Monokulárny mikroskop Levenhuk 400M

Kód: 75419
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
ZADARMOZADARMO 164,95 € –4 %
Monokulárny mikroskop Levenhuk 400M
164,95 € –4 % 159 € 132,50 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Možnosti doručenia
Monokulárny mikroskop Levenhuk 400M je optický mikroskop, ktorý je určený na výkon laboratórneho výskumu biologických vzoriek. Jeho schopnosťou je vytvárať ostrý a kontrastný obraz o mikroskopických vzorkách, ktoré je možné pozorovať vo svetlom poli. Je vhodný na použitie v lekárskych, vzdelávacích alebo výskumných inštitúciách. Kvalitný biologický mikroskop ponúka celkové zväčšenie v rozsahu od 40x do 400x.

Detailné informácie

Podrobný popis

Monokulárny mikroskop Levenhuk 400M
Zväčšenie: 40–400x. Monokulárna hlava, achromatické objektívy, LED osvetlenie s kolektorom.


Monokulárny mikroskop Levenhuk 400M je optický mikroskop, ktorý je určený na výkon laboratórneho výskumu biologických vzoriek. Jeho schopnosťou je vytvárať ostrý a kontrastný obraz o mikroskopických vzorkách, ktoré je možné pozorovať vo svetlom poli. Je vhodný na použitie v lekárskych, vzdelávacích alebo výskumných inštitúciách. Kvalitný biologický mikroskop ponúka celkové zväčšenie v rozsahu od 40x do 400x.


Monokulárny mikroskop Levenhuk 400M
Monokulárny mikroskop Levenhuk 400M

Zloženie mikroskopu zahŕňa optiku, ktorú tvorí vysoko kvalitné optické sklo, širokouhlý okulár WF10x/18 mm a revolverový nosič s troma achromatickými objektívmi s rôznymi hodnotami zväčšenia: 4x, 10x a 40x. Monokulárna hlavica je sklonená pod uhlom 45° a otočná o 360°. Profesionálny monokulárny optický mikroskop disponuje zaostrovacím mechanizmom v podobe hrubého (12 mm) a jemného (0,002 mm) zaostrenia.


Monokulárny mikroskop Levenhuk 400M
Monokulárny mikroskop Levenhuk 400M

Stavba mikroskopu je dotvorená pracovným stolíkom s dvoma držiakmi. Do špeciálneho držiaku je možné inštalovať svetelné filtre (súčasťou balenia je modrý, zelený a žltý filter). Pod stolíkom sa nachádza Abbeho kondenzor s irisovou clonou. Osvetľovací systém je zložený z LED osvetlenia s kolektorom, ktorý je umiestnený v spodnej časti mikroskopu. Je vybavený aj reguláciou jasu, ktorá slúži na nastavenie optimálnej úrovne osvetlenia podľa vašich potrieb. Zdrojom napájania sú batérie, ktoré sú súčasťou balenia alebo sieťové napájanie. Kovové telo mikroskopu predlžuje jeho životnosť a zvyšuje odolnosť voči poškodeniu a náhodným nárazom.


Monokulárny mikroskop Levenhuk 400M
Monokulárny mikroskop Levenhuk 400M




Vlastnosti:
- Otočná monokulárna hlava sklonená pod uhlom 45°
- Zväčšenie: 40x až 400x, achromatická optika
- Spodné LED osvetlenie s nastavením jasu
- Napájanie je variabilné: prostredníctvom batérií alebo sieťového napájania
- Kovové telo, štandardný priemer tubusu okuláru
- Kvalitný monokulárny mikroskop Levenhuk
- Cenovo lacný optický mikroskop


Obsah sady:
- Mikroskop
- Achromatické objektívy so 4x, 10x, 40x zväčšením
- Širokouhlý okulár WF 10x/18 mm (1 ks) s ukazovátkom
- Numerická apertúra kondenzoru 0,65 s irisovou clonou a držiakom filtra
- Dobíjacie AA batérie (3 ks)
- Dobíjací kábel
- Filtre: modrý, zelený, žltý
- Protiprachový kryt
- Užívateľská príručka a doživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.


Dodatočné parametre

Kategória: Biologické mikroskopy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 2.88 kg
? Clona: irisová
? Hlavica: monokulárna
? Kondenzor: numerická apertúra kondenzora 0,65 s irisovou clonou a držiakom filtra
Kryt / kufrík / taška v sade: áno
Metódy pozorovania: vo svetlom poli
Napájanie: 110-220 V prostredníctvom AC napájacieho zdroja alebo 3 dobíjacie AA batérie, 1300 mAh, 1,2 V, prevádzková doba: 4 hodiny, doba
Podsvietenie: LED
Regulácia jasu: áno
Typ: optické, biologické
? Typ svetelného zdroja: LED
? Umiestnenie svetelného zdroja: spodné
? Zväčšenie mikroskopu: 40-400 x
Materiál optiky: Optické sklo
Priemer tubusu okuláru: 23,2 mm
Okuláre: WF10x
Objektívy: 4x, 10x, 40x
Revolverový nosič: 3 objektívy
Pracovný stolík: 110x110 mm, so svorkami
Zaostrenie: Koaxiálny, hrubé (12 mm) a jemné (0,002 mm)
Konštrukcia: Kov
Filtre: Modrý, zelený, žltý
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Možnosti použitia: Klinické a laboratórne
Hmotnosť: 2,88 kg
Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie