Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 700 LCD

Kód: 75075
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
ZADARMOZADARMO 239,95 € –15 %
Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 700 LCD
239,95 € –15 % 205 € 170,83 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Možnosti doručenia
Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 700 LCD je USB mikroskop, ktorý je vybavený LCD obrazovkou a fotoaparátom s rozlíšením 5 Mpx. Je určený na študovanie nepriehľadných objektov. Skvelo sa hodí na prácu so šperkami, doskami s elektronikou, nerastmi, mincami a podobne. Disponuje možnosťou zväčšenia v rozsahu od 10x do 300x a s digitálnym priblížením od 10x až do 1200x. Optiku tohto digitálneho mikroskopu tvorí vysoko kvalitné optické sklo. Vďaka svojmu pomerne jednoduchému ovládaniu, je vhodný aj pre začiatočníkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 700 LCD
Zväčšenie: 10-300x (s digitálnym priblížením: 10-1200x). Digitálny USB mikroskop s LCD obrazovkou a fotoaparátom 5 MP.


Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 700 LCD je USB mikroskop, ktorý je vybavený LCD obrazovkou a fotoaparátom s rozlíšením 5 Mpx. Je určený na študovanie nepriehľadných objektov. Skvelo sa hodí na prácu so šperkami, doskami s elektronikou, nerastmi, mincami a podobne. Disponuje možnosťou zväčšenia v rozsahu od 10x do 300x a s digitálnym priblížením od 10x až do 1200x. Optiku tohto digitálneho mikroskopu tvorí vysoko kvalitné optické sklo. Vďaka svojmu pomerne jednoduchému ovládaniu, je vhodný aj pre začiatočníkov.

Vďaka zabudovanému fotoaparátu s kamerou a rozlíšením 5 MP je možné zhotovovať fotografie a zaznamenávať videá, ovládať kvalitu fotografií či videí, zapnúť alebo vypnúť časozberný režim, zvoliť režim kruhového videa alebo nastaviť dátum a čas. USB mikroskop je možné pripojiť k ľubovoľnej externej obrazovke, napríklad k externému monitoru, k televízii alebo k počítaču prostredníctvom kábla USB či kábla AV. Súčasťou mikroskopu je aj softvér na spracovávanie a úpravu fotografií a videozáznamov, ktorý si nainštalujete do svojho počítača po pripojení mikroskopu.Osvetlenie digitálneho mikroskopu tvorí 8 jasných LED diód s reguláciou jasu, takže si môžete nastaviť optimálnu úroveň osvetlenia podľa vašich potrieb. Súčasťou USB mikroskopu s kamerou a fotoaparátom je aj zabudovaný polarizačný filter, ktorý znižuje parazitné odlesky pri študovaní lesklých kovov. Mikroskop disponuje aj integrovanou batériou typu Li-ion, vďaka ktorej je prevádzková doba mikroskopu až 3 hodiny. Telo digitálneho mikroskopu je vyrobené z plastu, vďaka čomu je mikroskop ľahký, ale zároveň aj spoľahlivý. Tento digitálny USB mikroskop nie je kompatibilný s inými externými digitálnymi fotoaparátmi ani kamerami.


Vlastnosti:
- Digitálny USB mikroskop s farebnou LCD obrazovkou a fotoaparátom 5 MP
- Horná LED osvetlenie s možnosťou nastavenia jasu
- Integrovaný polarizačný filter
- Možnosť záznamu záberov a videí, obraz sa prenáša na externé obrazovku
- Napájanie zo sieťového zdroja alebo integrovanej batérie
- Vysoká kvalita
- Cenovo lacný digitálny mikroskop Levenhuk


Obsah sady:
- Mikroskop
- Adaptér (100-240 V, 50/60 Hz)
- Kábel USB
- Kábel AV
- Hmotnostné triedy
- Disk CD so softvérom
- Užívateľská príručka a doživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Digitálne mikroskopy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 1.52 kg
? Filtre: polarizačný
Formát videozáznamov: * .avi
? Hlavica: LCD displej
Jazyková lokalizácia softvéru: angličtina, ruština, nemčina, francúzština, španielčina, japončina, čínština
Konštrukcia: plast
MAX rozlíšenie (tichý režim): obrázky: 12Mpx, 10Mpx, 8 Mpx, 5Mpx, 3Mpx, 2Mpx, video: 1080p, 720p
Metódy pozorovania: vo svetlom poli
Možnosť pripojenia ďalších zariadení: Karta micro SD o veľkosť do 32 GB (nie je súčasťou balenia), počítač: pomocou kábla USB (súčasť balenia), TV: pomocou kábla AV (
Možnosti použitia: pre aplikovaný výskum
? Napájanie mikroskopu: El. zdroj + batérie
Obrazový formát: *. jpeg
Podsvietenie: LED
? Prepojenie s počítačom: Áno
Regulácia jasu: áno
Rýchlosť: 30 fps
Typ: digitálny
? Typ svetelného zdroja: LED
? Umiestnenie svetelného zdroja: horné
Videozáznam: áno
? Zaostrenie mikroskopu: ručné
Zásuvka: USB 2.0, TV, HDMI
? Zväčšenie mikroskopu: 20 a viac
Materiál optiky: Optické sklo
Napájanie: 100-240V, 50 / 60Hz, výstup 5V, 2 A, integrovaná batéria typu Li-ion 3,7V / 2500 mAh, prevádzková doba: 3 hodiny, doba nabíjania: 7 hodín
Počet megapixelov: 5
Softvér: Softvér pre zachytávanie a spracovanie fotografií a videí s funkciou merania objektov
Systémové požiadavky: OS: Windows 7/8/10, Mac 10.14 a novšie, minimálne P2 1 GHz, 512 MB RAM, 512 MB grafická karta, port USB 2.0, CD-ROM
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Hmotnosť: 1,52 kg
Zväčšenie mikroskopu: 10-300 x
Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie