Mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Femto Polar

Kód: 79102
Novinka 10 rokov záruka
Značka: Discovery
164 € 136,67 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Možnosti doručenia
Monokulárny mikroskop Discovery Femto Polar je klasický biologický mikroskop, ktorý je určený na skúmania mikrosveta v prechádzajúcom a odrazenom svetle. Pomocou neho môžete hravo študovať štruktúru buniek rastlín alebo hmyzu, prvoky a mnoho iného. Je skvelou pomôckou v školách alebo na univerzitách a vďaka mimoriadne jednoduchej obsluhe je vhodný obzvlášť pre začiatočníkov a študentov. Začiatočnícky mikroskop určený na výkon jednoduchých biologických experimentov je dodávaný spolu s informatívnou vzdelávacou publikáciou s množstvom ilustrácií a zaujímavostí o mikrosvete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Femto Polar
Achromatická optika. Monokulárna hlava otočná o 360° so sklonom 45°.


Monokulárny mikroskop Discovery Femto Polar je klasický biologický mikroskop, ktorý je určený na skúmania mikrosveta v prechádzajúcom a odrazenom svetle. Pomocou neho môžete hravo študovať štruktúru buniek rastlín alebo hmyzu, prvoky a mnoho iného. Je skvelou pomôckou v školách alebo na univerzitách a vďaka mimoriadne jednoduchej obsluhe je vhodný obzvlášť pre začiatočníkov a študentov. Začiatočnícky mikroskop určený na výkon jednoduchých biologických experimentov je dodávaný spolu s informatívnou vzdelávacou publikáciou s množstvom ilustrácií a zaujímavostí o mikrosvete

Mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Atto Polar

Zloženie mikroskopu zahŕňa optické prvky, ktoré tvorí vysoko kvalitné optické sklo, monokulárnu hlavicu, ktorá je otočná v rozsahu 360° so sklonom 45°, širokouhlý okulár WF10x a revolverový nosič, v ktorom sa nachádzajú 3 achromatické objektívy s rôznymi hodnotami zväčšenia: 4x, 10x a 40x. Objektív 40x je navyše vybavený pružinovým rámom z dôvodu ochrany šošovky objektívu pred poškodením. Celkové zväčšenie, ktoré tento začiatočnícky mikroskop ponúka sa pohybuje v rozsahu od 40x do 400x a obraz si môžete upravovať pomocou hrubého a jemného zaostrenia.

Mikroskop so vzdelávacou publikáciou Discovery Atto Polar

Stavba mikroskopu zahŕňa aj pracovný stolík so svorkami, kde si môžete jednoducho umiestniť mikroskopické preparáty. Pri študovaní mikroskopických vzoriek za zhoršených svetelných podmienok vám prácu uľahčí LED osvetlenie, ktoré sa nachádza v spodnej aj hornej časti mikroskopu. K dispozícii je aj kondenzor a kotúčová clona (6 apertúr). Napájanie mikroskopu je zabezpečené pomocou AC adaptéra alebo batérií typu AA. Školský mikroskop má kovovú konštrukciu, vďaka ktorej je veľmi odolný voči náhodným nárazom alebo inému poškodeniu.


Vlastnosti:
- Biologický mikroskop, zväčšenie 40x až 400x
- Monokulárna, otočná hlava so sklonom 45°
- Achromatické objektívy, širokouhlý okulár, presné zaostrenie
- Nastavenie jasu, napájanie zo siete alebo batériove napájanie
- Stolík so svorkami, kovové telo
- Zaujímavá, ilustrovaná publikácia súčasťou sady
- Kvalitný biologický mikroskop
- Výhodná cena mikroskopu


Obsah sady:
- Mikroskop
- Okulár WF10x
- 3 ks achromatické objektívy 4x, 10x, 40x
- 3 ks batérie typu AA
- AC adaptér s napájacím káblom
- Protiprachová kryt
- Zaujímavá publikácia "Neviditeľný svet"
- Užívateľská príručka a záručný list


