Sada mikropreparátov Discovery Prof DPS 25. „Biológia, vtáky, atď.“

Kód: 78415
Novinka 10 rokov záruka
Značka: Discovery
19 € / ks 15,83 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Možnosti doručenia
Sada mikropreparátov Discovery Prof DPS 25. "Biológia, vtáky atď." veľká sada 25 hotových preparátov určená pre mikroskopický výskum. Nájdete v nej preparáty z piatich sád Discovery Prof DPS 5, a to "Biológia", "Mutácia", "Život v kvapke vody", "Obojživelníky" a "Vtáky". S touto sadou sa určite nudiť nebudete. Táto sada ponúka zaujímavé vzdelávacie zážitky v rôznych biologických vedných disciplínach. Poskytuje celkový pohľad na štruktúru rôznych živých organizmov. Vo svete existuje mnoho rôznych vzoriek tkanív živočíchov a rastlín, typických, ale aj poškodených vonkajšími vplyvmi.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Sada mikropreparátov Discovery Prof DPS 25. "Biológia, vtáky, atď."

Preparáty je možné používať s mikroskopmi akejkoľvek značky. Odbor štúdia: botanika, mykológia, zoológia, ornitológia a bakteriológia


Sada mikropreparátov Discovery Prof DPS 25. "Biológia, vtáky atď."veľká sada 25 hotových preparátov určená pre mikroskopický výskum. Nájdete v nej preparáty z piatich sád Discovery Prof DPS 5, a to "Biológia", "Mutácia", "Život v kvapke vody", "Obojživelníky" a "Vtáky". S touto sadou sa určite nudiť nebudete. Táto sada ponúka zaujímavé vzdelávacie zážitky v rôznych biologických vedných disciplínach. Poskytuje celkový pohľad na štruktúru rôznych živých organizmov. Vo svete existuje mnoho rôznych vzoriek tkanív živočíchov a rastlín, typických, ale aj poškodených vonkajšími vplyvmi.Sada mikropreparátov Discovery Prof DPS 25. "Biológia, vtáky, atď."


Vysoko kvalitné optické sklo je určené pre pokročilý výskum. Určite ho využijete pri lekárskom vzdelávani, zoológii, mikrobiológii a pri veterinárnej medicíne a veľa iného. Obrazy sú vysoko priehľadné a odolné a pri zväčšení sú tak jasné, že vám budu slúžiť ako vyúkové materiály ešte mnoho rokov. Štruktúru a zmenu v rôznych tkanivách budete môcť podrobne študovať, čo určite ocenia budúci odborníci.
Sadu mikropreparátov Discovery Prof DPS 25 "Biológia, vtáky atď." môžete použiť s mikroskopmi rôznych značiek a pre akékoľvek použitie mikroskopu (pre profesionálne, amatérske alebo výukové účely).

Sada mikropreparátov Discovery Prof DPS 25. "Biológia, vtáky, atď."
Vlastnosti:
- Veľká sada 25 vzoriek predstavuje množstvo živých tvorov
- Prídavné podložné sklíčka pre vlastnú prípravu vzoriek
- Perfektné výukové materiály pre celý kurz biológie
- Vysoko kvalitné optické sklo
- Možno použiť s akýmkoľvek mikroskopom so spodným osvetlením


Sada preparátov obsahuje:
- Sladkovodná vláknitá zelená riasa
- Vzorka z chleba s podhubím a sporou
- Koreň slnečnice, priečny rez
- Vtáčí zob, priečny rez listu
- Tulipán, priečny rez semenníka so semenami
- Drevo infikované hubou
- Rybia koža, priečny rez, poškodená chemikáliami
- Nádor na kožu obojživelníka, priečny rez
- Časti rastliny zamorené voškami, priečny rez
- Dafnie, vodná blcha
- Kyklop, buchanka, celoplošný rez
- Mix sladkovodného planktónu
- Polypovec, priečny rez tela
- Baktérie z hnijúcej vody
- Sladkovodná ryba, žiabre
- Sladkovodná ryba, chvost
- Rybie šupiny, rôzne typy, celoplošný rez
- Pulec, larva žaby, priečny rez telom
- Žaba (Rana), jazyk, priečny rez
- Hus (Anser), perie, celoplošný rez
- Kačica (Anas), druhý žalúdok
- Moriak (Meleagris), perie z krídla
- Kurča (Gallus), hrebienok
- Kurča (Gallus), krvný náter
- Prázdne krycie sklíčka – 50 ks
- Prázdne podložné sklíčka – 24 ks


 

Prečítajte si naše články k danej téme - Optické prístroje pre deti:

