Vreckový mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC2

Kód: 74107
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
8,34 € –36 % 5,30 € 4,42 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia
Vreckový mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC2 je optický monokulárny mikroskop so zabudovaným LED svetlom. Je ideálnym mikroskopom pre začiatočníkov alebo deti. Vyniká kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou a má široké možnosti použitia. Je vhodný pri overovaní pravosti bankoviek, trhoch v supermarketoch a vďaka malým rozmerom ho môžete brávať so sebou na cesty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vreckový mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC2
Prenosný mikroskop s LED osvetlením a UV svetlom. Zväčšenie: 60x.


Vreckový mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC2 je optický monokulárny mikroskop so zabudovaným LED svetlom. Je ideálnym mikroskopom pre začiatočníkov alebo deti. Vyniká kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou a má široké možnosti použitia. Je vhodný pri overovaní pravosti bankoviek, trhoch v supermarketoch a vďaka malým rozmerom ho môžete brávať so sebou na cesty.Vreckový mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC2Vreckový mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC2

Začiatočnícky mikroskop disponuje zväčšením až 60x a optikou vyrobenou z vysoko kvalitného optického plastu. Tento detský mikroskop má plastovú konštrukciu, takže je veľmi ľahký ale zároveň odolný voči menším mechanickým nárazom. Zloženie mikroskopu pre deti tvorí aj prídavné LED osvetlenie, ktoré sa skladá z dvoch LED svetiel. Osvetlenie je horné a napájané pomocou batérií, ktoré sú súčasťou sady. Montáž a obsluha optického mikroskopu je extrémne jednoduchá a je ideálnou voľbou pri každodenných prácach.


Vreckový mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC2
Vreckový mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC2
Vlastnosti:
- Zväčšenie až 60x
- UV svetlo
- Prídavné LED svetlo
- Kompaktný a ľahký dizajn
- Batériové napájanie
- Kvalitný monokulárny mikroskop
- Mikroskop pre deti; začiatočnícky mikroskop
- Lacný vreckový mikroskop Levenhuk


Obsah sady:
- Mikroskop
- Puzdro
- Popruh
- 3 ks batérie LR43
- Užívateľská príručka a celoživotná záruka


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.Dodatočné parametre

Kategória: Vreckové mikroskopy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.04 kg
? Hlavica: monokulárna
? Materiál optiky: optický plast
Metódy pozorovania: vo svetlom poli
Napájanie: 3 ks batérie LR43 (súčasť sady)
Podsvietenie: ultrafialové, LED
Typ: optický, vreckový
? Typ svetelného zdroja: LED
? Umiestnenie svetelného zdroja: horné
Zaostrenie: hrubé
? Zväčšenie: 60 x
Konštrukcia: Plast
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.
Typ užívateľa: Začiatočníci
Montáž a nastavenie: Extrémne jednoduché
Kryt / kufrík / taška v sade: Áno
Hmotnosť: 0,04 kg
Farba: Biela
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
T Avatar autora | 5.5.2022
Veľmi spokojný
GK Avatar autora Gabika Kapurová (Administrátor) 24.5.2022
To nás veľmi teší :) Spokojný zákazník, spokojný predajca. Ďakujeme

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×