Digitálny mikroskop Discovery Artisan 16

Kód: 78159
Novinka 10 rokov záruka
Značka: Discovery
95,94 € –40 %
Digitálny mikroskop Discovery Artisan 16
95,94 € –40 % 58 €
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.9.2022
Možnosti doručenia
Digitálny mikroskop Discovery Artisan 16 je ideálnou voľbou pre začiatočníkov, ktorí obľubujú práce ako napríklad skúmanie mincí, prácu s malými kovmi, opravu elektroniky, reštaurovanie umeleckých diel alebo vykonávanie vysoko špecializovaného výskumu v aplikovaných vedách. Tento kvalitný USB mikroskop je možné používať so stojanom alebo bez stojanu. Pri pozorovaní je potrebné mikroskop usb pripojiť k počítaču. Objekt je následne možné pozorovať na obrazovke počítača a zároveň zhotovovať fotografie, nahrávať videá alebo vykonávať lineárne a uhlové merania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálny mikroskop Discovery Artisan 16
USB mikroskop k aplikovanému výskumu. Zväčšenie: 20–230x. Digitálny fotoaparát: 2 Mpx.


Digitálny mikroskop Discovery Artisan 16 je ideálnou voľbou pre začiatočníkov, ktorí obľubujú práce ako napríklad skúmanie mincí, prácu s malými kovmi, opravu elektroniky, reštaurovanie umeleckých diel alebo vykonávanie vysoko špecializovaného výskumu v aplikovaných vedách. Tento kvalitný USB mikroskop je možné používať so stojanom alebo bez stojanu. Pri pozorovaní je potrebné mikroskop usb pripojiť k počítaču. Objekt je následne možné pozorovať na obrazovke počítača a zároveň zhotovovať fotografie, nahrávať videá alebo vykonávať lineárne a uhlové merania.

Digitálny mikroskop Discovery Artisan 16
Digitálny mikroskop Discovery Artisan 16

Zloženie mikroskopu zahŕňa digitálnu hlavicu s displejom, 2 Mpx digitálny fotoaparát namiesto šošovky objektívu, s ktorým môžete zachytiť obraz s rozlíšením 1600x1200 pixelov. Disponuje možnosťou zväčšenia v rozsahu od 20x do 230x a manuálnym zaostrovacim mechanizmom, pričom rozsah manuálneho zaostrenia sa hýbe v rozmedzí od 0 mm do 150 mm. Začiatočnícky mikroskop je vybavený optickými prvkami, ktoré tvorí vysoko kvalitné optické sklo.

Digitálny mikroskop Discovery Artisan 16
Digitálny mikroskop Discovery Artisan 16

Osvetľovací systém sa skladá z 8 jasných LED diód s reguláciou jasu, vďaka ktorej si môžete nastaviť optimálnu úroveň osvetlenia podľa vašich potrieb. Výhodné to je najmä pri pozorovaní za zhoršených svetelných podmienok. Mini mikroskop je kompatibilný so zariadeniami s operačným systémom Windows alebo Mac OS. K pripojeniu k zariadeniam je potrebný USB kábel. Povrch tela tohto vreckového mikroskopu tvorí pogumovanie, vďaka čomu je digitálny mikroskop odolnejší voči poškodeniu a pohodlne sa drží v rukách.

Digitálny mikroskop Discovery Artisan 16
Digitálny mikroskop Discovery Artisan 16Vlastnosti:
- Zväčšenie: 20–230x; zaostrenie: 0–150 mm
- 8 LED diód s bielym svetlom a nastaviteľným jasom
- 2 Mpx digitálny fotoaparát poskytuje obraz s rozlíšením 1600x1200 pixelov
- Funkcia fotografovanie, nahrávania videa a merania objektov
- Kompatibilný s operačnými systémami Windows a Mac OS
- Možné používať aj bez stojanu
- Napájanie pomocou káblu USB
- Cenovo lacný mikroskop


Obsah sady:
- Digitálny mikroskop Discovery Artisan 16 s káblom USB
- Stojan
- Ochranná plastová krytka šošovky objektívu
- CD so softvérom
- Užívateľská príručka a záručný list


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.


