Digitálny mikroskop Discovery Artisan 256

Kód: 78163
Novinka 10 rokov záruka
Značka: Discovery
ZADARMOZADARMO 275,94 € –43 %
Digitálny mikroskop Discovery Artisan 256
275,94 € –43 % 156 €
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2022
Možnosti doručenia
Digitálny mikroskop Discovery Artisan 256 je prenosný mikroskop, ktorý je určený najmä pre začiatočníkov. Ide o mini mikroskop, ktorý je vybavený LCD obrazovkou (3") a dobíjacou batériou, a ktorý je možné využívať pri širokej škále profesionálnych činností. Je vhodný na kontrolu kvality kovov, opravu elektroniky alebo hodinových mechanizmov. Okrem toho ho môžete využívať napríklad v klenotníctve, pri hodnotení kvality šperkov alebo umeleckých predmetov, mincí alebo aj na rôzne iné účely.

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálny mikroskop Discovery Artisan 256
Prenosný USB mikroskop pre aplikované práce. 3″ LCD obrazovka. Zväčšenie: 20–500x. Digitálny fotoaparát: 5 Mpx (s interpoláciou až 12 Mpx).


Digitálny mikroskop Discovery Artisan 256 je prenosný mikroskop, ktorý je určený najmä pre začiatočníkov. Ide o mini mikroskop, ktorý je vybavený LCD obrazovkou (3") a dobíjacou batériou, a ktorý je možné využívať pri širokej škále profesionálnych činností. Je vhodný na kontrolu kvality kovov, opravu elektroniky alebo hodinových mechanizmov. Okrem toho ho môžete využívať napríklad v klenotníctve, pri hodnotení kvality šperkov alebo umeleckých predmetov, mincí alebo aj na rôzne iné účely.

Digitálny mikroskop Discovery Artisan 256
Digitálny mikroskop Discovery Artisan 256

Začiatočnícky mikroskop je možné prepojiť s počítačom alebo televízorom pomocou kábla, pričom umožňuje aj zhotovovať snímky, nahrávať videá alebo merať vzdialenosti, uhly, polomery či iné plochy. Profesionálny mikroskop je kompatibilný so zariadeniami s operačným systémom Windows alebo Mac OS. Digitálny 5 Mpx fotoaparát s interpoláciou až 12 Mpx zaisťuje vysokú kvalitu výsledného obrazu. Všetky optické prvky tohto mikroskopu tvorí vysoko kvalitné optické sklo. Rozsah zväčšenia, ktoré tento kvalitný vreckový mikroskop ponúka sa pohybuje v rozmedzí od 20x do 500x, takže uvidíte aj tie najmenšie detaily pozorovaných objektov.

Digitálny mikroskop Discovery Artisan 256
Digitálny mikroskop Discovery Artisan 256

Systém zaostrenia je ručný a v rozsahu od 0 mm do 30 mm. Osvetľovací systém je umiestnený v hornej časti a tvorí ho 8 bielych LED diód s reguláciou jasu. Povrch tela mikroskopu tvorí pogumovanie, čo zaisťuje pohodlné držanie a nevykĺznutie z rúk. Súčasťou balenia je praktický malý stojan, ktorý je užitočný pri dlhodobom pozorovaní. Zdrojom napájania je striedavý prúd alebo batérie.

Digitálny mikroskop Discovery Artisan 256
Digitálny mikroskop Discovery Artisan 256
Poznámka: K ukladaniu fotografií a videí sa používa pamäťová karta (nie je súčasťou dodávky).


Vlastnosti:
- Prenosný digitálny mikroskop s 3″ LCD obrazovkou
- Možné pripojiť k televízoru alebo počítaču s operačným systémom Windows nebo Mac OS
- Funkcia fotografovania, nahrávania videa a merania objektov
- Digitálny fotoaparát namiesto šošovky objektívu: 5 Mpx (s interpoláciou až 12 Mpx)
- Zväčšenie: 20–500x; zaostrenie: 0–30 mm
- 8 LED diód s bielym svetlom a nastaviteľným jasom
- Napájanie z batérie alebo zo siete, podpora microSD kariet
- Vrátane puzdra pro prepravu a stojanu
- Kvalitný a cenovo dostupný mikroskop usb


Obsah sady:
- Mikroskop
- Stojan
- Adaptér (100-240 V, 50/60 Hz)
- USB kábel
- AV kábel
- Li-ion dobíjacia batéria
- Popruh
- Puzdro
- Čistiaca utierka
- CD so softvérom
- Užívateľská príručka a záručný list


