Mikroskop Levenhuk 2ST

Kód: 35322
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
ZADARMOZADARMO 167,94 € –29 %
Mikroskop Levenhuk 2ST
167,94 € –29 % 119 €
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia
Stereoskopický mikroskop Levenhuk 2ST je kvalitný mikroskop, ktorý disponuje pracovnou vzdialenosťou 60 mm a maximálnym zväčšením až 40x. Vďaka tomu umožňuje pozorovanie relatívne veľkých objektov, ako sú minerály, horniny, mince, šperky ale aj iné objekty. Skvelo sa hodí na prácu v mineralógii, klenotníctve, numizmatike, na štúdium starožitností a podobne. Široké možnosti použitia robia z tohto mikroskopu skvelú pomôcku pri vzdelávacích, odborných či vedeckých aktivitách. Vďaka tomu môže byť považovaný za ideálny školský mikroskop, je vhodný aj pre pokročilých používateľov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Levenhuk 2ST Mikroskop

Stereoskopický mikroskop. Binokulárna hlavica. Zväčšenie: 40x.

Stereoskopický mikroskop Levenhuk 2ST je kvalitný mikroskop, ktorý disponuje pracovnou vzdialenosťou 60 mm a maximálnym zväčšením až 40x. Vďaka tomu umožňuje pozorovanie relatívne veľkých objektov, ako sú minerály, horniny, mince, šperky ale aj iné objekty. Skvelo sa hodí na prácu v mineralógii, klenotníctve, numizmatike, na štúdium starožitností a podobne. Široké možnosti použitia robia z tohto mikroskopu skvelú pomôcku pri vzdelávacích, odborných či vedeckých aktivitách. Vďaka tomu môže byť považovaný za ideálny školský mikroskop, je vhodný aj pre pokročilých používateľov.


 Mikroskop Levenhuk 2ST

Zloženie stereomikroskopu tvorí binokulárna hlavica, ktorá poskytuje pohodlnejšie pozorovanie a nezaťažuje oči, optika vyrobená z vysoko kvalitného optického skla, ktorá ponúka vysoko kvalitné trojrozmerné obrazy pozorovaných objektov, 4x objektív a dva páry okulárov WF10x. Okuláre disponujú gumovými očnicami, čo pridáva pozorovaniu pohodlie a bráni preniknutiu odleskov zo strán. Zaostrovací mechanizmus je v podobe drsného zaostrenia, pričom jeho úprava sa vykonáva otáčaním makroskrutky na tele svetelného mikroskopu. Stereomikroskop využíva prirodzené osvetlenie, čo je zároveň aj ekonomická výhoda. Jednou z ďalších výhod je aj možnosť dioptrickej korekcie okulára, ktorú si môžete prispôsobiť vášmu individuálnemu zraku.

 Mikroskop Levenhuk 2STStavba mikroskopu tvorí aj pracovný stolík, ktorý je vybavený čiernobielou stranou a svorkami, ktoré slúžia na pevné uchopenie mikroskopických preparátov. Telo mikroskopu je vyrobené z kovu, vďaka čomu sa predlžuje životnosť celého mikroskopu a zvyšuje sa jeho odolnosť voči náhodným mechanickým nárazom.


 Mikroskop Levenhuk 2ST Vlastnosti:
- Stereoskopický mikroskop
- Binokulárna hlavica
- Zväčšenie až 40x
- Vysoká kvalita
- Cenovo lacný mikroskop


Obsah sady:
- Levenhuk Stereo mikroskop
- Binokulárne hlavice
- Okulár WF10x - 2 kusy
- 4x objektív
- Obojstranná pracovná doska (čierna/biela)
- Gumové očnice
- Užívateľská príručka a záručný list


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Stereoskopické mikroskopy
Záruka: lifetime
Hmotnosť: 1.8 kg
? Hlavica: binokulárna
? Materiál optiky: sklo
Pracovná vzdialenosť: 60 mm
? Typ svetelného zdroja: zrkadlo, Prirodzené svetlo
? Zaostrenie mikroskopu: drsné
? Zväčšenie mikroskopu: 20 a viac
Interpupilárna vzdialenosť: 60 mm
Dioptrická korekcia okuláru: od +5 do -5 dioptrií
Pracovný stolík: Obojstranný, so svorkami
Objektívy: 4 objektívy
Okuláre: WF10x
Očnice: Gumové
Materiál tela: Kov
Účel: Školské, laboratórne, stereoskopické
Hmotnosť: 1,8 kg
Farba: Biela

Prezentačné video CZJ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×