Dodatočné parametre

Kategória: Vreckové mikroskopy
Záruka: 120
Hmotnosť: 0.39 kg
Farba: Čierna
? Hlavica: LCD displej
Metóda výskumu: vo svetlom poli
Možnosti použitia: pre aplikované práce
? Napájanie mikroskopu: El. zdroj
? Prepojenie s počítačom: Áno
Regulácia jasu: áno
? Rozlíšenie v megapixeloch: 2
Typ: digitálny
? Typ svetelného zdroja: LED
? Umiestnenie svetelného zdroja: horné
? Zaostrenie mikroskopu: manuálne
Záznam videa: áno
? Zväčšenie mikroskopu: 20 a viac
Zväčšenie mikroskopu: 20-230 x
Typ užívateľa: začiatočníci
Materiál optiky: Optické sklo
Softvér: Software pre spracovanie obrazu s funkciou merania
Systémové požiadavky: Windows 7/8/10, Mac 10.6 ~ 10.15, minimálne P4 1,8 GHz, RAM 512 MB, grafická karta 64 MB, port USB 2.0, CD-ROM
Formát obrázka: * .jpeg, 1600x1200, 1280x720, 640x480
Formát videa: * .avi, 1600x1200, 1280x720, 640x480
Prepojenie s monitorom: Áno
Aké napájanie: 5 V; prostredníctvom kábla USB 2.0
Hmotnosť: 0,38 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Discovery Channel pozná každý, kto pozeral televíziu. Už do roku 1985 nepretržite informuje, baví a inšpiruje divákov naprieč celým svetom o krásach zemegule, jej úžasu a rozmanitosti prírody. V súčasnosti je kanál vysielaný celosvetovo v 155 krajinách a v 33 jazykoch. Na kanály sa zameriavajú predovšetkým na dokumentárne programy, hlavne ide o populárnu vedu, technológie a dejiny. Medzi jej sesterské kanály patrí Discovery+, TLC, Animal Planet.

Discovery logo 

Neustále sa prinášajú nové televízne relácie plné poznania a zábavy pre všetky vekové kategórie. Spoločnosť Discovery ponúka miliónom ľudí príležitosť objavovať a uspokojovať svoju zvedavosť a ponúka pôsobivú kombináciu príbehov naprieč jednotlivými žánrami, vrátane sveta vedy a techniky, bádateľských prieskumov, dobrodružných výprav, pohľadov do histórie a detailných pohľadov do zákulisia na ľudí, miesta a organizácie, ktoré utvárajú a zdieľajú svet, v ktorom žijeme. Medzi najznámejšie relácie patrí Ničitelia mýtov, Ako sa to robí ?, Bear Grylls, Ako funguje vesmír a mnoho iných.

S hrdosťou vám predstavujeme optické výrobky Discovery v spolupráci s renomovanou značkou Levenhuk. Značka Levenhuk už dlhodobo vyrába vysokokvalitnú optickú techniku každého druhu za dostupné ceny, aby každý nadšenec mohol pozorovať krásy okolitého sveta a hlbokého vesmíru. Ide radu vysokokvalitných optických prístrojov a príslušenstva, ktoré si môžete nakúpiť na eshope POZORUJ.eu priamo tu. 

  

Optika Discovery by Levenhuk

K úspešnému prieskumu sveta plného dobrodružstva a nádhery nestačí silná túžba po niečom novom. Potrebné sú aj kvalitné, robustné a funkčné zariadenia. Binokulárny alebo pozorovací ďalekohľad pre spoznávanie krás prírody a čarovných miest. Mikroskop Vám umožní nahliadnuť do sveta drobných tvorov mikrosveta. Hvezdársky ďalekohľad, ktorý Vám umožní sa zamerať na pozorovanie hlbokého vesmíru. To všetko a ešte omnoho viac vám ponúkne nová rada pozorovateľskej techniky a optických prístrojov od Discovery. Optické výrobky sa vyvíjali a vyrábali s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. Každý jeden produkt je vyvíjaný a schválený spoločnosťou Discovery.