" Hračky " a pomôcky pre deti na pozorovanie prírody
https://www.tvojfon.sk/clanky-o-optickych-pristrojoch/--hracky-a-pomocky-pre-deti-na-pozorovanie-prirody/

Všetko čo potrebujete vedieť o mikroskope Rainbow 2L PLUS
https://www.tvojfon.sk/blog-o-mikroskopoch/vsetko-co-potrebujete-vediet-o-mikroskope-rainbow-2l-plus/

Spoznajte biologický mikroskop Levenhuk Rainbow 50L
https://www.tvojfon.sk/blog-o-mikroskopoch/spoznajte-biologicky-mikroskop-levenhuk-rainbow-50l/

Prehľad najpredávanejších detských mikroskopov
https://www.tvojfon.sk/blog-o-mikroskopoch/prehlad-najpredavanejsich-detskych-mikroskopov/

Značka Levenhuk sa spája s Discovery Channel
https://www.tvojfon.sk/discovery-by-levenhuk/znacka-levenhuk-sa-spaja-s-discovery-channel/

Nové detské mikroskopy od spoločnosti Discovery by Levenhuk
https://www.tvojfon.sk/discovery-by-levenhuk/nove-detske-mikroskopy-od-spolocnosti-discovery-by-levenhuk/

Nový rad mikroskopov Discovery by Levenhuk
https://www.tvojfon.sk/discovery-by-levenhuk/novy-rad-mikroskopov-discovery-by-levenhuk/

Doživotná záruka na produkty Levenhuk!
https://www.tvojfon.sk/clanky-o-optickych-pristrojoch/dozivotna-zaruka-na-produkty-levenhuk/

Záruka Bresser
https://www.tvojfon.sk/clanky-o-optickych-pristrojoch/zaruka-bresser/

Dodatočné parametre

Kategória: Experimentálne sady a preparáty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.37 kg
Typ: Sada preparátov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Discovery Channel pozná každý, kto pozeral televíziu. Už do roku 1985 nepretržite informuje, baví a inšpiruje divákov naprieč celým svetom o krásach zemegule, jej úžasu a rozmanitosti prírody. V súčasnosti je kanál vysielaný celosvetovo v 155 krajinách a v 33 jazykoch. Na kanály sa zameriavajú predovšetkým na dokumentárne programy, hlavne ide o populárnu vedu, technológie a dejiny. Medzi jej sesterské kanály patrí Discovery+, TLC, Animal Planet.

Discovery logo 

Neustále sa prinášajú nové televízne relácie plné poznania a zábavy pre všetky vekové kategórie. Spoločnosť Discovery ponúka miliónom ľudí príležitosť objavovať a uspokojovať svoju zvedavosť a ponúka pôsobivú kombináciu príbehov naprieč jednotlivými žánrami, vrátane sveta vedy a techniky, bádateľských prieskumov, dobrodružných výprav, pohľadov do histórie a detailných pohľadov do zákulisia na ľudí, miesta a organizácie, ktoré utvárajú a zdieľajú svet, v ktorom žijeme. Medzi najznámejšie relácie patrí Ničitelia mýtov, Ako sa to robí ?, Bear Grylls, Ako funguje vesmír a mnoho iných.

S hrdosťou vám predstavujeme optické výrobky Discovery v spolupráci s renomovanou značkou Levenhuk. Značka Levenhuk už dlhodobo vyrába vysokokvalitnú optickú techniku každého druhu za dostupné ceny, aby každý nadšenec mohol pozorovať krásy okolitého sveta a hlbokého vesmíru. Ide radu vysokokvalitných optických prístrojov a príslušenstva, ktoré si môžete nakúpiť na eshope POZORUJ.eu priamo tu. 

  

Optika Discovery by Levenhuk

K úspešnému prieskumu sveta plného dobrodružstva a nádhery nestačí silná túžba po niečom novom. Potrebné sú aj kvalitné, robustné a funkčné zariadenia. Binokulárny alebo pozorovací ďalekohľad pre spoznávanie krás prírody a čarovných miest. Mikroskop Vám umožní nahliadnuť do sveta drobných tvorov mikrosveta. Hvezdársky ďalekohľad, ktorý Vám umožní sa zamerať na pozorovanie hlbokého vesmíru. To všetko a ešte omnoho viac vám ponúkne nová rada pozorovateľskej techniky a optických prístrojov od Discovery. Optické výrobky sa vyvíjali a vyrábali s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. Každý jeden produkt je vyvíjaný a schválený spoločnosťou Discovery.