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.Dodatočné parametre

Kategória: Discovery mikroskopy
Záruka: 120
Hmotnosť: 0.67 kg
Farba: Čierna
? Hlavica: LCD displej
? Maximálne rozlíšenie: 12 Mpx, 9 Mpx, 5 Mpx, 3 Mpx, 1,3 Mpx, VGA
Metóda výskumu: vo svetlom poli
Možnosť pripojenia ďalšieho zariadenia: podpora kariet microSD s kapacitou až 32 GB (nie sú zahrnuté v sade)
Možnosti použitia: pre aplikované práce
? Napájanie mikroskopu: El. zdroj + batérie
Otáčanie hlavice: otočný farebný 3"
? Prepojenie s počítačom: Áno
Regulácia jasu: áno
? Rozlíšenie v megapixeloch: 5 (s interpoláciou až 12)
Typ: digitálny, prenosný
? Typ svetelného zdroja: LED
? Umiestnenie svetelného zdroja: horné
? Zaostrenie mikroskopu: ručné
Záznam videa: áno
? Zväčšenie mikroskopu: 20 a viac
Zväčšenie mikroskopu: 20-500 x
Typ užívateľa: Pre začiatočníkov
Materiál optiky: Optické sklo
Softvér: Softvér pre spracovanie obrazu s funkciou merania
Systémové požiadavky: Windows 7/8/10, Mac 10.6 ~ 10.15, minimálne P4 1,8 GHz, RAM 512 MB, grafická karta 32 MB, port USB 2.0, CD-ROM
Aké napájanie: 220 V, 50/60 Hz; 5 V, 1 A výstup; prevádzka na batérie: alebo lítium-iónová batéria, 3,7 V, 1050 mAh
Hmotnosť: 0,66 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Discovery Channel pozná každý, kto pozeral televíziu. Už do roku 1985 nepretržite informuje, baví a inšpiruje divákov naprieč celým svetom o krásach zemegule, jej úžasu a rozmanitosti prírody. V súčasnosti je kanál vysielaný celosvetovo v 155 krajinách a v 33 jazykoch. Na kanály sa zameriavajú predovšetkým na dokumentárne programy, hlavne ide o populárnu vedu, technológie a dejiny. Medzi jej sesterské kanály patrí Discovery+, TLC, Animal Planet.

Discovery logo 

Neustále sa prinášajú nové televízne relácie plné poznania a zábavy pre všetky vekové kategórie. Spoločnosť Discovery ponúka miliónom ľudí príležitosť objavovať a uspokojovať svoju zvedavosť a ponúka pôsobivú kombináciu príbehov naprieč jednotlivými žánrami, vrátane sveta vedy a techniky, bádateľských prieskumov, dobrodružných výprav, pohľadov do histórie a detailných pohľadov do zákulisia na ľudí, miesta a organizácie, ktoré utvárajú a zdieľajú svet, v ktorom žijeme. Medzi najznámejšie relácie patrí Ničitelia mýtov, Ako sa to robí ?, Bear Grylls, Ako funguje vesmír a mnoho iných.

S hrdosťou vám predstavujeme optické výrobky Discovery v spolupráci s renomovanou značkou Levenhuk. Značka Levenhuk už dlhodobo vyrába vysokokvalitnú optickú techniku každého druhu za dostupné ceny, aby každý nadšenec mohol pozorovať krásy okolitého sveta a hlbokého vesmíru. Ide radu vysokokvalitných optických prístrojov a príslušenstva, ktoré si môžete nakúpiť na eshope POZORUJ.eu priamo tu. 

  

Optika Discovery by Levenhuk

K úspešnému prieskumu sveta plného dobrodružstva a nádhery nestačí silná túžba po niečom novom. Potrebné sú aj kvalitné, robustné a funkčné zariadenia. Binokulárny alebo pozorovací ďalekohľad pre spoznávanie krás prírody a čarovných miest. Mikroskop Vám umožní nahliadnuť do sveta drobných tvorov mikrosveta. Hvezdársky ďalekohľad, ktorý Vám umožní sa zamerať na pozorovanie hlbokého vesmíru. To všetko a ešte omnoho viac vám ponúkne nová rada pozorovateľskej techniky a optických prístrojov od Discovery. Optické výrobky sa vyvíjali a vyrábali s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. Každý jeden produkt je vyvíjaný a schválený spoločnosťou Discovery.

