Astroplanetárium Levenhuk LabZZ SP10 Supernova

Kód: 80336
107,94 € –27 % 79 € 65,83 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia
Astroplanetárium Levenhuk LabZZ SP10  je  projektor, ktorý má zaujímavý dizajn a širokú škálu multimediálnych funkcií. Prostredníctvom astroplanetária si môžete vychutnať pohľad na nočnú oblohu, ktorá sa zobrazuje na stenách napr. pri počúvaní obľúbenej hudby cez vstavaný reproduktor planetária. Planetárium sa bude páčiť deťom ako aj dospelým. Bude príjemný spestrením každého interiéru alebo zabaví hostí na tematickej párty. Astroplanetárium v noci vytvorí jedinečnú atmosféru, ktorá bude ako stvorená na relax. Planetárium tiež disponuje režimom bieleho šumu, ktorý zabezpečuje lepšiu kvalitu spánku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Astroplanetarium Levenhuk LabZZ SP10


Astroplanetarium Levenhuk LabZZ SP10  je  projektor, ktorý má zaujímavý dizajn a širokú škálu multimediálnych funkcií. Prostredníctvom astroplanetária si môžete vychutnať pohľad na nočnú oblohu, ktorá sa zobrazuje na stenách napr. pri počúvaní obľúbenej hudby cez vstavaný reproduktor planetária. Planetárium sa bude páčiť deťom ako aj dospelým. Bude príjemný spestrením každého interiéru alebo zabaví hostí na tematickej párty. Astroplanetárium v noci vytvorí jedinečnú atmosféru, ktorá bude ako stvorená na relax. Planetárium tiež disponuje režimom bieleho šumu, ktorý zabezpečuje lepšiu kvalitu spánku


Astroplanetarium Levenhuk LabZZ SP10Tlačítka pre rôzne nastavenia planetária sú umiestnené na prednom paneli. K dispozícii je aj diaľkové ovládanie. Vďaka diaľkovému ovládaču si môžete meniť skladby alebo ovládať hlasitosť bez toho, aby ste vstali z postele. Astroplanetárium premieta buď hviezdy alebo hmloviny, alebo ich môžete mať zapnuté obe súčasne. Astroplanetárium vie prehrávať hudbu z vášho smartfónu prostredníctvom Bluetooth pripojenia. Ďalšou funkciou astroplanetária Levenhuk LabZZ SP10 je časovač a automatické vypnutie.


Astroplanetarium Levenhuk LabZZ SP10

Upozornenie: Ak chcete planetárium používať, musíte ho pripojiť k zdroju striedavého prúdu pomocou USB kábla, ktorý vyžaduje napájací adaptér (nie je súčasťou balenia). Napätie USB portu počítača nie je dostatočné pre správne fungovanie astroplanetária.
Kľúčové vlastnosti:     

- Zaujímavo vyzerajúci projektor – v tvare dinosaurieho vajíčka – je skvelým darčekom pre dieťa     

- Jasné obrazy hmlovín a hviezd, po ktorých nasleduje hudba     

- LED a laserové projekcie; reproduktor; režim bieleho šumu     

- 1 alebo 2 h časovač; funkcia automatického vypnutia po 4 hodinách používania     

- Široká škála farebných kombinácií, rýchlosti projekcie a nastavenia jasu     

- Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia


Súprava obsahuje: 
- Astroplanetárium USB kábel (typ C)
- Diaľkové ovládanie
- Návod na použitie a záručný list

Špecifikácia:
- Režimy hviezd a hmlovín LED svetelného zdroja (červená, modrá, zelená, biela); 523nm laser
- Optimálna projekčná vzdialenosť, m (ft) 1,5–2 / 5–7 Projekčná plocha, m/ft do 80 m2 / 860 stôp2
- Časovač 1 hodina / 2 hodiny
- Automatické vypnutie po 4 hodinách
- Diaľkové ovládanie + (diaľkové ovládanie je súčasťou balenia) Nastaviteľné parametre hmloviny: jas, rýchlosť a farebný režim (1, 2 alebo 3 farby); hlasitosť hudby
- Bluetooth + Napájanie astroplanetárium: DC napájací adaptér 5V, 1A, 2000mA (nie je súčasťou); diaľkové ovládanie: batérie AAA – 2 ks. (nie je súčasťou dodávky)
- Vstavaný reproduktor multimediálneho systému; prehrávanie hudby z vášho smartfónu, zmena skladieb na diaľku; režim bieleho šumu


Dodatočné parametre

Kategória: Domáce astroplanetária pre deti
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.51 kg
Typ: Astroplanetárium
Veľkosť balenia: 16x15x12 cm
Hmotnosť: 0,5kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×