Binokulárny mikroskop Levenhuk MED 20B

Kód: 73988
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
ZADARMOZADARMO 887,94 € –40 %
Binokulárny mikroskop Levenhuk MED 20B
887,94 € –40 % 532 €
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia
Ak hľadáte profesionálny mikroskop pre výskum so širokým rozsahom zväčšenia, neváhajte siahnuť po tomto skvelom optickom binokulárnom mikroskope Levenhuk MED 20B. Rozsah zväčšenia sa pohybuje v rozmedzí 40-1000x a je vhodný na použitie v mikrobiologickom oddelení, lekárskom laboratóriu či výskumnom ústave. Využíva polorovinnú achromatickú optiku, ktorá minimalizuje chromatické aberácie a splošťuje zakrivenie zorného poľa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Binokulárny mikroskop Levenhuk MED 20B

Profesionálny laboratórny mikroskop. Zväčšenie: 40-1000x.


Ak hľadáte profesionálny mikroskop pre výskum so širokým rozsahom zväčšenia, neváhajte siahnuť po tomto skvelom optickom binokulárnom mikroskope Levenhuk MED 20B. Rozsah zväčšenia sa pohybuje v rozmedzí 40-1000x a je vhodný na použitie v mikrobiologickom oddelení, lekárskom laboratóriu či výskumnom ústave. Využíva polorovinnú achromatickú optiku, ktorá minimalizuje chromatické aberácie a splošťuje zakrivenie zorného poľa.
Binokulárny mikroskop Levenhuk MED 20B
Binokulárny mikroskop Levenhuk MED 20B

Zloženie mikroskopu tvorí binokulárna hlavica otočná okolo svojej osi v rozsahu 360°, ktorá je ideálna pre dlhodobejšie pozorovanie, širokouhlé okuláre s možnosťou nastavenia dioptrií, mechanizmus hrubého a jemného zaostrovania a štyri objektívy umiestnené v revolverovej hlavici. Najvýkonnejšie objektívy sú vybavené pružinovým mechanizmom z dôvodu ochrany objektívu, šošovky a preparátu pred poškodením. Pre jasnejší a kontrastnejší obraz sú optické komponenty vyrobené z kvalitného optického skla a ochránené protiplesňovým povlakom. Sada obsahuje taktiež aj fľaštičku s imerzným olejom, ktorý je možné využiť pri pozorovaní s objektívom 100x.

Binokulárny mikroskop Levenhuk MED 20B
Binokulárny mikroskop Levenhuk MED 20B
Osvetľovací systém laboratórneho mikroskopu tvorí spodný zdroj svetla a Abbeho kondenzor s irisovou clonou a držiakom filtra. Zdrojom je halogénová žiarovka 20 W. Optimálnu úroveň osvetlenia je možno nastaviť prostredníctvom regulácie jasu. K dispozícii je aj Köhlerové osvetlenie. Optický mikroskop Levenhuk MED 20B je možné napájať zo zdroja striedavého prúdu. Stavba mikroskopu je dotvorená dvojvrstvovým pracovným stolíkom, ktorý je vybavený mechanickým meradlom.


Binokulárny mikroskop Levenhuk MED 20B
Binokulárny mikroskop Levenhuk MED 20B

Vlastnosti:

- Binokulárny laboratórny mikroskop
- Polorovinná achromatická optika, 40x až 1000x zväčšenie
- Protiplesňový povlak všetkých optických povrchov
- Halogénové osvetlenie je napájané zo zdroja striedavého prúdu
- K dispozícii je Köhlerové osvetlenie
- Výhodná cena mikroskopu Levenhuk


Obsah sady:
- Základňa mikroskopu so stojanom
- 360 ° otočná binokulárna hlava
- Polorovinné achromatické objektívy 4x, 10x, 40x, 100x (olej) s protiplesňovým povlakom
- Širokouhlé okuláre: WF10x / 18 mm s protiplesňovým povlakom (2 ks)
- Abbeho kondenzor neuv 1,25 s irisovou clonou a držiakom filtra
- Filtre: modrý, zelený, žltý
- Nádobka s imerzným olejom
- Halogénová žiarovka (6/20 W)
- Poistka (2 ks)
- Napájací kábel pre mikroskop
- Protiprachový kryt
- Užívateľská príručka a celoživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Medicínske mikroskopy
Záruka: lifetime
Hmotnosť: 7.28 kg
? Clona: irisová
? Dioptrická korekcia: ± 5
? Filtre: modrý, žltý, zelený
? Hlavica: binokulárna
? Hmotnosť: 7000 g
? Kondenzor: Abbe kondenzor N.A. 1,25
? Materiál optiky: Optické sklo
Napájanie: kábel
? Napájanie mikroskopu: El. zdroj
? Obsahuje kondenzor: Áno
Okuláre: WF10x
Otáčania hlavice: otáčacia v rozsahu 360°
Regulácia jasu: áno
Typ: laboratórny
? Typ svetelného zdroja: Halogénové svetlo
? Umiestnenie svetelného zdroja: spodné
? Zaostrenie mikroskopu: hrubé a jemné
? Zväčšenie mikroskopu: 40 a viac
Zväčšenie objektívov: 4 x, 10 x, 40 x, 100 x
Zväčšenie mikroskopu: 40-1000 x
Hmotnosť: 7,28 kg
Farba: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×