your-image-description

Binokulárny ďalekohľad Bresser Pirsch ED 8x56

Kód: 74340
611,90 € –28 %
Binokulárny ďalekohľad Bresser Pirsch ED 8x56
611,90 € –28 % 442,30 € 368,58 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.2.2023
Možnosti doručenia
U všetkých prémiových všestranných ďalekohľadov rady Bresser Pirsch je účel použitia široký, ani tento binokulárny ďalekohľad Bresser Pirsch ED 8x56 nie je výnimkou. Ideálnou voľbou je na dovolenku, cesty, turistiku či lov. Tento najlepší ďalekohľad Bresser Pirsch ED 8x56 je vybavený najnovšou fázovou vrstvou a prináša kontrastnejší obraz s vysokým rozlíšením. Tento kvalitný turistický ďalekohľad je vybavený výkonným sklom, vďaka čomu prináša obraz plný sýtych farieb. Sklo je posilnené vysoko kvalitným viacnásobným povlakom.

Detailné informácie

Vyhoda-dorucenie Vyhoda-cena Vyhoda-cena Vyhoda-cena

Podrobný popis

Binokulárny ďalekohľad Bresser Pirsch ED 8x56

Zväčšenie: 8x. Optické sklo BaK-4.


U všetkých prémiových všestranných ďalekohľadov rady Bresser Pirsch je účel použitia široký, ani tento binokulárny ďalekohľad Bresser Pirsch ED 8x56 nie je výnimkou. Ideálnou voľbou je na dovolenku, cesty, turistiku či lov. Tento najlepší ďalekohľad Bresser Pirsch ED 8x56 je vybavený najnovšou fázovou vrstvou a prináša kontrastnejší obraz s vysokým rozlíšením. Tento kvalitný turistický ďalekohľad je vybavený výkonným sklom, vďaka čomu prináša obraz plný sýtych farieb. Sklo je posilnené vysoko kvalitným viacnásobným povlakom.Binokulárny ďalekohľad Bresser Pirsch ED 8x56Binokulárny ďalekohľad Bresser Pirsch ED 8x56


Kombináciou zabudovaného skleneného materiálu BaK-4 a dielektrického povlaku na hranoloch sa javí obraz oveľa viac jasnejší a kontrastnejší. Disponuje twist-up očnicami, vďaka ktorým si pozorovanie môžu nerušene vychutnať aj osoby s okuliarmi, zároveň sú nastaviteľné. Výhodou je aj možnosť dioptrickej korekcie (± 4 dioptrie). Ďalekohľad na pozorovanie je vybavený gumovým pancierovaním, ktoré je inštalované po celom ďalekohľade a zabezpečuje pohodlné a bezpečné uchopenie.


Binokulárny ďalekohľad Bresser Pirsch ED 8x56Binokulárny ďalekohľad Bresser Pirsch ED 8x56

Všetky modely sú vybavené širokým a veľmi pohodlným popruhom, ktorý slúži k lepšiemu prenášaniu a používaniu. Tieto najlepšie ďalekohľady sú vyplnené vysoko kvalitným argónovým plynom, ktorý slúži na ochranu ďalekohľadu pred zahmlievaním pri náhlych zmenách teplôt. Telo pozorovacieho ďalekohľadu je vodotesné, takže ďalekohľad odoláva kvapkám vody a môžete ho využívať aj v blízkosti vody.


Obsah balenia - Binokulárny ďalekohľad Bresser Pirsch ED 8x56Obsah balenia - Binokulárny ďalekohľad Bresser Pirsch ED 8x56
Vlastnosti:
- Kompaktný a všestranný ďalekohľad
- Vysoko výkonné sklo
- Vysoko kvalitný fázový poťah pre jasný a kontrastnejší obraz
- Vodotesný a argónový, aby sa zabránilo zahmlievaniu
- Pogumované puzdro
- Ideálne aj pre nositeľov okuliarov ± 4 dioptrie
- Vysoko kvalitný binokulárny ďalekohľad
- Výhodná cena ďalekohľadu


