Mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Atto Polar

Kód: 79103
Novinka 10 rokov záruka
Značka: Discovery
228 € 190 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Možnosti doručenia
Mikroskop Discovery Atto Polar je kvalitný svetelný mikroskop, ktorý je skvelou voľbou na štúdium mikrosveta. Vďaka mimoriadne jednoduchej obsluhe a montáži je vhodný obzvlášť pre začiatočníkov, študentov alebo na univerzity, klinické a laboratórne účely. Pozorovanie je možné vykonávať v prechádzajúcom a odrazenom svetle a taktiež s využitím metódy olejovej imerzie. Začiatočnícky mikroskop je dodávaný spolu s praktickou vzdelávacou publikáciou, ktorá obsahuje množstvo zaujímavých informácií a ilustrácii o mikrosvete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Atto Polar
Achromatická optika. Naklonená hlava, Abbe kondenzor, LED osvetlenie. Zväčšenie: 40x-1000x.


Mikroskop Discovery Atto Polar je kvalitný svetelný mikroskop, ktorý je skvelou voľbou na štúdium mikrosveta. Vďaka mimoriadne jednoduchej obsluhe a montáži je vhodný obzvlášť pre začiatočníkov, študentov alebo na univerzity, klinické a laboratórne účely. Pozorovanie je možné vykonávať v prechádzajúcom a odrazenom svetle a taktiež s využitím metódy olejovej imerzie. Začiatočnícky mikroskop je dodávaný spolu s praktickou vzdelávacou publikáciou, ktorá obsahuje množstvo zaujímavých informácií a ilustrácii o mikrosvete.

Mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Atto Polar

Zloženie mikroskopu obsahuje optické prvky, ktoré tvorí kvalitné optické sklo, monokulárnu otáčaciu hlavicu, širokouhlý okulár s nitkovým krížom WF10x a revolverový nosič, v ktorom sú umiestnené 4 achromatické objektívy s rôznymi hodnotami zväčšenia: 4x, 10x, 40x a 100x. Navyše, objektívy so zväčšením 40x a 100x sú vybavené pružinovým rámom z dôvodu ochrany šošovky objektívu pred poškodením. Celkové zväčšenie, ktoré tento laboratórny mikroskop ponúka sa pohybuje v rozsahu od 40x do 1000x a obraz môžete plynule upraviť pomocou hrubého alebo jemného zaostrenia.

Mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Atto Polar

Stavba mikroskopu je dotvorená pracovným stolíkom so svorkami, kde si môžete jednoducho umiestniť mikroskopické preparáty. Pri študovaní mikroskopických vzoriek si môžete pomôcť LED osvetlením, ktoré je umiestnené v hornej aj spodnej časti mikroskopu. K dispozícii máte aj Abbe kondenzor s irisovou clonou a držiakom filtra, ktorý sa nachádza pod pracovným stolíkom. Napájanie mikroskopu je zabezpečené pomocou AC adaptéra alebo batérií typu AA. Optický mikroskop má kovovú konštrukciu, ktorá zaručuje odolnosť voči náhodnému poškodeniu.


Mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Atto Polar

Vlastnosti:
- Biologický mikroskop s nastavením zväčšenia od 40x až do 1000x
- Achromatické objektívy, širokouhlé okuláre s nitkovým krížom
- Duálne LED osvetlenie s pramennou intenzitou
- Stolík s mechanickým meradlom; hrubé a jemné zaostrenie
- AC adaptér alebo batériové napájanie
 -Zaujímavá ilustrovaná publikácia súčasťou sady
- Kvalitný školský biologický mikroskop
- Výhodná cena mikroskopu


Obsah sady:
- Mikroskop
- Okulár WF 10x s nitkovým krížom
- Achromatické objektívy 4x, 10x, 40x, 100x s odpružením (pozorovanie metódou ponorením preparátu do imerzného oleja)
- Modrý filter
- Fľaštička s imerzným olejom
- 3 ks batérie typu AA
- AC adaptér s napájacím káblom
- Protiprachový kryt
- Publikácia "Neviditeľný svet"
- Užívateľská príručka a záručný list