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Discovery mikroskopy
Záruka: 120 měsíců
Hmotnosť: 0.7 kg
? Hlavica: monokulárna
? Kondenzor: N.A. (numerická apertúra) 0,65
? Napájanie mikroskopu: Batérie
? Obsahuje kondenzor: Áno
Typ: zložený / optický, biologický
? Typ svetelného zdroja: LED
? Umiestnenie svetelného zdroja: spodné
? Zaostrenie mikroskopu: hrubé a jemné
? Zväčšenie mikroskopu: 40 a viac
Typ užívateľa: začiatočníci
Materiál optiky: Optické sklo
Priemer tubusu okuláru: 23,2 mm
Okuláre: WF10x
Objektívy: 4x, 10x, 40x
Revolverový nosič: 3 objektívy
Pracovný stolík: 90x90 mm, so svorkami
Zdvih stolíku pomocou zaostrovacieho mechanizmu: 0-10 mm
Clona: Kotúčová (6 apertúr)
Konštrukcia: Kov
Rozsah prevádzkovej teploty: +5 až +40 ° C
Prídavné funkcie: LED stmievač osvetlenia
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Montáž a nastavenie: Extrémne jednoduché
Možnosti použitia: Školské / univerzity
Metódy pozorovania: Vo svetlom poli
Zväčšenie mikroskopu: 40-400 x
Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Discovery Channel pozná každý, kto pozeral televíziu. Už do roku 1985 nepretržite informuje, baví a inšpiruje divákov naprieč celým svetom o krásach zemegule, jej úžasu a rozmanitosti prírody. V súčasnosti je kanál vysielaný celosvetovo v 155 krajinách a v 33 jazykoch. Na kanály sa zameriavajú predovšetkým na dokumentárne programy, hlavne ide o populárnu vedu, technológie a dejiny. Medzi jej sesterské kanály patrí Discovery+, TLC, Animal Planet.

Discovery logo 

Neustále sa prinášajú nové televízne relácie plné poznania a zábavy pre všetky vekové kategórie. Spoločnosť Discovery ponúka miliónom ľudí príležitosť objavovať a uspokojovať svoju zvedavosť a ponúka pôsobivú kombináciu príbehov naprieč jednotlivými žánrami, vrátane sveta vedy a techniky, bádateľských prieskumov, dobrodružných výprav, pohľadov do histórie a detailných pohľadov do zákulisia na ľudí, miesta a organizácie, ktoré utvárajú a zdieľajú svet, v ktorom žijeme. Medzi najznámejšie relácie patrí Ničitelia mýtov, Ako sa to robí ?, Bear Grylls, Ako funguje vesmír a mnoho iných.

S hrdosťou vám predstavujeme optické výrobky Discovery v spolupráci s renomovanou značkou Levenhuk. Značka Levenhuk už dlhodobo vyrába vysokokvalitnú optickú techniku každého druhu za dostupné ceny, aby každý nadšenec mohol pozorovať krásy okolitého sveta a hlbokého vesmíru. Ide radu vysokokvalitných optických prístrojov a príslušenstva, ktoré si môžete nakúpiť na eshope POZORUJ.eu priamo tu. 

  

Optika Discovery by Levenhuk

K úspešnému prieskumu sveta plného dobrodružstva a nádhery nestačí silná túžba po niečom novom. Potrebné sú aj kvalitné, robustné a funkčné zariadenia. Binokulárny alebo pozorovací ďalekohľad pre spoznávanie krás prírody a čarovných miest. Mikroskop Vám umožní nahliadnuť do sveta drobných tvorov mikrosveta. Hvezdársky ďalekohľad, ktorý Vám umožní sa zamerať na pozorovanie hlbokého vesmíru. To všetko a ešte omnoho viac vám ponúkne nová rada pozorovateľskej techniky a optických prístrojov od Discovery. Optické výrobky sa vyvíjali a vyrábali s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. Každý jeden produkt je vyvíjaný a schválený spoločnosťou Discovery.