Tieto optické výrobky poskytnú príležitosť preskúmať náš svet v celej svojej rozmanitosti: od najmenších až po najvzdialenejšie objekty. Vybrať vhodné zariadenie je jednoduché, pretože vyrábaný sortiment produktov pozorovacej techniky zahŕňa mnoho modelov, takže vhodný prístroj nájde ako začiatočník, tak aj skúsený používateľ

  

 

Teleskopy / Hvezdárske ďalekohľady Discovery

Nekonečný vesmír je plný vzrušujúcich a zaujímavých objektov a vecí, ktoré pri pozorovaní prebudia pocit dobrodružstva a nadšenia. Tieto veci sú však neviditeľné voľným okom. Aj Mesiac, ktorí môžeme po večeroch pozorovať je pri pohľade cez teleskop úplne iný a čarovný. Hvezdárske ďalekohľady Discoveryrefraktory a reflektory, ktoré umožňujú pozorovať planéty slnečnej sústavy a ich satelity, vzdialenej galaxie, hmloviny, hviezdokopy, galaxie, hmloviny, hviezdokopy Tento rad takisto zahŕňa kompaktné a funkčné pozorovacie ďalekohľady, ktoré sa Vám budú hodiť počas cesty na výlet alebo aj relaxačné pozorovanie. K vybraným modelom dostanete aj vzdelávacie publikácie.

Mikroskopy Discovery

S novou kolekciou mikroskopov Discovery bude pozorovanie mikrosveta naozajstný zážitok. Základným predpokladom je mať spoľahlivý optický prístroj. Mikroskopy Discovery sú určené pre študijné, záujmové a pracovné účely. Rada mikroskopov Discovery s LCD obrazovkou je vhodným pomocníkom pre širokú radu používateľov, ako sú geológovia, veterinári, numizmatici, klenotníci a iný špecialisti. Biologické mikroskopy Discovery vyhovujú potrebám amatérov i profesionálov. Modelový rad zahŕňa mikroskopy od najjednoduchších až po pokročilejšie. Optika je vyrobená z plastu alebo achromatického skla, mikroskopy majú spodné a kombinované osvetlenie, jemné alebo hrubé zaostrovanie,napájané zo siete pomocou AC adaptéra, alebo batériami a ich telá sú plastové ako aj kovové. Mikroskop je dodávaný spolu so vzdelávacou publikáciou "Neviditeľný svet".

Discovery by Levenhuk

 

Spektívy / Pozorovacie ďalekohľady Discovery 

Rada pozorovacích ďalekohľadov sa najčastejšie používa pri love alebo oddychovom pozorovaní prírody. Pozorovacie ďalekohľady Discovery spĺňajú všetky kritéria a sú vhodné pre tieto účely. Každý pozorovací ďalekohľad je dodávaný s pevným statívom, ktorý Vám umožní pozorovanie na akomkoľvek mieste. Okulár spektívu je vybavený vysokovalitnou slnečnou clonou, ktorá maximálne chráni proti bočného oslneniu a tým zvyšuje zážitok z pozorovania. Zväčšenie si môžete ľubovoľne nastaviť podľa vašich preferencií a sledovaného objektu. Šikmý okulár uľahčuje pozorovanie objektov umiestnených vysoko na oblohe, napr. Vtákov. Sada obsahuje kompaktné puzdro na prenášanie a skladovanie, čím sa vám tento pozorovací ďalekohľad nepoškodí.

 

Binokulárne ďalekohľady Discovery 

Rada binokulárnych ďalekohľadov Discovery je vhodný pomocník skoro kdekoľvek. Pri poľovačke alebo love vám binokulárne ďalekohľady pomôžu zamerať a efektívne zamerať sledovanú zver. Počas výletu alebo túry vám pomôže nájsť horské chodníky a prechody. Relaxačná prechádzka bude omnoho krajšia ak si zoberiete jeden z binokulárnych ďalekohľadov Discovery, môžete tak sledovať vtáky a okolitú prírodu. Alebo môžete pozorovať len tak pre radosť a nadšenie. Binokulárne ďalekohľady Discovery sú modely pre rôzne účely.

Vybrané modely sú aj odolné voči vode a schopné sa vznášať na vode, čím sa s nimi nemusíte báť ísť ani na otvorenú vodu.

Všetky optické výrobky Discovery by Levenhuk majú praktický dizajn a pevne robustné telo a atraktívny vzhľad. Produkty prešli precíznym schvaľovaním pred výrobou, takže si môžete byť istý, že budú naplno spĺňať Vaše očakávania. Každý výrobok je dodávaný v elegantnej krabičke, ktorá je aj pekným darčekom.

×