Biologický binokulárny mikroskop Levenhuk 850B

Kód: 24611
Doživotná.záruka
Značka: Levenhuk
ZADARMOZADARMO 1 007,94 € –35 %
Biologický binokulárny mikroskop Levenhuk 850B
1 007,94 € –35 % 660 €
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Pre výskumníkov na poli biologických náuk a v laborátornom výskume je ideálnou voľbou tento biologický binokulárny mikroskop Levenhuk 850B, ktorý pracuje v režime jasného poľa. Tento binokulárny mikroskop Levenhuk 850B disponuje otočnou binokulárnou hlavicou, ktorej sklon je 30 stupňov, revolverovým nosičom pre štyri objektívy, osvetlením založeným na Koehlerovom princípe, vďaka ktorému je možné upraviť apertúru a skontrolovať množstvo svetla vstupujúceho do preparátu. Jeho súčasťou je pohyblivý pracovný stolík s rozmermi 5,5x6,1 palca. Tento profesionálny mikroskop Levenhuk 850B disponuje nastaviteľným zväčšením v rozmedzí 40x až 2000x.

Detailné informácie

Podrobný popis

Biologický binokulárny mikroskop Levenhuk 850B
Binokulárne revolvingový hlavice: 4 objektívy. Zväčšenie: 40-2000x.


Pre výskumníkov na poli biologických náuk a v laborátornom výskume je ideálnou voľbou tento biologický binokulárny mikroskop Levenhuk 850B, ktorý pracuje v režime jasného poľa. Tento binokulárny mikroskop Levenhuk 850B disponuje otočnou binokulárnou hlavicou, ktorej sklon je 30 stupňov, revolverovým nosičom pre štyri objektívy, osvetlením založeným na Koehlerovom princípe, vďaka ktorému je možné upraviť apertúru a skontrolovať množstvo svetla vstupujúceho do preparátu. Jeho súčasťou je pohyblivý pracovný stolík s rozmermi 5,5x6,1 palca. Tento profesionálny mikroskop Levenhuk 850B disponuje nastaviteľným zväčšením v rozmedzí 40x až 2000x.


Biologický binokulárny mikroskop Levenhuk 850B
Biologický binokulárny mikroskop Levenhuk 850B
Biologický binokulárny mikroskop Levenhuk 850B disponuje integrovanými systémami jemného a hrubého zaostrovania pre presné zaostrenie v krokoch po 0,00008 palca a 1 palcami. Na regulovanie jasu a dostatočného množstva svetla slúži halogénová žiarovka 6V / 20W, ktorá je zdrojom osvetlenia tohto binokulárneho optického mikroskopu Levenhuk.

sada Biologický binokulárny mikroskop Levenhuk 850BSada Biologický binokulárny mikroskop Levenhuk 850B
Základné charakteristiky:
- Zväčšenie: 40-2000x
- Olejová imerzia
- Kondenzor: Abbeov s irisovou clonou
- Stolík s pohybom v dvoch osiach
- Koaxiálny mechanizmus hrubého a jemného nastavenia
- LED osvetlenie
- Napájanie z domovej siete


Balenie:
- Stojan mikroskopu so statívom
- Binokulárna hlava
- Zrkadlo
- Rovinné achromatické objektívy: 4x, 10x, 40x, 100x (pre pozorovanie s olejovou imerziou)
- Párové okuláre WF10x, WF20x
- Filtre (modrý, žltý, zelený)
- Nádobka s imerzným olejom
- Sieťový adaptér
- Prachový kryt
- Návod na použitie a záručný list


*DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA*


Ak nerozumiete niektorým údajom, pripravili sme si pre Vás slovník pojmov, ktorý zahŕňa všetky základne pojmy pre mikroskopy. Pre viac informácií kliknite sem.


Dodatočné parametre

Kategória: Biologické mikroskopy
Záruka: lifetime
Hmotnosť: 6.15 kg
? Antireflexné vrstvy: FMC
? Dioptrické nastavenie: ± 5
? Hlavica: binokulárna
? Interpupilárna vzdialenosť: 55-75 mm
? Kondenzor: Abbeov, 1,25 neuv, špičková irisová clona
? Materiál optiky: sklo
Napájanie: napájací kábel (220 V)
? Napájanie mikroskopu: El. zdroj
? Objektívy: 4x, 10x, 40x
? Obsahuje kondenzor: Áno
Okuláre: WF10x, WF20x
Otočná hlavica: 4 objektívy
Rozmery stolíka: 140x155, pohyblivý stolík
? Typ svetelného zdroja: Halogénové svetlo
? Zaostrenie mikroskopu: hrubé a jemné
Zdvih stolíku pomocou zaostrovacieho mechanizmu: X-Y: 70x50 mm
? Zväčšenie mikroskopu: 40 a viac
Zväčšenie objektívov: 4x, 10x, 40xs, 100xs (pre ponorenie do oleja)
Zväčšenie mikroskopu: 40-2000x
Hmotnosť: 6,15 kg
Farba: Biela
Položka bola vypredaná…