Tieto optické výrobky poskytnú príležitosť preskúmať náš svet v celej svojej rozmanitosti: od najmenších až po najvzdialenejšie objekty. Vybrať vhodné zariadenie je jednoduché, pretože vyrábaný sortiment produktov pozorovacej techniky zahŕňa mnoho modelov, takže vhodný prístroj nájde ako začiatočník, tak aj skúsený používateľ

  

 

Teleskopy / Hvezdárske ďalekohľady Discovery

Nekonečný vesmír je plný vzrušujúcich a zaujímavých objektov a vecí, ktoré pri pozorovaní prebudia pocit dobrodružstva a nadšenia. Tieto veci sú však neviditeľné voľným okom. Aj Mesiac, ktorí môžeme po večeroch pozorovať je pri pohľade cez teleskop úplne iný a čarovný. Hvezdárske ďalekohľady Discoveryrefraktory a reflektory, ktoré umožňujú pozorovať planéty slnečnej sústavy a ich satelity, vzdialenej galaxie, hmloviny, hviezdokopy, galaxie, hmloviny, hviezdokopy Tento rad takisto zahŕňa kompaktné a funkčné pozorovacie ďalekohľady, ktoré sa Vám budú hodiť počas cesty na výlet alebo aj relaxačné pozorovanie. K vybraným modelom dostanete aj vzdelávacie publikácie.

Mikroskopy Discovery

S novou kolekciou mikroskopov Discovery bude pozorovanie mikrosveta naozajstný zážitok. Základným predpokladom je mať spoľahlivý optický prístroj. Mikroskopy Discovery sú určené pre študijné, záujmové a pracovné účely. Rada mikroskopov Discovery s LCD obrazovkou je vhodným pomocníkom pre širokú radu používateľov, ako sú geológovia, veterinári, numizmatici, klenotníci a iný špecialisti. Biologické mikroskopy Discovery vyhovujú potrebám amatérov i profesionálov. Modelový rad zahŕňa mikroskopy od najjednoduchších až po pokročilejšie. Optika je vyrobená z plastu alebo achromatického skla, mikroskopy majú spodné a kombinované osvetlenie, jemné alebo hrubé zaostrovanie,napájané zo siete pomocou AC adaptéra, alebo batériami a ich telá sú plastové ako aj kovové. Mikroskop je dodávaný spolu so vzdelávacou publikáciou "Neviditeľný svet".

Discovery by Levenhuk

 

Spektívy / Pozorovacie ďalekohľady Discovery 

Rada pozorovacích ďalekohľadov sa najčastejšie používa pri love alebo oddychovom pozorovaní prírody. Pozorovacie ďalekohľady Discovery spĺňajú všetky kritéria a sú vhodné pre tieto účely. Každý pozorovací ďalekohľad je dodávaný s pevným statívom, ktorý Vám umožní pozorovanie na akomkoľvek mieste. Okulár spektívu je vybavený vysokovalitnou slnečnou clonou, ktorá maximálne chráni proti bočného oslneniu a tým zvyšuje zážitok z pozorovania. Zväčšenie si môžete ľubovoľne nastaviť podľa vašich preferencií a sledovaného objektu. Šikmý okulár uľahčuje pozorovanie objektov umiestnených vysoko na oblohe, napr. Vtákov. Sada obsahuje kompaktné puzdro na prenášanie a skladovanie, čím sa vám tento pozorovací ďalekohľad nepoškodí.

 

Binokulárne ďalekohľady Discovery 

Rada binokulárnych ďalekohľadov Discovery je vhodný pomocník skoro kdekoľvek. Pri poľovačke alebo love vám binokulárne ďalekohľady pomôžu zamerať a efektívne zamerať sledovanú zver. Počas výletu alebo túry vám pomôže nájsť horské chodníky a prechody. Relaxačná prechádzka bude omnoho krajšia ak si zoberiete jeden z binokulárnych ďalekohľadov Discovery, môžete tak sledovať vtáky a okolitú prírodu. Alebo môžete pozorovať len tak pre radosť a nadšenie. Binokulárne ďalekohľady Discovery sú modely pre rôzne účely.

Vybrané modely sú aj odolné voči vode a schopné sa vznášať na vode, čím sa s nimi nemusíte báť ísť ani na otvorenú vodu.

Všetky optické výrobky Discovery by Levenhuk majú praktický dizajn a pevne robustné telo a atraktívny vzhľad. Produkty prešli precíznym schvaľovaním pred výrobou, takže si môžete byť istý, že budú naplno spĺňať Vaše očakávania. Každý výrobok je dodávaný v elegantnej krabičke, ktorá je aj pekným darčekom.

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie