Vreckový mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC7

Kód: 74110
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
15,54 € –32 % 10,50 € 8,75 € bez DPH
Skladom (>1 ks)
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
Možnosti doručenia
Šikovný vreckový mikroskop Levnehuk Zeno Cash ZC7 vhodný pre každodenné využitie. Ide o vreckový prenosný mikroskop so zabudovaným jasným LED & UV osvetlením, čo je vhodné pre horšie svetlné podmienky aj kontrolu pravosti bankoviek. Disponuje veľkým zväčšením až 50x. Disponuje aj praktickým klipom na smartfóny. Vhodný pre široké využite na život aj prácu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vreckový mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC7
Prenosný mikroskop s LED osvetlením a UV svetlom. Zväčšenie: 50x

Praktický vreckový mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC7 je optický zväčšovací nástroj so zabudovaným LED & UV svetlom. Čo sa týka rozmerov, ide o veľmi ľahký a kompaktný mikroskop, ktorý je vhodný do vrecka aj na cesty. Môžete si ho vziať na stretnutie s obchodnými partnermi alebo do obchodu; môžete si tak rýchlo a spoľahlivo skontrolovať pravosť akéjkoľvek bankovky ktorú máte.


Vreckový mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC7

Tento rad zahŕňa modely s pevným alebo jemne variabilným zväčšením, s dvoma typmi osvetlenia; napájanie z batériových monočlánkov alebo zo zabudovanej dobíjacej batérie (akumulátora). Disponuje aj praktickým klipom na smartfóny. Vhodný pre široké využite na život aj prácu.


Vreckový mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC7


Vlastnosti:
-Malý a ľahký mikroskop s UV svetlom
-Zväčšenie až 50x
-Prídavné LED svetlo
-Napájanie zo vstavanej batérie
-Klip na pripojenie k smartfónu


Obsah sady:
-Vreckový mikroskop s klipom na pripojenie k mobilnému zariadeniu
-Puzdro
-Mini USB kábel
-Užívateľská príručka a celoživotná záruka


Vreckový mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC7

*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*

Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy.
Pre viac informácií kliknite sem.
 


Dodatočné parametre

Kategória: Vreckové mikroskopy
Záruka: Doživotná záruka
Hmotnosť: 0.07 kg
? Hlavica: monokulárna
Kryt / kufrík / taška v sade: áno
Napájanie: Vstavaná Li-ion batéria 3,7 V, 300 mAh, prevádzková doba: 8 až 10 hodín, doba nabíjania: 3 hodiny
Podsvietenie: Áno, ultrafialové
Typ: Vreckový, optický
? Typ svetelného zdroja: LED
? Umiestnenie svetelného zdroja: horné
? Zaostrenie mikroskopu: hrubé
? Zväčšenie mikroskopu: 40 a viac
Zväčšenie mikroskopu: 50x
Farba: Biela
Materiál optiky: Optický plast
Metódy pozorovania: Vo svetelnom poli
Montáž a nastavenie: Extrémne jednoduché
Typ používateľa: Začiatočníci, deti
Použite: Výrobok pre všeobecné použitie. Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×