Mikroskop Discovery Centi 02 so vzdelávacou publikáciou

Kód: 79106
Novinka
Značka: Discovery
38,34 € –23 % 29,34 € 24,45 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia
Mikroskop z radu Discovery Centi 02 je určený pre užívateľov, ktorí začínajú spoznávať krásy mikrosveta a mikrobiológie. Model je veľmi jednoduchý pre používanie a nie sú potrebné žiadne znalosti. Môžete začať rovno po rozbalení. V balení nájdete viac ako 25 dielov príslušenstva. Mikroskop je dodávaný spolu so vzdelávacou publikáciou „Neviditeľný svet“, ktorá bude veľkým pomocníkom na ceste k vede.  Tento model je monokulárny mikroskop s revolverovým nosičom objektívov s tromi šošovkami rôznych zväčšení. Rozsah zväčšenia sa pohybuje od 100x do 900x. Svetelný zdroj má duálny systém osvetlenia. Sada obsahuje v balení spolu s mikroskopom aj viac ako 25 dielov príslušenstva, tj experimentálnu sadu so všetkými potrebnými nástrojmi a chemikáliami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mikroskop Discovery Centi 02 s knižkou
Zväčšenie: 100x – 900x. Sada obsahuje viac ako 25 dielov príslušenstva a vzdelávaciu publikáciu "Neviditeľný svet"

Mikroskop z radu Discovery Centi 02 je určený pre užívateľov, ktorí začínajú spoznávať krásy mikrosveta a mikrobiológie. Model je veľmi jednoduchý pre používanie a nie sú potrebné žiadne znalosti. Môžete začať rovno po rozbalení. V balení nájdete viac ako 25 dielov príslušenstva. Mikroskop je dodávaný spolu so vzdelávacou publikáciou „Neviditeľný svet“, ktorá bude veľkým pomocníkom na ceste k vede.


Mikroskop Discovery Centi 02 s knižkou


Tento model je monokulárny mikroskop s revolverovým nosičom objektívov s tromi šošovkami rôznych zväčšení. Rozsah zväčšenia sa pohybuje od 100x do 900x. Ak chcete pozorovať vzorky alebo preparáty, umiestnite ich na stôl mikroskopu a pripevnite pomocou držiakov. Apertúrna clona pod stolíkom mikroskopu umožňuje nastavenie osvetlenia pracovnej plochy. Svetelný zdroj má duálny systém osvetlenia. Na jednej strane je zrkadlo a druhej strane je žiarovka. Môžete teda využívať prirodzené aj umelé svetlo.


Mikroskop Discovery Centi 02 s knižkou


Sada obsahuje v balení spolu s mikroskopom aj viac ako 25 dielov príslušenstva, tj experimentálnu sadu so všetkými potrebnými nástrojmi a chemikáliami. Vzdelávacia publikácia "Neviditeľný svet" je ďalším skvelým doplnkom. Farebná učebnica je písaná zrozumiteľným jazykom, pojmy nie sú príliš zložité a je doplnená mnohými ilustráciami. Kniha opisuje niekoľko jednoduchých experimentov, ktoré môžete vykonávať priamo doma. Kniha tiež opisuje konštrukciu mikroskopov a život mikroorganizmov.


Kľúčové vlastnosti:
- Monokulárny mikroskop základnej úrovne
- Rozsah zväčšenia: 100x – 900x
- Duálny systém spodného osvetlenia: zrkadlo a žiarovka
- Viac ako 25 dielov príslušenstva a vzdelávacej publikácie "Neviditeľný svet"
- Skvelá voľba pre úvod do vedy


Obsah sady:
- Mikroskop
- Okulár
- Pipeta
- Hotové preparáty (3 ks)
- Podložné sklíčka (3 ks)
- Krycie sklíčka (6 ks)
- Štítky na preparáty (6 ks)
- Fixačný prostriedok
- Morská soľ
- Artémia (žábronožka)
- Liaheň kreviet
- Stierka
- Preparačný nôž
- Palička mažiara
- Vzdelávacie publikácie "Neviditeľný svet"
- Užívateľská príručka a záručný list

