Mechanická pasca na krtov Pecon Snapkiller 21x8.5 cm

Kód: 2170895
Mechanická pasca na krtov Pecon Snapkiller 21x8.5 cm
Loading...
6,90 € / ks 5,61 € bez DPH
Skladom (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2025
Možnosti doručenia
 Pasca na krtkov Pecon Snapkiller je jednoduchá, účinná a ekologická pasca na krtkov, ktorá vykoná svoju prácu dvakrát rýchlejšie ako iné pasce určené na krtkov. Ak nechcete žiadnu chemickú pascu na krtkov,  je toto zariadenie skvelá voľba práve pre vás. Spoločnosť Pecon vám môže poskytnúť inovatívnu alternatívu na ničenie krtkov. Zariadenie na ničenie krtkov je s pevného materiálu, ktoré vám bude slúžiť celé roky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mechanická pasca na krtov Pecon Snapkiller 21x8.5 cm

Mechanická pasca na krtkov Pecon Snapkiller 21x8 ,5 cm je cenovo výhodný a praktický prístroj na včasnú detekciu krtkov. Tento lapač sa vyznačuje dlhou životnosťou a jednoduchou obsluhou, ktorú zvládne úplne každý. Pasca umožňuje eliminovať škodlivé živočíchy bez použitia chemikálií a s minimálnym poškodením trávnika. Rozmery pasce na krtov s mechanikou sú: 21x 8, 5 cm. 



Mechanická pasca na krtkov Pecon Snapkiller 21x8,5 cm



Vlastnosti
- Mechanická pasca na krtkov
- Rozmery: 21x8,5 cm
- Dlha životnosť a jednoduchá obsluha

 

Prečítajte si naše články o domácnosti:

Ako umyť podlahu bez šmúh?
https://www.tvojfon.sk/blog-o-dome-a-domacnosti/ako-umyt-podlahu-bez-smuh/

#ShowMore#

Dodatočné parametre

Kategória: Pasce na myši, potkany, krktov a iné
Hmotnosť: 0.41 kg
EAN: 8585023337514
Podľa typu pasce / chémie: Mechanická pasca
Určené pre škodca: Krtko
Typ: Mechanická pasca na krtkov
Rozmery: 21x8.5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

GL Avatar autora gabriel leczkesi | 8.6.2025
MP Avatar autora Martin Popiel | 8.4.2025
všetko super
L Avatar autora lukas | 17.3.2025
na jednotku!!!
Avatar autora | 16.3.2025
+ nižšia cena produktu+ rýchlosť dodaniaKúpil om z obchodu ručný mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC12. Je pravda, že obchod www.tvojfon.sk - to nemal uvedené ale podľa stránky www.cz.levenhuk.com má tento mikroskop klip ktorý je odnímateľný - s čím som aj počítal. V skutočnosti ten klip vypadá, že je napevno prilepený. A to je niečo čo som nechcel - chcel som odnímateľný klip. Takže použite tohto mikroskopu je obmedzené len na fotenie s mobilom. Iná vec je, že tneto mikroskop je určený na fotenie plochých predmetov ktoré približuje naozaj dobre. Ale ak chcete preskúmať trojrozmerný predmet, tak miroskop zaostrí len na jeden bod a body o 1mm bližšie alebo 1mm ďalej už ostré nie sú. Ten mikroskop má slabú veľmi hĺbku ostrosti. A je to tým že v tom mikroskope sú malé šošovky. Štandardný stolný mikroskop - pri rovnakom zväčšení má oveľa lepšiu hĺbku ostrosti a ostrí aj na bližšie aj na vzdialenejšie predmety oveľa lepšie.
Avatar autora | 8.3.2025
+ Slušne jednanie
Avatar autora | 10.2.2025
+ Výborné ceny,všetko prebehlo bez problémov.- Neviem.
ĽŠ Avatar autora Ľubomír Števuliak | 3.2.2025
Výborný produkt. Čelovka mi už párkrát spadla na beton ale stále drží a svieti. Je ozaj vyrobená s odolného plastu. Mal som predtým aj iné ale táto je super odolná a perfektne svieti. Môžem odporučiť aj ostatným. Na tieto výrobky je aj doživotná záruka.
Avatar autora Pavel Žatkulak | 2.2.2025
Úplná spokojnosť 👍
Avatar autora | 31.1.2025
Ochotný prístup, expresné doručenie
JJ Avatar autora Juraj Jenčo | 21.1.2025
AR Avatar autora Alžbeta Rohoňová | 9.1.2025
KS Avatar autora Kristína Silná | 9.1.2025
AH Avatar autora Anna Hajnušová | 8.1.2025
Som veľmi spokojná príjemná komunikácia . Vsetko super poslali aj darcek za oneskorenie objednávky .
DG Avatar autora Dalibor Gronsky | 5.1.2025
spokojný, všetko v poriadku
Avatar autora | 4.1.2025
+ široký sortiment+ tovar skladom+ cena+ komunikácia
Avatar autora | 3.1.2025
+ Celková spokojnosť, super predajca, velmi ochotný.
FK Avatar autora František Kalík | 1.1.2025
Som spokojný, doručili ho v poriadku a načas
JS Avatar autora Juraj Segeš | 28.12.2024
MB Avatar autora Michal Bella | 27.12.2024
O Avatar autora Ondro | 27.12.2024
RL Avatar autora Robert Lukáč (Administrátor) 8.6.2025
Ďakujeme
RL Avatar autora Robert Lukáč (Administrátor) 8.6.2025
Ďakujeme
RL Avatar autora Robert Lukáč (Administrátor) 8.6.2025
Ďakujeme
Zobraziť ďalšie recenzie
your-image-description