your-image-description

Detský mikroskop s adaptérom telefón Bresser Junior Biolux CA 40x-1024x

Kód: 72183
Najpredávanejšie
Značka: Bresser
167,90 € –28 %
Detský mikroskop s adaptérom telefón Bresser Junior Biolux CA 40x-1024x
167,90 € –28 % 121,40 € 101,17 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.2.2023
Možnosti doručenia
Ideálnou voľbou pre práve začínajúcich mladých výskumníkov je tento kvalitný a ľahko obslúžiteľný mikroskop Bresser Junior Biolux CA 40x-1024x. Je vhodný na štúdium transparentných a netransparentných preparátov. Disponuje zväčšením v rozmedzí od 40x do 1024x. Mikroskop pre deti je vhodný na vykonávanie školských laboratórnych prác či jednoduchších vedeckých výskumov.


Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Mikroskop s adaptérom na chytrý telefón Bresser Junior Biolux CA 40x-1024x

Zväčšenie: 40-1024x.

Ideálnou voľbou pre práve začínajúcich mladých výskumníkov je tento kvalitný a ľahko obslúžiteľný mikroskop Bresser Junior Biolux CA 40x-1024x. Je vhodný na štúdium transparentných a netransparentných preparátov. Zloženie mikroskopu tvorí monokulárna hlavica, dva okuláre (WF10x, WF16x), Barlowovu šošovku a tri objektívy (4x, 10x, 40x). Všetky optické komponenty sú vyrobené z vysoko kvalitného optického skla a prinášajú detailný a neskreslený obraz pozorovaných mikroskopických vzoriek. Disponuje zväčšením v rozmedzí od 40x do 1024x. Tento skvelý optický mikroskop pre deti je vhodný na vykonávanie školských laboratórnych prác či jednoduchších vedeckých výskumov


Mikroskop s adaptérom na chytrý telefón Bresser Junior Biolux CA 40x-1024xMikroskop s adaptérom na chytrý telefón Bresser Junior Biolux CA 40x-1024x
Detský mikroskop Bresser Junior CA 40x-1024x využíva batériový zdroj napájania, ktorý je súčasťou balenia a dodáva sa spolu s ochranným pudrom. Samozrejmosťou je aj pracovný stolík, nad ktorým je umiestnené horné LED osvetlenie pre sledovanie biologických preparátov v prechádzajúcom svetle (tenké priehľadné objekty) a pod ním sa nachádza spodné LED osvetlenie zaručí sledovanie širokého spektra nepriehľadných objektov v odrazenom svetle (mince, minerály, známky, rastliny, drobný hmyz, chrobáky preparátov). Osvetľujúci mechanizmus využíva batérie typu AA

Mikroskop s adaptérom na chytrý telefón Bresser Junior Biolux CA 40x-1024xMikroskop s adaptérom na chytrý telefón Bresser Junior Biolux CA 40x-1024xK tomuto optickému mikroskopu je dodávaný aj adaptér na telefón, ktorý slúži ako stojan na upevnenie smartfónu na okulári, prostredníctvom ktorého môžete zaznamenávať snímky či videozáznamy vášho výskumu.

Vlastnosti:
- Detský mikroskop
- Vhodný pre začiatočníkov
- Ideálny na mobilné použitie
- Ľahko obsluhovateľný
- Výhodná cena mikroskopu

Obsah sady:
- Mikroskop
- Batérie typu AA
- Dva okuláre (WF10x, WF16x)
- Tri objektívové šošovky (4x, 10x, 40x)
- Barlowova šošovka
- 5 čistých sklíčok
- 5 krytov
- Pipeta
- Držiak
- Používateľská príručka a záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Školské mikroskopy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.65 kg
? Napájanie mikroskopu: Batérie
? Umiestnenie svetelného zdroja: kombinované
? Zväčšenie mikroskopu: 40 a viac
Barlowova šošovka: 2x
Bresser: Mikroskopy Junior
Možnosti použitia: školské
Objektívy: 4x, 10x, 40x
Okuláre: WF10x
Zväčšenie mikroskopu: 40-1024 x
Hmotnosť: 1,2 kg
Farba: Strieborná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

O značke Bresser 

 

-> Na trhu od roku 1957->  Nemecká kvalita a precíznosť ->  Produkty najvyššej kvality ->  Široký výber produktov podľa úrovne užívateľa - či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1957 pre všetkých zvedacov, ktorí chcú objavovať nové kúzla prírody a vesmíru.

V portfóliu výrobkou si nájde každí dobrodruh svoje, či ste začiatočník alebo profesionál. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. V roku 1982 sa spoločnosť Bresser rozhodla uviesť na trh rôzne modely pozorovacej techniky doplnené o špičkové inovácie pre komfort každého pozorovateľa.,

 

Hlavné sídlo Bresser je v Rhede
Produkty značky Bresser sú známe na celom svete, avčak hlavna centrála sídli v pokojnom meste Rhede v Nemecku. Návštevníci môžu pri návšete spoznať vo vybraných shoowroomoch kompletný sortiment produktov. Pre komfort a vývoj sa vybudovalo aj komplexné testovacie stredisko v Rhede pre výrobky. V našom bezprašnom optickom laboratóriu hodnotíme našu optiku, aby sme zaistili výkon a čistotu farieb. Navyše, naše observatórium na mieste je ideálnym miestom na testovanie našich teleskopov.

 

BRESSER po celom svete
Spoločnosť celosvetovo každým rokom rastie. Predajne siete nájdete v Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Španielsku a USA. Väčšina produktov je dostupná celosvetovo.

Bresser  

Kvalita BRESSER
Dlhodobé skúsenosti a precíznosť spojená s najmodernejšími technológiami sa spája, aby zákazníci mali vždy prvotriednú kvalitu. Môžete si byť istý, že pri výrobe každého produktu sa dával dôraz na každý detail pre čo najlepší výsledok.

Bresser x Oxford University 

 

Spolupráce značky BRESSER
Spoločnosť sa dlhodobo snaží dať každému pozorovateľovi rozšíriť si svoje obzory. S takýmito ušľachtilým cieľom spoločnosť Bresser dlhodobo nadviazuje partnerstva s mnohými svetovými značkami. V rámci toho je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon a spája produkty z rôznych oblastí do jedného uceleného radu. Medzi najvýznamnejšie spolupráce určite patrí renomovaná značka National Geographic, alebo najlepšia univerzita na svete Oxford.

Bresser National Geographic

×
your-image-description