Tieto optické výrobky poskytnú príležitosť preskúmať náš svet v celej svojej rozmanitosti: od najmenších až po najvzdialenejšie objekty. Vybrať vhodné zariadenie je jednoduché, pretože vyrábaný sortiment produktov pozorovacej techniky zahŕňa mnoho modelov, takže vhodný prístroj nájde ako začiatočník, tak aj skúsený používateľ

  

 

Teleskopy / Hvezdárske ďalekohľady Discovery

Nekonečný vesmír je plný vzrušujúcich a zaujímavých objektov a vecí, ktoré pri pozorovaní prebudia pocit dobrodružstva a nadšenia. Tieto veci sú však neviditeľné voľným okom. Aj Mesiac, ktorí môžeme po večeroch pozorovať je pri pohľade cez teleskop úplne iný a čarovný. Hvezdárske ďalekohľady Discoveryrefraktory a reflektory, ktoré umožňujú pozorovať planéty slnečnej sústavy a ich satelity, vzdialenej galaxie, hmloviny, hviezdokopy, galaxie, hmloviny, hviezdokopy Tento rad takisto zahŕňa kompaktné a funkčné pozorovacie ďalekohľady, ktoré sa Vám budú hodiť počas cesty na výlet alebo aj relaxačné pozorovanie. K vybraným modelom dostanete aj vzdelávacie publikácie.

Mikroskopy Discovery

S novou kolekciou mikroskopov Discovery bude pozorovanie mikrosveta naozajstný zážitok. Základným predpokladom je mať spoľahlivý optický prístroj. Mikroskopy Discovery sú určené pre študijné, záujmové a pracovné účely. Rada mikroskopov Discovery s LCD obrazovkou je vhodným pomocníkom pre širokú radu používateľov, ako sú geológovia, veterinári, numizmatici, klenotníci a iný špecialisti. Biologické mikroskopy Discovery vyhovujú potrebám amatérov i profesionálov. Modelový rad zahŕňa mikroskopy od najjednoduchších až po pokročilejšie. Optika je vyrobená z plastu alebo achromatického skla, mikroskopy majú spodné a kombinované osvetlenie, jemné alebo hrubé zaostrovanie,napájané zo siete pomocou AC adaptéra, alebo batériami a ich telá sú plastové ako aj kovové. Mikroskop je dodávaný spolu so vzdelávacou publikáciou "Neviditeľný svet".

Discovery by Levenhuk

 

Spektívy / Pozorovacie ďalekohľady Discovery 

Rada pozorovacích ďalekohľadov sa najčastejšie používa pri love alebo oddychovom pozorovaní prírody. Pozorovacie ďalekohľady Discovery spĺňajú všetky kritéria a sú vhodné pre tieto účely. Každý pozorovací ďalekohľad je dodávaný s pevným statívom, ktorý Vám umožní pozorovanie na akomkoľvek mieste. Okulár spektívu je vybavený vysokovalitnou slnečnou clonou, ktorá maximálne chráni proti bočného oslneniu a tým zvyšuje zážitok z pozorovania. Zväčšenie si môžete ľubovoľne nastaviť podľa vašich preferencií a sledovaného objektu. Šikmý okulár uľahčuje pozorovanie objektov umiestnených vysoko na oblohe, napr. Vtákov. Sada obsahuje kompaktné puzdro na prenášanie a skladovanie, čím sa vám tento pozorovací ďalekohľad nepoškodí.

 

Binokulárne ďalekohľady Discovery 

Rada binokulárnych ďalekohľadov Discovery je vhodný pomocník skoro kdekoľvek. Pri poľovačke alebo love vám binokulárne ďalekohľady pomôžu zamerať a efektívne zamerať sledovanú zver. Počas výletu alebo túry vám pomôže nájsť horské chodníky a prechody. Relaxačná prechádzka bude omnoho krajšia ak si zoberiete jeden z binokulárnych ďalekohľadov Discovery, môžete tak sledovať vtáky a okolitú prírodu. Alebo môžete pozorovať len tak pre radosť a nadšenie. Binokulárne ďalekohľady Discovery sú modely pre rôzne účely.

Vybrané modely sú aj odolné voči vode a schopné sa vznášať na vode, čím sa s nimi nemusíte báť ísť ani na otvorenú vodu.

Všetky optické výrobky Discovery by Levenhuk majú praktický dizajn a pevne robustné telo a atraktívny vzhľad. Produkty prešli precíznym schvaľovaním pred výrobou, takže si môžete byť istý, že budú naplno spĺňať Vaše očakávania. Každý výrobok je dodávaný v elegantnej krabičke, ktorá je aj pekným darčekom.

×