Tieto optické výrobky poskytnú príležitosť preskúmať náš svet v celej svojej rozmanitosti: od najmenších až po najvzdialenejšie objekty. Vybrať vhodné zariadenie je jednoduché, pretože vyrábaný sortiment produktov pozorovacej techniky zahŕňa mnoho modelov, takže vhodný prístroj nájde ako začiatočník, tak aj skúsený používateľ

  

 

Teleskopy / Hvezdárske ďalekohľady Discovery

Nekonečný vesmír je plný vzrušujúcich a zaujímavých objektov a vecí, ktoré pri pozorovaní prebudia pocit dobrodružstva a nadšenia. Tieto veci sú však neviditeľné voľným okom. Aj Mesiac, ktorí môžeme po večeroch pozorovať je pri pohľade cez teleskop úplne iný a čarovný. Hvezdárske ďalekohľady Discoveryrefraktory a reflektory, ktoré umožňujú pozorovať planéty slnečnej sústavy a ich satelity, vzdialenej galaxie, hmloviny, hviezdokopy, galaxie, hmloviny, hviezdokopy Tento rad takisto zahŕňa kompaktné a funkčné pozorovacie ďalekohľady, ktoré sa Vám budú hodiť počas cesty na výlet alebo aj relaxačné pozorovanie. K vybraným modelom dostanete aj vzdelávacie publikácie.

Mikroskopy Discovery

S novou kolekciou mikroskopov Discovery bude pozorovanie mikrosveta naozajstný zážitok. Základným predpokladom je mať spoľahlivý optický prístroj. Mikroskopy Discovery sú určené pre študijné, záujmové a pracovné účely. Rada mikroskopov Discovery s LCD obrazovkou je vhodným pomocníkom pre širokú radu používateľov, ako sú geológovia, veterinári, numizmatici, klenotníci a iný špecialisti. Biologické mikroskopy Discovery vyhovujú potrebám amatérov i profesionálov. Modelový rad zahŕňa mikroskopy od najjednoduchších až po pokročilejšie. Optika je vyrobená z plastu alebo achromatického skla, mikroskopy majú spodné a kombinované osvetlenie, jemné alebo hrubé zaostrovanie,napájané zo siete pomocou AC adaptéra, alebo batériami a ich telá sú plastové ako aj kovové. Mikroskop je dodávaný spolu so vzdelávacou publikáciou "Neviditeľný svet".

Discovery by Levenhuk

 

Spektívy / Pozorovacie ďalekohľady Discovery 

Rada pozorovacích ďalekohľadov sa najčastejšie používa pri love alebo oddychovom pozorovaní prírody. Pozorovacie ďalekohľady Discovery spĺňajú všetky kritéria a sú vhodné pre tieto účely. Každý pozorovací ďalekohľad je dodávaný s pevným statívom, ktorý Vám umožní pozorovanie na akomkoľvek mieste. Okulár spektívu je vybavený vysokovalitnou slnečnou clonou, ktorá maximálne chráni proti bočného oslneniu a tým zvyšuje zážitok z pozorovania. Zväčšenie si môžete ľubovoľne nastaviť podľa vašich preferencií a sledovaného objektu. Šikmý okulár uľahčuje pozorovanie objektov umiestnených vysoko na oblohe, napr. Vtákov. Sada obsahuje kompaktné puzdro na prenášanie a skladovanie, čím sa vám tento pozorovací ďalekohľad nepoškodí.

 

Binokulárne ďalekohľady Discovery 

Rada binokulárnych ďalekohľadov Discovery je vhodný pomocník skoro kdekoľvek. Pri poľovačke alebo love vám binokulárne ďalekohľady pomôžu zamerať a efektívne zamerať sledovanú zver. Počas výletu alebo túry vám pomôže nájsť horské chodníky a prechody. Relaxačná prechádzka bude omnoho krajšia ak si zoberiete jeden z binokulárnych ďalekohľadov Discovery, môžete tak sledovať vtáky a okolitú prírodu. Alebo môžete pozorovať len tak pre radosť a nadšenie. Binokulárne ďalekohľady Discovery sú modely pre rôzne účely.

Vybrané modely sú aj odolné voči vode a schopné sa vznášať na vode, čím sa s nimi nemusíte báť ísť ani na otvorenú vodu.

Všetky optické výrobky Discovery by Levenhuk majú praktický dizajn a pevne robustné telo a atraktívny vzhľad. Produkty prešli precíznym schvaľovaním pred výrobou, takže si môžete byť istý, že budú naplno spĺňať Vaše očakávania. Každý výrobok je dodávaný v elegantnej krabičke, ktorá je aj pekným darčekom.

your-image-description