Mikroskop Levenhuk 3ST

Kód: 35323
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
ZADARMOZADARMO 335,94 € –41 %
Mikroskop Levenhuk 3ST
335,94 € –41 % 199 €
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Skvelý mikroskop Levenhuk 3ST je kvalitný mikroskop, ktorý vykresľuje detailné 3D obrazy pozorovaných objektov a zároveň umožňuje merať ich rozmery, vďaka čomu je veľmi užitočnou pomôckou pre špecialistov v rôznych vedeckých či priemyselných odvetviach, od biológie až po klenotnícky priemysel. Disponuje pracovnou vzdialenosťou 57 mm a možnosťou zväčšenia v rozsahu od 20x do 40x. Vďaka tomu ponúka možnosť pozorovať a skúmať relatívne veľké objekty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Levenhuk 3ST Mikroskop
Stereoskopický mikroskop. Binokulárna hlavica. Zväčšenie: 20-40x.


Skvelý mikroskop Levenhuk 3ST je kvalitný mikroskop, ktorý vykresľuje detailné 3D obrazy pozorovaných objektov a zároveň umožňuje merať ich rozmery, vďaka čomu je veľmi užitočnou pomôckou pre špecialistov v rôznych vedeckých či priemyselných odvetviach, od biológie až po klenotnícky priemysel. Disponuje pracovnou vzdialenosťou 57 mm a možnosťou zväčšenia v rozsahu od 20x do 40x. Vďaka tomu ponúka možnosť pozorovať a skúmať relatívne veľké objekty.


Mikroskop Levenhuk 3ST
Mikroskop Levenhuk 3ST

Zloženie mikroskopu zahŕňa binokulárnu hlavicu so 45-stupňovým sklonom, ktorá ponúka väčší komfort pri dlhodobom pozorovaní bez záťaže na oči, optika vyrobená z vysoko kvalitného optického skla a ochránená niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou, takže prináša obraz so skvelým vyobrazením farieb. Interpupilárna vzdialenosť hlavy mikroskopu môže byť nastavená v rozsahu 2,1 až 3 palce, vďaka čomu je tento model výborným flexibilným optickým mikroskopom. Ďalej zahŕňa objektívy 2x a 4x, dva okuláre WF10x s gumovými očnicami.Mikroskop Levenhuk 3ST
Mikroskop Levenhuk 3ST

Osvetľovací systém je vybavený vstavaným horným a spodným osvetlením s použitím halogénových žiaroviek. Zdrojom napájania je elektrická sieť. Pre pohodlné pozorovanie je stavba mikroskopu vybavená aj pracovným stolíkom, ktorý disponuje čiernobielou stranou a svorkami pre pevné uchopenie mikroskopických preparátov. Telo optického mikroskopu tvorí kov, takže je odolný voči náhodným mechanickým nárazom a predlžuje to jeho životnosť.Mikroskop Levenhuk 3ST
Mikroskop Levenhuk 3ST

Vlastnosti:
- Stereomikroskop
- Binokulárna hlavica
- Vhodný pre odborníkov, pokročilých
- Školský, laboratórny
- Vysoká kvalita
- Cenovo lacný mikroskop


Obsah sady:
- Levenhuk Stereo mikroskop
- Binokulárna hlavica
- Okulár WF10x - 2 kusy
- Objektív: 2x/4x
- Náhradná halogénová žiarovka: 12V/10W
- Pracovný stôl z matného skla
- Obojstranná pracovná doska (čierna/biela)
- Gumové očnice
- Užívateľská príručka a záručný list


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.

Dodatočné parametre

Kategória: Stereoskopické mikroskopy
Záruka: lifetime
Hmotnosť: 3.1 kg
? Hlavica: binokulárna
? Materiál optiky: Optické sklo
Napájanie: 230 V
? Osvetlenie: halogénová žiarovka 12 V/10 W (horné a dolné osvetlenie), konštantný jas
Otáčania hlavica: so sklonom 45°
Zaostrenie: drsné, 40 mm
? Zväčšenie mikroskopu: 20 a viac
Pracovná vzdialenosť: 57 mm
Interpupilárna vzdialenosť: 60 mm
Dioptrická korekcia okuláru: od +5 do -5 dioptrií
Pracovný stolík: Ø90 mm, pracovný stôl z matného skla so svorkami, obojstranná pracovná doska (čierna/biela)
Účel: Školské, laboratórne, stereoskopické
Materiál tela: Kov
Hmotnosť: 3,1 kg
Okuláre: WF10x
Objektívy: 2 x, 4 x
Očnice: Gumové
Farba: Biela
Položka bola vypredaná…

Prezentačné video CZJ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×