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Discovery mikroskopy
Záruka: 120 měsíců
Hmotnosť: 2.63 kg
? Clona: irisová
? Hlavica: monokulárna
? Napájanie mikroskopu: Batérie
? Obsahuje kondenzor: Áno
Prídavné funkcie: LED stmievač osvetlenia
Typ: zložený / optický, biologický
? Typ svetelného zdroja: LED
? Umiestnenie svetelného zdroja: spodné
? Zaostrenie mikroskopu: hrubé a jemné
? Zväčšenie mikroskopu: 40-1000 x, 40 a viac
Typ užívateľa: začiatočníci
Materiál optiky: Optické sklo
Priemer tubusu okuláru: 23,2 mm
Okuláre: WF10x
Objektívy: Achromatické: 4x, 10x, 40x, 100x (s odpružením)
Revolverový nosič: 4 objektívy
Pracovný stolík: 105x95 mm, mechanicky dvojvrstvový s mechanickým meradlom
Zdvih stolíku pomocou zaostrovacieho mechanizmu: 75/20 mm
Kondenzor: Abbe N.A.1,25 s irisovou clonou a držiakom filtra
Konštrukcia: Kov
Filtre: Modrý
Rozsah prevádzkovej teploty: +5 až +40 ° C
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Montáž a nastavenie: Extrémne jednoduché
Možnosti použitia: Školské / univerzity, klinické a laboratórne
Metódy pozorovania: Vo svetlom poli
Hmotnosť: 2,63 kg
Zväčšenie mikroskopu: 40-1000 x
Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Discovery Channel pozná každý, kto pozeral televíziu. Už do roku 1985 nepretržite informuje, baví a inšpiruje divákov naprieč celým svetom o krásach zemegule, jej úžasu a rozmanitosti prírody. V súčasnosti je kanál vysielaný celosvetovo v 155 krajinách a v 33 jazykoch. Na kanály sa zameriavajú predovšetkým na dokumentárne programy, hlavne ide o populárnu vedu, technológie a dejiny. Medzi jej sesterské kanály patrí Discovery+, TLC, Animal Planet.

Discovery logo 

Neustále sa prinášajú nové televízne relácie plné poznania a zábavy pre všetky vekové kategórie. Spoločnosť Discovery ponúka miliónom ľudí príležitosť objavovať a uspokojovať svoju zvedavosť a ponúka pôsobivú kombináciu príbehov naprieč jednotlivými žánrami, vrátane sveta vedy a techniky, bádateľských prieskumov, dobrodružných výprav, pohľadov do histórie a detailných pohľadov do zákulisia na ľudí, miesta a organizácie, ktoré utvárajú a zdieľajú svet, v ktorom žijeme. Medzi najznámejšie relácie patrí Ničitelia mýtov, Ako sa to robí ?, Bear Grylls, Ako funguje vesmír a mnoho iných.

S hrdosťou vám predstavujeme optické výrobky Discovery v spolupráci s renomovanou značkou Levenhuk. Značka Levenhuk už dlhodobo vyrába vysokokvalitnú optickú techniku každého druhu za dostupné ceny, aby každý nadšenec mohol pozorovať krásy okolitého sveta a hlbokého vesmíru. Ide radu vysokokvalitných optických prístrojov a príslušenstva, ktoré si môžete nakúpiť na eshope POZORUJ.eu priamo tu. 

  

Optika Discovery by Levenhuk

K úspešnému prieskumu sveta plného dobrodružstva a nádhery nestačí silná túžba po niečom novom. Potrebné sú aj kvalitné, robustné a funkčné zariadenia. Binokulárny alebo pozorovací ďalekohľad pre spoznávanie krás prírody a čarovných miest. Mikroskop Vám umožní nahliadnuť do sveta drobných tvorov mikrosveta. Hvezdársky ďalekohľad, ktorý Vám umožní sa zamerať na pozorovanie hlbokého vesmíru. To všetko a ešte omnoho viac vám ponúkne nová rada pozorovateľskej techniky a optických prístrojov od Discovery. Optické výrobky sa vyvíjali a vyrábali s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. Každý jeden produkt je vyvíjaný a schválený spoločnosťou Discovery.