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Discovery mikroskopy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.76 kg
Farba: Modrá
? Hlavica: monokulárna
Konštrukcia: plast
Metódy pozorovania: vo svetlom poli
Možnosti použitia: školské bádanie
? Objektívy: 10х, 40х, 90х
Okuláre: 10.10.2022
Podsvietenie: žiarovka, Zrkadlo
Pracovný stolík,: Vrátane držiakov preparátov
Revolverový nosič: 3 objektívy
Súčasťou je aj experimentálna sada: Áno
Typ používateľa: začiatočníci
? Umiestnenie svetelného zdroja: spodné
Zaostrenie: hrubé
? Zväčšenie: 100–900 x, 100 a viac
Typ: Zložený/optický, biologické
Materiál optiky: Optické polymérové sklo
Montáž a nastavenie: Extrémne jednoduché
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DS Avatar autora | 22.8.2022
Darček pre syna a je s ním spokojný.
5
Avatar autora | 14.8.2022
+ Za tú cenu je to pre školáka vhodný mikroskop

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Discovery Channel pozná každý, kto pozeral televíziu. Už do roku 1985 nepretržite informuje, baví a inšpiruje divákov naprieč celým svetom o krásach zemegule, jej úžasu a rozmanitosti prírody. V súčasnosti je kanál vysielaný celosvetovo v 155 krajinách a v 33 jazykoch. Na kanály sa zameriavajú predovšetkým na dokumentárne programy, hlavne ide o populárnu vedu, technológie a dejiny. Medzi jej sesterské kanály patrí Discovery+, TLC, Animal Planet.

Discovery logo 

Neustále sa prinášajú nové televízne relácie plné poznania a zábavy pre všetky vekové kategórie. Spoločnosť Discovery ponúka miliónom ľudí príležitosť objavovať a uspokojovať svoju zvedavosť a ponúka pôsobivú kombináciu príbehov naprieč jednotlivými žánrami, vrátane sveta vedy a techniky, bádateľských prieskumov, dobrodružných výprav, pohľadov do histórie a detailných pohľadov do zákulisia na ľudí, miesta a organizácie, ktoré utvárajú a zdieľajú svet, v ktorom žijeme. Medzi najznámejšie relácie patrí Ničitelia mýtov, Ako sa to robí ?, Bear Grylls, Ako funguje vesmír a mnoho iných.

S hrdosťou vám predstavujeme optické výrobky Discovery v spolupráci s renomovanou značkou Levenhuk. Značka Levenhuk už dlhodobo vyrába vysokokvalitnú optickú techniku každého druhu za dostupné ceny, aby každý nadšenec mohol pozorovať krásy okolitého sveta a hlbokého vesmíru. Ide radu vysokokvalitných optických prístrojov a príslušenstva, ktoré si môžete nakúpiť na eshope POZORUJ.eu priamo tu. 

  

Optika Discovery by Levenhuk

K úspešnému prieskumu sveta plného dobrodružstva a nádhery nestačí silná túžba po niečom novom. Potrebné sú aj kvalitné, robustné a funkčné zariadenia. Binokulárny alebo pozorovací ďalekohľad pre spoznávanie krás prírody a čarovných miest. Mikroskop Vám umožní nahliadnuť do sveta drobných tvorov mikrosveta. Hvezdársky ďalekohľad, ktorý Vám umožní sa zamerať na pozorovanie hlbokého vesmíru. To všetko a ešte omnoho viac vám ponúkne nová rada pozorovateľskej techniky a optických prístrojov od Discovery. Optické výrobky sa vyvíjali a vyrábali s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. Každý jeden produkt je vyvíjaný a schválený spoločnosťou Discovery.