Prezentačné video CZJ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

  

O značke Levenhuk

• Ak hľadáte kvalitnú pozorovateľskú techniku za bezkonkurenčnú cenu, značka Levenhuk je správna voľba • Široký výber produktov - ďalekohľady, teleskopy, mikroskopy a mnoho ďalšieho príslušenstva Spoločnosť Levenhuk stále vyvíja nové produkty pre väčší zážitok z pozorovania • Na trhu viac ako 20 rokov • Výrobca Levenhuk, ako jeden z mála ponúka doživotnú záruku pre svoje produkty, čím si stojí za svojou výrobou

 

Misia spoločnosti
Poslaním spoločnosti je poskytnúť ľuďom prístup k vysokokvalitným optickým prístrojom pre vzdelávanie a hobby za dostupné ceny. Súčasne zvyšiť vedomosti ľudí o kozme. 

Stratégia
Medzinárodný trh s optickými prístrojmi dynamicky stále rastie. V tomto konkurenčnom prostredí je dlhodobými cieľom vybudovať si silnú pozíciu na trhu a vytvoriť dodatočnú hodnotu spoločnosti pre našich zákazníkov. To zahŕňa zlepšenie imidžu našej značky, ďalšiu expanziu na rôzne trhy a vývoj vlastných štruktúr výskumu, vývoja a výroby.

Levenhuk banner 

 

Od svojho vzniku v roku 2002 sústredila spoločnosť Levenhuk svoju pozornosť na trhy mimo USA, predovšetkým v Kanade a strednej a východnej Európe, ktoré ponúkali veľké príležitosti a mnoho nadšencov pozorovania. Vzhľadom k slabej ponuke a cenovej nestabilite u väčšiny výrobkov v tom čase bolo primárnym cieľom spoločnosti Levenhuk propagácia a dovoz kvalitných optických prístrojov pre všetkých nadšencov pozorovania. Značka Levenhuk využila príležitosť a so svojim prepracovaným produktovým portfóliom obsadila voľné miesto na trhu a nastavila vysokú latku vo výrobe optických prístrojov dostupných pre každého zákazníka. Úspech, ktorý z tohto kroku vzišiel, umožnil spoločnosti stať sa rešpektovaným popredným dodávateľom na trhu optických prístrojov s najväčším trhovým podielom v strednej a východnej Európe. 

Levenhuk

Levenhuk je významný americký výrobca a dodávateľ kvalitných optických prístrojov (mikroskopov, teleskopov, binokulárnych, monokulárnych a pozorovacích ďalekohľadov). Výrobe optiky hlavne pre deti pod značkou Levenhuk LabZZ, sa zahŕňa atraktívne a kvalitné dizajnové teleskopy, mikroskopy, binokulárne ďalekohľady a vedecké súpravy, ktorým sa venuje mimoriadna pozornosť pri výrobe. Ústredie spoločnosti sa nachádza v Spojených štátoch, ďalej má predajné a zásobovacie pobočky v USA, Kanade, Európe a Ázii a výrobný závod v Číne. V súčasnosti spoločnosť Levenhuk priamo pôsobí a má rozsiahlu sieť predajcov po celom svete. Predovšetkým v USA, Kanade, Indii, Azerbajdžanu, Uzbekistan, juhovýchodnej Ázii a Európe. Medzi plány spoločnosti na ďalší rast a rozšírenie patrí otvorenie regionálnych pobočiek a rozvoj distribučnej siete v Južnej Amerike a ďalšia expanzia v Európe.

Ako bolo spomenuté vyššie spoločnosť Levenhuk sa zameriava na široký výber sortimentu optických prístrojov a príslušenstva vrátane mikroskopov, teleskopov, pozorovacích ďalekohľadov a ďalekohľadov.

Spoločnosť Levenhuk disponuje širokou sieťou obchodných zástupcov a iných obchodných subjektov.

Na všetky výrobky značky Levenhuk sa poskytuje doživotná záruka, ktorá pokrýva vady materiálov a ich prevedenia.

Levenhuk

 

Od prvotného vzniku spoločnosti sa k dizajnu a vývoji výrobkov pristupuje zodpovedne a v tvorivom duchu. V súčastnosti spoločnosť zameriava na výrobu nasledujúcich optických prístrojov.

- Mikroskopy
- Teleskopy
- Binokulárne ďalekohľady
- Monokulárne ďalekohľady
- Pozorovacie ďalekohľady

Okrem týchto výrobkov pozorovacej optiky sa zameriava taktiež na výrobu optického príslušenstva - ako čistenie optiky, rôzne filtre a preparáty a vzdelavacích pomôcok o prírodných vedách.

Hlavné sídlo spoločnosti je v Chicagu, USA.

×