Obsah sady:
- Binokulárny ďalekohľad
- Nylonové puzdro s ramenným popruhom pre ešte väčšie pohodlie pri dlhých cestách
- Široký, polstrovaný popruh na nosenie
- Ochranné krytky objektívu
- Ochranné krytky okulárov
- Veľký obal na šošovky
- Návod na použitie a záručný list

Dodatočné parametre

Kategória: Binokulárne ďalekohľady
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.71 kg
? Hranol: Roof
Materiál tela: polykarbonát, kov
? Najkratšia vzdialenosť zaostrenia: do 5 m
? Priemer objektívu (apertúra): do 75 mm
? Vodotesné: áno
? Zväčšenie: 0-10 x
Kompatibilný so statívom: áno, štandardný závit 1/4”
Možnosti použitia: lov, rybárčenie, astronómia
Obal/puzdro v sade: áno, nylonové puzdro s pevnými vložkami
Veľkosť: Kompaktný
Výplň tela: argón
Zaostrenie: Stredové
Značka: Bresser
Záruka: 2 roky
Veľkosť balenia (DxŠxV): 20,5x18x10 cm
Prepravná hmotnosť: 0,21 kg
Hranol: Roof
Materiál optiky: BaK-4
Povrchová úprava šošoviek: viacnásobná na všetkých optických prvkoch, zelená, dielektrická vrstva, fázová
Očný reliéf: 19,67 mm
Twilight faktor: 23,66
Relatívny jas: 49
Zorné pole: 114 m / 1000 m
Dioptrická korekcia okulára, dioptrií: ±4
Interpupilárna vzdialenosť: 60-72 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

O značke Bresser 

 

-> Na trhu od roku 1957->  Nemecká kvalita a precíznosť ->  Produkty najvyššej kvality ->  Široký výber produktov podľa úrovne užívateľa - či ste začiatočník alebo profesionál.

Spoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1957 pre všetkých zvedacov, ktorí chcú objavovať nové kúzla prírody a vesmíru.

V portfóliu výrobkou si nájde každí dobrodruh svoje, či ste začiatočník alebo profesionál. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. V roku 1982 sa spoločnosť Bresser rozhodla uviesť na trh rôzne modely pozorovacej techniky doplnené o špičkové inovácie pre komfort každého pozorovateľa.,

 

Hlavné sídlo Bresser je v Rhede
Produkty značky Bresser sú známe na celom svete, avčak hlavna centrála sídli v pokojnom meste Rhede v Nemecku. Návštevníci môžu pri návšete spoznať vo vybraných shoowroomoch kompletný sortiment produktov. Pre komfort a vývoj sa vybudovalo aj komplexné testovacie stredisko v Rhede pre výrobky. V našom bezprašnom optickom laboratóriu hodnotíme našu optiku, aby sme zaistili výkon a čistotu farieb. Navyše, naše observatórium na mieste je ideálnym miestom na testovanie našich teleskopov.

 

BRESSER po celom svete
Spoločnosť celosvetovo každým rokom rastie. Predajne siete nájdete v Holandsku, Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Španielsku a USA. Väčšina produktov je dostupná celosvetovo.

Bresser  

Kvalita BRESSER
Dlhodobé skúsenosti a precíznosť spojená s najmodernejšími technológiami sa spája, aby zákazníci mali vždy prvotriednú kvalitu. Môžete si byť istý, že pri výrobe každého produktu sa dával dôraz na každý detail pre čo najlepší výsledok.

Bresser x Oxford University 

 

Spolupráce značky BRESSER
Spoločnosť sa dlhodobo snaží dať každému pozorovateľovi rozšíriť si svoje obzory. S takýmito ušľachtilým cieľom spoločnosť Bresser dlhodobo nadviazuje partnerstva s mnohými svetovými značkami. V rámci toho je celosvetovo uznávaná pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a vynikajúci pomer cena/výkon a spája produkty z rôznych oblastí do jedného uceleného radu. Medzi najvýznamnejšie spolupráce určite patrí renomovaná značka National Geographic, alebo najlepšia univerzita na svete Oxford.

Bresser National Geographic

×
your-image-description