Štupľové slúchadlá EARBUDS RAINBOW YS-D2 s 3,5mm Jack konektorom - čierny (ECO)

Kód: 51106000ECO
6,60 € / ks 5,50 € bez DPH
Skladom (41 ks)
Môžeme doručiť do:
18.12.2023
Možnosti doručenia
Slúchadlá Swissten EARBUDS RAINBOW YS-D2 v čiernom prevedení. Tieto slúchadlá vás zaujmú z každého pohľadu a funkcie. Ide o kompaktné obľúbené štupľové vyhotovenie v klasickom dizajnovom prevedení. Pozostávajú z 1,2 metrového obojstranného kábla, ktorý je priamo smerovaný do oboch náušníkov a nezamotáva sa. Štupľe sú z príjemného priľnavého materiálu. Pripojenie je cez 3,5 mm Jack konektor, ktorý je kompatibilný s mnohými zariadeniami. Výsledný zvuk je vysokej kvality s vyladenými výškami a basami. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 20 Hz až 20000 Hz. V slúchadlách je integrovaný mikrofón pre telefonovanie. Taktiež nájdete aj tlačidlo pre funkcie ako pozastavenie, prehrávanie alebo prepnutie skladby priamo so slúchadlami. 

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Štupľové slúchadlá s káblom EARBUDS RAINBOW YS-D2 - čierneSlúchadlá Swissten EARBUDS RAINBOW YS-D2 v čiernom Tieto slúchadlá vás zaujmú z každého pohľadu a funkcie. Ide o kompaktné obľúbené štupľové vyhotovenie v klasickom dizajnovom prevedení. Pozostávajú z 1,2 metrového obojstranného kábla, ktorý je priamo smerovaný do oboch náušníkov a nezamotáva sa. Štupľe sú z príjemného prilnavého materiálu. Pripojenie je cez 3,5 mm Jack konektor, ktorý je kompatiblný s mnohými zariadeniami. Výsledný zvuk je vysokej kvality s vyladenými výškami a basami. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 20 Hz až 20000 Hz. V slúchadlách je integrovaný mikrofón pre telefonovanie. Taktiež nájdete aj tlačidlo pre funkcie ako pozastavenie, prehrávanie alebo prepnutie skladby priamo so slúchadlami. 


Štupľové slúchadlá EARBUDS RAINBOW YS-D2 čierne

Disponujú skvelým frekvenčným rozsahom v rozmedzí 20 Hz až 20000 Hz, s týmto si môžete byť istí, že vaša obľúbená muzika pôjde nahlas a kvalitne ako na živom koncerte. Môžete sa pripraviť na výborne spracovaný zvuk s vyladenými basmi a výškami pre zážitok z počúvania. Balenie obsahuje aj puzdro pre bezpečné uloženie.


Štupľové slúchadlá EARBUDS RAINBOW YS-D2 s 3,5mm Jack konektorom  - čierny (ECO)

EKO balenie:
Balenie s týmto označením je plne ekologické a šetrné voči prírodnému prostrediu. Krabička od tovaru je kompletne vyrobená z recyklovaného papiera, ktorý sa ďalej recykluje. Čo v praxi znamená, že výrazne znižuje ekologické stopy v minimalistickom dizajne balenia, ktoré verne kopíruje veľkosť daného produktu.


EKO balenieKľúčové vlastnosti:
✓ Štuple
✓ Príjemné a kvalitné spracovanie za nízku cenu. To Vám zaručí značka SWISSTEEN
Pohodlné nosenie vďaka mäkkým silikónovým nadstavcom do uší
✓ K zdroju ich pripojíte pomocou audio kábla v dĺžke 120 cm, ktorý pozostáva zo 3,5 mm konektoru
✓ S 3,5mm jack konektorom sú slúchadlá kompatibilne s mnohými zariadeniami.
✓ Môžete si vychutnať skvelý zvuk s príjemné vyladenými basami a výškami
✓ Disponujú vstavaným mikrofónom pre komfortné telefonovanie počas používania
✓ Priamo na kábli sa nachádza multifunkčné tlačidlové ovládanie pre príjem/ukončenie hovoru a nastavenie prehrávania
Nízka hmotnosť pre ktorú je príjemné ich nosenie.
Balené v blistri SWISSTENDodatočné parametre

Kategória: Káblové s konektorom Jack 3,5 mm
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Swissten

Swissten je značka príslušenstva k mobilným telefónom, ktorá predstavuje kombináciu švajčiarskej precíznosti a dôrazu na kvalitu. V roku 2015 sa objavila na trhu s modelovým radom cestovných nabíjačiekautonabíjačiek. Značka Swissten má dnes rôznorodé produktové portfólio, ktoré tvorí viac ako 1100 rôznych produktov, pričom ich počet neustále rastie.

V tomto produktovom portfóliu sa nachádzajú spomínané cestovné nabíjačky, rýchle/inteligentné ic nabíjačky, bezdrôtové nabíjačky, autonabíjačky, powerbanky, dátové káble, rozbočovače usb-c, slúchadlá, držiaky na autá či bicykle, bluetooth reproduktory, bluetooth slúchadlá, kryty na smartfóny, tvrdené sklá, či selfie tyče. Spoločnosť Swissten sa taktiež zaujíma aj o životné prostredie, preto sa zamerala na novú „eko“ kolekciu.

Výrobky sa balia do obalov vyrobených z recyklovaného papiera, ktorý je bezpečnejší a udržateľnejší pre životné prostredie. Obal má minimalistický dizajn, ktorý je navrhnutý na kopírovanie obrysu výrobku, čím sa znižuje objem použitého materiálu. Vďaka tomuto dizajnu sa šetrí miesto v prepravnej kapacite a tak isto sa znižuje aj spotreba paliva. Takéto balenie produktov samozrejme prispieva k eliminácii environmentálneho odpadu.

×
your-image-description