Tieto optické výrobky poskytnú príležitosť preskúmať náš svet v celej svojej rozmanitosti: od najmenších až po najvzdialenejšie objekty. Vybrať vhodné zariadenie je jednoduché, pretože vyrábaný sortiment produktov pozorovacej techniky zahŕňa mnoho modelov, takže vhodný prístroj nájde ako začiatočník, tak aj skúsený používateľ

  

 

Teleskopy / Hvezdárske ďalekohľady Discovery

Nekonečný vesmír je plný vzrušujúcich a zaujímavých objektov a vecí, ktoré pri pozorovaní prebudia pocit dobrodružstva a nadšenia. Tieto veci sú však neviditeľné voľným okom. Aj Mesiac, ktorí môžeme po večeroch pozorovať je pri pohľade cez teleskop úplne iný a čarovný. Hvezdárske ďalekohľady Discoveryrefraktory a reflektory, ktoré umožňujú pozorovať planéty slnečnej sústavy a ich satelity, vzdialenej galaxie, hmloviny, hviezdokopy, galaxie, hmloviny, hviezdokopy Tento rad takisto zahŕňa kompaktné a funkčné pozorovacie ďalekohľady, ktoré sa Vám budú hodiť počas cesty na výlet alebo aj relaxačné pozorovanie. K vybraným modelom dostanete aj vzdelávacie publikácie.

Mikroskopy Discovery

S novou kolekciou mikroskopov Discovery bude pozorovanie mikrosveta naozajstný zážitok. Základným predpokladom je mať spoľahlivý optický prístroj. Mikroskopy Discovery sú určené pre študijné, záujmové a pracovné účely. Rada mikroskopov Discovery s LCD obrazovkou je vhodným pomocníkom pre širokú radu používateľov, ako sú geológovia, veterinári, numizmatici, klenotníci a iný špecialisti. Biologické mikroskopy Discovery vyhovujú potrebám amatérov i profesionálov. Modelový rad zahŕňa mikroskopy od najjednoduchších až po pokročilejšie. Optika je vyrobená z plastu alebo achromatického skla, mikroskopy majú spodné a kombinované osvetlenie, jemné alebo hrubé zaostrovanie,napájané zo siete pomocou AC adaptéra, alebo batériami a ich telá sú plastové ako aj kovové. Mikroskop je dodávaný spolu so vzdelávacou publikáciou "Neviditeľný svet".

Discovery by Levenhuk

 

Spektívy / Pozorovacie ďalekohľady Discovery 

Rada pozorovacích ďalekohľadov sa najčastejšie používa pri love alebo oddychovom pozorovaní prírody. Pozorovacie ďalekohľady Discovery spĺňajú všetky kritéria a sú vhodné pre tieto účely. Každý pozorovací ďalekohľad je dodávaný s pevným statívom, ktorý Vám umožní pozorovanie na akomkoľvek mieste. Okulár spektívu je vybavený vysokovalitnou slnečnou clonou, ktorá maximálne chráni proti bočného oslneniu a tým zvyšuje zážitok z pozorovania. Zväčšenie si môžete ľubovoľne nastaviť podľa vašich preferencií a sledovaného objektu. Šikmý okulár uľahčuje pozorovanie objektov umiestnených vysoko na oblohe, napr. Vtákov. Sada obsahuje kompaktné puzdro na prenášanie a skladovanie, čím sa vám tento pozorovací ďalekohľad nepoškodí.

 

Binokulárne ďalekohľady Discovery 

Rada binokulárnych ďalekohľadov Discovery je vhodný pomocník skoro kdekoľvek. Pri poľovačke alebo love vám binokulárne ďalekohľady pomôžu zamerať a efektívne zamerať sledovanú zver. Počas výletu alebo túry vám pomôže nájsť horské chodníky a prechody. Relaxačná prechádzka bude omnoho krajšia ak si zoberiete jeden z binokulárnych ďalekohľadov Discovery, môžete tak sledovať vtáky a okolitú prírodu. Alebo môžete pozorovať len tak pre radosť a nadšenie. Binokulárne ďalekohľady Discovery sú modely pre rôzne účely.

Vybrané modely sú aj odolné voči vode a schopné sa vznášať na vode, čím sa s nimi nemusíte báť ísť ani na otvorenú vodu.

Všetky optické výrobky Discovery by Levenhuk majú praktický dizajn a pevne robustné telo a atraktívny vzhľad. Produkty prešli precíznym schvaľovaním pred výrobou, takže si môžete byť istý, že budú naplno spĺňať Vaše očakávania. Každý výrobok je dodávaný v elegantnej krabičke, ktorá je aj pekným darčekom.

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie