áno
Sledovanie menštruačného cyklu: áno
Meranie saturácie kyslíku v krvi: áno
? Typ NFC platby: Apple Pay
Hlasový asistent: Siri
? Telefonovanie: áno
Bezpečnostné funkcie: Detekcia pádu
? Sledovanie polohy a trasy: áno
Accessibility: áno
Hľadanie mobilu: áno
Vibrácie: áno
Prehrávač hudby v hodinkách: áno
Ovládanie prehrávača hudby v mobile: áno
Predpoveď počasia: áno
Režim spánku/nerušiť: áno
Obchod s aplikáciami: áno
Vlastný ciferník: áno
Navigácia: áno
Integrované mapy: áno
Vodotesnosť: 50 m (5 ATM)
? Stupeň krytia: IP6x
Súčasť balenia: Dobíjací kábel
Max. výdrž batérie: 18 h (0,75 d)
Bežná výdrž batérie: 18 h
Slot na SIM: Nie
Slot pre pamäťovú kartu: Nie
Položka bola vypredaná…

Apple Event — September 14

Bigger screen. Epic durability. | Apple Watch Series 7 | Apple

Introducing Apple Watch Series 7 | Apple

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
your-image-description