Tieto optické výrobky poskytnú príležitosť preskúmať náš svet v celej svojej rozmanitosti: od najmenších až po najvzdialenejšie objekty. Vybrať vhodné zariadenie je jednoduché, pretože vyrábaný sortiment produktov pozorovacej techniky zahŕňa mnoho modelov, takže vhodný prístroj nájde ako začiatočník, tak aj skúsený používateľ

  

 

Teleskopy / Hvezdárske ďalekohľady Discovery

Nekonečný vesmír je plný vzrušujúcich a zaujímavých objektov a vecí, ktoré pri pozorovaní prebudia pocit dobrodružstva a nadšenia. Tieto veci sú však neviditeľné voľným okom. Aj Mesiac, ktorí môžeme po večeroch pozorovať je pri pohľade cez teleskop úplne iný a čarovný. Hvezdárske ďalekohľady Discoveryrefraktory a reflektory, ktoré umožňujú pozorovať planéty slnečnej sústavy a ich satelity, vzdialenej galaxie, hmloviny, hviezdokopy, galaxie, hmloviny, hviezdokopy Tento rad takisto zahŕňa kompaktné a funkčné pozorovacie ďalekohľady, ktoré sa Vám budú hodiť počas cesty na výlet alebo aj relaxačné pozorovanie. K vybraným modelom dostanete aj vzdelávacie publikácie.

Mikroskopy Discovery

S novou kolekciou mikroskopov Discovery bude pozorovanie mikrosveta naozajstný zážitok. Základným predpokladom je mať spoľahlivý optický prístroj. Mikroskopy Discovery sú určené pre študijné, záujmové a pracovné účely. Rada mikroskopov Discovery s LCD obrazovkou je vhodným pomocníkom pre širokú radu používateľov, ako sú geológovia, veterinári, numizmatici, klenotníci a iný špecialisti. Biologické mikroskopy Discovery vyhovujú potrebám amatérov i profesionálov. Modelový rad zahŕňa mikroskopy od najjednoduchších až po pokročilejšie. Optika je vyrobená z plastu alebo achromatického skla, mikroskopy majú spodné a kombinované osvetlenie, jemné alebo hrubé zaostrovanie,napájané zo siete pomocou AC adaptéra, alebo batériami a ich telá sú plastové ako aj kovové. Mikroskop je dodávaný spolu so vzdelávacou publikáciou "Neviditeľný svet".

Discovery by Levenhuk

 

Spektívy / Pozorovacie ďalekohľady Discovery 

Rada pozorovacích ďalekohľadov sa najčastejšie používa pri love alebo oddychovom pozorovaní prírody. Pozorovacie ďalekohľady Discovery spĺňajú všetky kritéria a sú vhodné pre tieto účely. Každý pozorovací ďalekohľad je dodávaný s pevným statívom, ktorý Vám umožní pozorovanie na akomkoľvek mieste. Okulár spektívu je vybavený vysokovalitnou slnečnou clonou, ktorá maximálne chráni proti bočného oslneniu a tým zvyšuje zážitok z pozorovania. Zväčšenie si môžete ľubovoľne nastaviť podľa vašich preferencií a sledovaného objektu. Šikmý okulár uľahčuje pozorovanie objektov umiestnených vysoko na oblohe, napr. Vtákov. Sada obsahuje kompaktné puzdro na prenášanie a skladovanie, čím sa vám tento pozorovací ďalekohľad nepoškodí.

 

Binokulárne ďalekohľady Discovery 

Rada binokulárnych ďalekohľadov Discovery je vhodný pomocník skoro kdekoľvek. Pri poľovačke alebo love vám binokulárne ďalekohľady pomôžu zamerať a efektívne zamerať sledovanú zver. Počas výletu alebo túry vám pomôže nájsť horské chodníky a prechody. Relaxačná prechádzka bude omnoho krajšia ak si zoberiete jeden z binokulárnych ďalekohľadov Discovery, môžete tak sledovať vtáky a okolitú prírodu. Alebo môžete pozorovať len tak pre radosť a nadšenie. Binokulárne ďalekohľady Discovery sú modely pre rôzne účely.

Vybrané modely sú aj odolné voči vode a schopné sa vznášať na vode, čím sa s nimi nemusíte báť ísť ani na otvorenú vodu.

Všetky optické výrobky Discovery by Levenhuk majú praktický dizajn a pevne robustné telo a atraktívny vzhľad. Produkty prešli precíznym schvaľovaním pred výrobou, takže si môžete byť istý, že budú naplno spĺňať Vaše očakávania. Každý výrobok je dodávaný v elegantnej krabičke, ktorá je aj pekným darčekom.

×