Študentský mikroskop Bresser Junior Biolux SEL, zelený

Kód: 74319
179,94 € –32 % 122 € 101,67 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia
Atraktívny detský mikroskop,ktorého súčasťou je aj experimentálna sada.Mikroskop Bresser Junior Biolux SEL 40–1600x s rozsiahlym sortimentom príslušenstva ponúka optimálny úvod do mikroskopie. Jedinečný pre tieto modely je Barlow zoom systém v okulárovej objímke: pomocou výsuvnej prídavnej šošovky je možné plynule meniť zväčšenie až 2-krát počas vizuálneho pozorovania, takže spolu s 3 objektívmi a 2 vymeniteľnými širokouhlými možno dosiahnuť zväčšenia okulárov 40x až 1600x.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mikroskop Bresser Junior Biolux SEL 40–1600x, zelený


Atraktívny detský mikroskop,ktorého súčasťou je aj experimentálna sada.Mikroskop Bresser Junior Biolux SEL 40–1600x s rozsiahlym sortimentom príslušenstva ponúka optimálny úvod do mikroskopie. Jedinečný pre tieto modely je Barlow zoom systém v okulárovej objímke: pomocou výsuvnej prídavnej šošovky je možné plynule meniť zväčšenie až 2-krát počas vizuálneho pozorovania, takže spolu s 3 objektívmi a 2 vymeniteľnými širokouhlými možno dosiahnuť zväčšenia okulárov 40x až 1600x.


Mikroskop Bresser Junior Biolux SEL 40–1600x, zelený


Mikroskop Bresser Junior Biolux SEL 40–1600x s rozsiahlym sortimentom príslušenstva ponúka optimálny úvod do mikroskopie. Jedinečný pre tieto modely je Barlow zoom systém v okulárovej objímke: pomocou výsuvnej prídavnej šošovky je možné plynule meniť zväčšenie až 2-krát počas vizuálneho pozorovania, takže spolu s 3 objektívmi a 2 vymeniteľnými širokouhlými možno dosiahnuť zväčšenia okulárov 40x až 1600x.Mikroskop Bresser Junior Biolux SEL 40–1600x má nastaviteľnú LED pre prechádzajúce svetlo a dopadajúce svetlo vr. filtračný disk s farebnými filtrami a clonou. Takto možno osvetlenie vždy optimálne nastaviť. Dodatočné osvetlenie dopadajucím svetlom je možné použiť aj na mikroskopovanie predmetov, ktoré nie sú priehľadné, ako sú listy, malý hmyz a mnohé ďalšie. Vďaka tomu je obzvlášť ľahké začať s mikroskopom!Napájanie je zabezpečené batériami (tri kusy typu AA), takže mikroskopické práce možno vykonávať aj v blízkom okolí bez zásuvky. Súčasťou príslušenstva sú už trvalé preparáty a 5 prázdnych podložných sklíčok a krycích skiel na zhotovenie vlastných preparátov. Súčasťou sady je aj prípravná súprava pozostávajúca z MicroCut, noža, pinzety, tyčinky a tuby.

Mikroskop Bresser Junior Biolux SEL 40–1600x, zelený


Adaptér smartfónu umožňuje ukladať nahrávky do smartfónu alebo ich zdieľať s priateľmi a rodinou!V mikrokozme je veľmi veľa neobjaveného tak môžte hneď začať so študentským mikroskopom Bresser!


Mikroskop Bresser Junior Biolux SEL 40–1600x, zelený


Vlastnosti:

 • -Biologický mikroskop
 • -Barlow zoom systém
 • -LED podsvietenie s prechádzajúcim a odrazeným svetlom
 • -Napájanie z batérie
 • -Široký sortiment príslušenstva, aby ste mohli začať ihneď
 • -Max. výška objektu s dopadajúcim svetlom: cca. 4 mm (bez sklíčok)

Obsah setu:

 • -Mikroskop
 • -2 širokouhlé okuláre: 10x a 20x
 • -3 šošovky: 4x, 10x a 40x
 • -Barlowova šošovka s až 2-násobným zväčšením
 • -Mikroskopické pomôcky
 • -Prázdne sklíčka a krycie sklá
 • -3ks batérie AAA
 • -Adaptér na smartfon
 • -Kryt proti prachu
 • -Používateľská príručka


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Školské mikroskopy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.42 kg
Bresser: Mikroskopy Junior
? Hlavica: monokulárna
? Napájanie mikroskopu: Batérie
Typ: optické, biologické
? Typ svetelného zdroja: LED
? Umiestnenie svetelného zdroja: kombinované
? Zaostrenie mikroskopu: hrubé
? Zväčšenie mikroskopu: 40–1600x
Hmotnosť: 1,42 kg
Farba: Zelená
Regulácia jasu: Áno
Montáž a nastavenie: Veľmi jednoduché

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

O značke Bresser 

 

-> Na trhu od roku 1957->  Nemecká kvalita a precíznosť ->  Produkty najvyššej kvality ->  Široký výber produktov podľa úrovne užívateľa - či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1957 pre všetkých zvedacov, ktorí chcú objavovať nové kúzla prírody a vesmíru.

V portfóliu výrobkou si nájde každí dobrodruh svoje, či ste začiatočník alebo profesionál. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. V roku 1982 sa spoločnosť Bresser rozhodla uviesť na trh rôzne modely pozorovacej techniky doplnené o špičkové inovácie pre komfort každého pozorovateľa.,

 

Hlavné sídlo Bresser je v Rhede
Produkty značky Bresser sú známe na celom svete, avčak hlavna centrála sídli v pokojnom meste Rhede v Nemecku. Návštevníci môžu pri návšete spoznať vo vybraných shoowroomoch kompletný sortiment produktov. Pre komfort a vývoj sa vybudovalo aj komplexné testovacie stredisko v Rhede pre výrobky. V našom bezprašnom optickom laboratóriu hodnotíme našu optiku, aby sme zaistili výkon a čistotu farieb. Navyše, naše observatórium na mieste je ideálnym miestom na testovanie našich teleskopov.

 

BRESSER po celom svete
Spoločnosť celosvetovo každým rokom rastie. Predajne siete nájdete v Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Španielsku a USA. Väčšina produktov je dostupná celosvetovo.

Bresser  

Kvalita BRESSER
Dlhodobé skúsenosti a precíznosť spojená s najmodernejšími technológiami sa spája, aby zákazníci mali vždy prvotriednú kvalitu. Môžete si byť istý, že pri výrobe každého produktu sa dával dôraz na každý detail pre čo najlepší výsledok.

Bresser x Oxford University 

 

Spolupráce značky BRESSER
Spoločnosť sa dlhodobo snaží dať každému pozorovateľovi rozšíriť si svoje obzory. S takýmito ušľachtilým cieľom spoločnosť Bresser dlhodobo nadviazuje partnerstva s mnohými svetovými značkami. V rámci toho je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon a spája produkty z rôznych oblastí do jedného uceleného radu. Medzi najvýznamnejšie spolupráce určite patrí renomovaná značka National Geographic, alebo najlepšia univerzita na svete Oxford.

Bresser National Geographic

×